Byłem na oczyszczaniu wodorowym. Rezultaty bardzo mnie zadowoliły. Cały zabieg wykonała Pani Agnieszka w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Z pewnością wrócę tutaj jeszcze kiedyś.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Maślarz ★★★★★
-
Karolina Popławska ★★★★★
Polecam zabiegi laserowe, również jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami endosfery. Salon bardzo ładny i czysty. Na pewno jeszcze wrócę.
-
Małgorzata Basiewicz ★☆☆☆☆
Przedwczoraj byłam klientką gabinetu Spa43. Pracownicom Paulinie i Agnieszce wystawiłam bardzo dobrą opinię, bo faktycznie dziewczyny są przemiłe i bardzo starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Nie mogę się jednak oprzeć, aby nie dołączyć swojego zdania do opinii pana Kamila. Pani Anna zachowywała się w stosunku do pracownicy w sposób urągający podstawom kultury. Krzyczała na nią, zamiast spokojnie tłumaczyć, jak ma wykonywać zabieg. Drugą potraktowała jak „służącą”. Jestem zniesmaczona, a wręcz oburzona pani zachowaniem.
-
Małgorzata Basiewicz ★★★★★
Polecam serdecznie. Efekt HIFU po pierwszym zabiegu. Inne zabiegi: masaż i fala radiowa również super. Przemiłe młode dziewczyny.
-
Martyna W ★★☆☆☆
Niestety byłam na Hifu w kwietniu i żadnych efektów :( cierpliwie czekałam :( czułam że zabieg jest robiony na odwal, kilka lat temu miałam robiony zabieg hifu w innym salonie i przeszłam go inaczej a efekty były spektakularne. Konsultowałam temat z inną osobą wykonującą takie zabiegi i może to być albo przyczyna kiepskiego sprzętu albo umiejętności. Niestety Pani która prowadziła mi zabieg od razu próbowała namówić na siłę na kolejne zabiegi co było dla mnie niesmaczne. Spodziewałam się salonu na poziomie jednak się zawiodłam. Spodziewałam się fajnych efektów po hifu i niestety też się zawiodłam :( pieniądze wyrzucone w błoto gdyż teraz zabieg muszę powtórzyć gdzie indziej.
-
Agnieszka Fabisiak ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegów. Miałam hifu, endosferę, meltivio i oczyszczanie wodorowe efekt niesamowity. Po każdym zabiegu widziałam jak poprawia mi się cera i skóra na ciele a pani Paulina robi cuda i jest przemiła . Z czystym sumieniem polecam SPA-43 w Płocku
-
Monika Wiśniewska ★★★★★
Spa 43 to świetne miejsce. Można skorzystać z nowoczesnych zabiegów i nowoczesnego sprzętu. Zabieg Meltivio polecam z czystym sumieniem,czyni cuda. !Skóra jest super zagęszczona, napięta i ujędrniona. Mój brzuch jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze!
-
emiw1984 Wrzeszczyńska ★☆☆☆☆
Niestety Pani Anna jest bardzo nieuczciwa. Bardzo szybko i niedbale wykonała niby zabieg laserem , który miał ujędrnić usta i je uwydatnić. Zabieg kosztował 500 zł a efekt zerowy. Nic nie widać. Po próbie kontaktu z Panią zero pomocy , podejścia do problemu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Oszustwo , omijać ten salon z daleka . Kolejne kłamstwa ze strony Pani . Poniższa odpowiedź nie jest zgodna z prawdą.Nie miałam 2 zabiegów tylko jeden , nie zostałam poinformowana,że trzeba w przypadku ust wykonać serię zabiegów. Nikt nie proponował mi zabiegu gratis. Byłyśmy razem z koleżanką i dobrze wiemy jaki był znikomy kontakt. Mogę wstawić zdjęcia. Pani pomyliła nawet klientki odpisując na powyższą opinię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Spa 43 Gabinet kosmetyczny?
Spa 43 Gabinet kosmetyczny znajduje się przy aleja Jana Kilińskiego 27, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Spa 43 Gabinet kosmetyczny?
Można skontaktować się z Spa 43 Gabinet kosmetyczny pod numerem +48 690 014 554
Jak można dotrzeć do Spa 43 Gabinet kosmetyczny?
Do Spa 43 Gabinet kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku