Obsługa miła, lecz problem z cenami i sama usługa, cena na booksy 55 zł po wykonaniu cięcia 80 zł, mimo zdjęcia inspiracyjnego zostało niestety zrobione kompletnie co innego gdzie to nawet nie stało obok pokazanego zdjęcia.
Zdjęcia
Opinie
-
Lisek sso ★★☆☆☆
-
Dekka ★★★★★
Polecam robią bardzo fajne loczki
-
Patryk Buniowski ★☆☆☆☆
Strzyżenie męskie – opinia. Szczerze nie polecam dla „wymagających” co zależy im żeby ładnie wyglądać a nie tylko się ostrzyc. Klientom zainteresowanym tym salonem proponuję śledzić każdy krok podczas realizacji usługi, czy aby na pewno nasze prośby są jakkolwiek respektowane. Wypowiem się na temat jakości samej usługi bo kim jestem żeby oceniać ludzi. Siadając na fotelu w odpowiedzi na pytanie dotyczące samej fryzury poprosiłem o zachowanie kształtu ze skróceniem góry o 1 cm i delikatnym skróceniem boków, dla tak doświadczonej Pani fryzjer która wydaje się być konkretna powinno to być wyznacznikiem. Po ścięciu włosów z boku zapytała się o długość, było całkiem w porządku. Natomiast to co się zadziało potem to przechodzi ludzkie pojęcie. Pani postanowiła zamiast zwykłych nożyczek korzystać z degażówki na co pozwoliłem sobie zwrócić uwagę, stwierdziła, że tylko delikatnie. Gdy już zobaczyłem, że Pani odłożyła nożyczki to naprawdę brak słów. Moje prośby zostały jakby totalnie zignorowane, zamiast 1 centymetra było 2 cm – 2 cm+, włosy nierówno ścięte. Myślę, że po tylu latach w zawodzie i pewnie nie jednym szkoleniu ma się jakiekolwiek pojęcie w określeniu tendencji do zachowania włosa, no ale jednak się pomyliłem. Już dawno nie miałem tak zniszczonej fryzury, po prostu TRAGEDIA. Na zwrócenie uwagi, że włosy układam inaczej to Pani zaproponowała, że mogę sobie sam ułożyć, że nałoży mi więcej pasty żeby mi było łatwiej.. No po prostu.. RĘCE OPADAJĄ. Byłem tam pierwszy i ostatni raz, może przy strzyżeniu na łyso byłoby Pani łatwiej. Ja już podziękuję, usługę realizowała właścicielka salonu.
-
Harry z tybetu ★☆☆☆☆
Tu chodzi chyba o ilość a nie jakość. Czas spędzony na fotelu 5 min. Pani starsza, chyba właścicielka się nie nadaje do męskiego strzyżenia. Ta młodsza Pani daje radę. Nie polecam więcej nie przyjdę.
-
Misia Perkosia ★★★★★
Pierwsza wizyta w salonie i jestem maksymalnie zadowolona. Panie przyjęły mnie godzinkę od mojego telefonu. W salonie klientów nie brakowało, a co chwilę przychodzili kolejni, świadczy to oczywiście o ich dogodnych warunkach ;)) Pani, która ścinała mi włosy wykonała swoją usługę na 6+, a dodatkowo była bardzo uprzejma, uśmiechnięta i życzliwa. Komfortowa i miła atmosfera w salonie to coś czego zazwyczaj mi brakowało u innych, a tutaj to znalazłam☺️ Polecam i napewno kiedyś jeszcze tu wrócę!
-
Goska Moli ★★★★★
Bardzo polecam ten zakład fryzjerski. Ogromne podziękowania dla pani Roksana za fachowość. Rzadko która fryzjerka potrafi odczytać i odzwierciedlić fryzurę z zdjęcia podpowiedzi klientki. Jeszcze raz bardzo dziękuję
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MONTIBELLO?
MONTIBELLO znajduje się przy Rajmunda Rembielińskiego 8, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MONTIBELLO?
Można skontaktować się z MONTIBELLO pod numerem +48 504 125 100
Jak można dotrzeć do MONTIBELLO?
Do MONTIBELLO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku