Przegląd katalogu
- 137 Łączna liczba firm
- 4.8 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 137 wyników
Przeglądaj salon piękności w Płockie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 137 wyników w Płockie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.8/5 na podstawie 16,107 opinii i ocen.
“Pan Bartosz super doświadczony fryzjer z niczego zrobił naprawdę coś . Jestem mega zadowolona będę wracać do niego :)”
“Syn nastolatek bardzo zadowolony ze strzyżenia u sympatycznej Pani Natalii. Profesjonalne podejście.”
“Super miejsce. Chłopaki z pasją do strzyżenia , golenia. Dla małych i dużych . Atmosfera w salonie jak nigdzie indziej. Sprawdź zobacz, na pewno się nie zawiedziesz.”
“Żona odwiedza dość często sekcję "kosmetyka" - nigdy nie była niezadowolona ;)”
“Bardzo polecam , wyszłam zrelaksowana i ciał jak u niemowlaka .”
“Bez dwóch zdań najlepszy salon fryzjerski na terenie całego Płocka. Byłem w kilku aż w końcu w Maximie zostaje na dłużej. Uwielbiam przychodzić tutaj na wizyty bo atmosfera jest super a rozmowa się nie kończy. Polecam gorąco!”
“Polecam zabiegi laserowe, również jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami endosfery. Salon bardzo ładny i czysty. Na pewno jeszcze wrócę.”
“Najlepsze farbowanie włosów i to jeszcze za idealną cenę. Polecam !!!”
“Nigdy wcześniej nie miałam tak idealnie zrobionych paznokci. Poszłam ponieważ mam blisko i poleciła mi koleżanka i jestem zachwycona. Dokładność i profesjonalizm oraz duża gama kolorystyczna lakierów, z których jeden szczególnie skradł moje serce. Szczerze polecam salon”
“Najlepszy zakład w jakimkolwiek byłem. Obcinała mnie Pani Ola która widać już na początku ze ma lata praktyki i zna się na fachu, dodatkowo podejście z pasją. Obcinała się u wielu fryzjerów nawet w Niemczech gdzie pracuje i nigdy nie byłem zadowolony a tutaj tylko pokazać zdjęcie i idealnie jak na zdjęciu. Polecam”
“Spędziłem w hotelu 3 noce. Ciężko sie do czegoś przyczepić. Śniadanie bardzo dobre, spory wybór, braki uzupełniane na bieżąco. Pokoje - wbrew temu co tu czytałem - czyste, schludne i odpowiadające cenie. Hotel ma sporo pokoi, pewnie nie wszystkie sa idealne, my mieliśmy do czynienia z trzema, żaden z nich nie odbiegał od pozostałych. Malkontentom z komentarzy proponuję pojeździć po kraju i zweryfikować swoje wymagania. Ocenianie na 1, za to że do restauracji idzie sie minutę jest absurdalne. Obecność petrochemii też nie powinna nikogo dziwić, kto jedzie do Płocka. To, ze w innym hotelu nie bedzie jej widać, nie oznacza, ze jej nie ma. Oczekiwać kameralności w hotelu takich rozmiarów, też wydaje sie być absurdalne. Perłą w koronie jest restauracja. Pyszne jedzenie, naprawdę każdego dnia ten sam wysoki poziom. Żeberka jedne z lepszych jakie jadłem. Ceny normalne, ani niskie, ani nie odklejone. Porcje duże, zupa z daniem glownym może okazać sie wyzwaniem. Z całego serca polecam.”
“Zdecydowaliśmy się na ślub w ogrodzie oraz przyjęcie weselne w Amore, jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Piękny ogród, niepowtarzalna sala i przesympatyczna Pani Beata sprawiły, że ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy. Panie obsługujące nasze przyjęcie wykazały się ogromnym profesjonalizmem, sprawnie dbały o wszystkich gości. Jedzenie, które trafiało na nasze stoły było przepyszne, świeże i oryginale. Serdecznie polecamy! A&M”
“Bardzo polecam, robiłam zabieg zafiro, bardzo profesjonalnie wykonany w dobrej cenie. Super efekty, utrzymują się na długo. Na pewno tu wrócę.”
“Hotel jest pięknie położony z malowniczym widokiem na Wisłę. Lokalizacja jest doslownie kilka kroków od centrum miasta, jednak lekko na uboczu przez co woeczorami jest cicho. Obsługa jest bardzo pomocna, nigdy nie mialem żadnych problemów podczas moich pobytów. Pokoje są czyste, bardzo przestrone. Śniadania dobre. Niestety, poza śniadaniami nie korzystałem z hotelowej restauracji. Rozsądny stosunek ceny do jakości.”
“Super hotel. Polecam, szczególnie przy Garmin Triathlon Tour. Śniadanie urozmaicone, od 6:30 w niedzielę( super przed startem) Na recepcji P. Paulina bardzo pomocna. Mimo że hotel przy głównej drodze, to dobrze wyciszony. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.”
“V memoriał Wojciecha Ostrzyckiego (GKS cartusia Kartuzy)”
“Pierwsza wizyta w salonie i jestem maksymalnie zadowolona. Panie przyjęły mnie godzinkę od mojego telefonu. W salonie klientów nie brakowało, a co chwilę przychodzili kolejni, świadczy to oczywiście o ich dogodnych warunkach ;)) Pani, która ścinała mi włosy wykonała swoją usługę na 6+, a dodatkowo była bardzo uprzejma, uśmiechnięta i życzliwa. Komfortowa i miła atmosfera w salonie to coś czego zazwyczaj mi brakowało u innych, a tutaj to znalazłam☺️ Polecam i napewno kiedyś jeszcze tu wrócę!”
“Polecam ten salon kosmetyczny. Usługi są na najwyższym poziomie, a panie bardzo profesjonalne i sympatyczne. ❤️”
“Obiekt dopiero co otwarty więc są jeszcze małe niedociągnięcia,ale polecam. Mimo że nie duży Aquapark to atrakcji jest sporo. Każde dziecko będzie zadowolone. Cztery zjeżdżalnie z czego trzy podniosą adrenalinę większości osobom. Dwa małe baseny do pływania.Zewnetrzny wodny plac zabaw. W środku też mały plac wodny dla maluchów. Różne miejsca z masażami wodnymi i bąbelkami. Pod każdym prysznicem żel do kąpieli. Dużo suszarek do włosów w szatni. Bilet rodzinny w cenie 220 zł za trzy osoby na cały dzień to uważam że bardzo dobra cena. Na razie parking bezpłatny. Mało ludzi mimo że byliśmy w święto. Ale to pewnie z czasem się zmieni. Na razie brak też jakiekolwiek gastronomi. Można płacić kartą.”
“Bardzo miła kobietka, bardzo dobrze obcina włosy które bardzo szybko odrastają”
“Polecam miła sympatyczna Fryzjerka”
“Korzystam od ponad roku z profesjonalnych usług w tym salonie :) dziewczyny mają wiedzę doświadczenie i talent ♥️ polecam każdemu”
“Jedyne takie miejsce w Płocku, gdzie oprócz włosów odradza się też duch.”
“Wiedzą , umiejętności i profesjonalizm. Te Trzy słowa charakteryzują to miejsce. Gorąco polecam !”
“Polecam usługi Pani Karoliny. Jestem bardzo zadowoloną klientką. Dziękuję za piękne brwi.”
“Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Miła atmosfera, sympatyczne stylistki. Stylizacje w wykonaniu Oli to mistrzostwo, zawsze jestem zadowolona Jest to najlepszy salon w Płocku, polecam!❤️”