Przegląd katalogu
- 65 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 65 wyników
Przeglądaj restauracja w Ząbkich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 65 wyników w Ząbkich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 29,242 opinii i ocen.
“Przemiła Pani dzisiaj popołudniu usmażyła mi naleśniki, mimo że nie musiała. Klimat jak u babci. Bardzo polecam.”
“Duże porcje, niskie ceny i ten smak, który przypomina ostatnią podróż do Azji. Dałabym 6 gwiazdek, ale mogę tylko 5! Na pewno tu wrócę”
“Mieszkam tu 3 lata i kocham tą żabke. Właściciele pani i pan bardzo mili pozytywni, tak jak inni pracownicy. Stokrotka obok to żart przy żabce może się schować”
“Duża żabka jak na okoliczne standardy. Jako jedyna oferuje pełną paletę smaków monstera i mój ulubiony tylko tam jest. Polecam właśnie dlatego!”
“To jedyna Żabka do której zawsze wchodzę z uśmiechem! Obsługa jest zawsze tak uprzejma i miła, że czasami zastanawiam się skąd właściciele wzieli tych ludzi. Jestem tu prawie codziennie od dwóch lat i zawsze wychodzę zadowolona i dobrze nastrojona. Szczególnie lubimy Pana który pracował dziś (sobota, 29.11.25 godzina 11 ❤️)”
“Bardzo dobry kebab Miła obsługa przychodzę tu już nie pierwszy raz bardzo smacznie!!!! Polecam!!!!”
“Jedyna Żabka w okolicy, która ma tak dużo towaru i zawsze pełne półki. Duży wybór pieczywa i miła obsługa”
“Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii z ostatnich kilku miesięcy. Mieszkam bardzo blisko Żabki, jestem stałą klientką. Wszyscy pracownicy są bardzo mili, życzliwi, zawsze jestem witana i obsługiwana z uśmiechem. Wszyscy sumiennie wykonują swoje obowiązki. To ,że stoi towar na wejściu? Gdzieś stać musi żeby to rozpakować. Tak samo jest w Biedronce czy Lidlu. A co do obrażania ludzi pracujących… ludzie to świadczy tylko o Was!!! Wstyd !!!”
“Mocno polecam, można tam dostać różnego rodzaju produkty spożywcze, napić się kawy, herbaty czy zjeść hotdoga. Tanio i dobrej jakości produkty.”
“Dawno nie jadłam tak dobrej pizzy w sieciówce. Wybraliśmy pół na pół "naoliwioną" i "ale jaja". Obie bardzo smaczne, ciasto cienkie, nie nasiąknięte. Brzegi puszyste, duża ilość składników i to naprawdę smacznych. Ser też pycha, całość się komponowała. Bardzo przyjemna w smaku, dodatkowo dodane trzy sosy: czosnkowy, pomidorowy i majonezowo-pomidorowy (a'la hamburgerowy). Cena jak za pizzę 57cm przyzwoita. Sam lokal forory nie robi, obsługa też (szczegolnie Pani wychodząca na papieroski)”
“Zamówiłem dzisiaj z dowozem makaron udon z wołowiną, makaron chiński z kurczakiem i dużą zupę won ton. Dostawa super. Zaznacze że jedliśmy we dwoje. Porcje takie jak trzeba. Pierwszy makaron nieźle wyglądał ale po pierwszym gryzie okazało się ... że smakuje jeszcze lepiej niż wyglada! Drugi makaron to kontynuacja zadowolenia z tak starannie przygotowanej szamki:) Zupa prawie nie ruszona ale długo nie będzie stała. Polecam”
“Odwiedziłem sklep Żabka na ulicy Kwiatowej w Ząbkach i byłem bardzo zadowolony z doświadczenia. Personel był wyjątkowo uprzejmy i pomocny, a sklep był czysty i dobrze zorganizowany. Szeroki asortyment produktów zaspokoił wszystkie moje potrzeby. Ceny były konkurencyjne, a lokalizacja bardzo wygodna. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu, kto szuka szybkich zakupów w miłej atmosferze.”
“Najlepszy kebab jaki jadłem serio! Polecam każdemu nie mają konkurecji. Pozdrawiam stały klient z ulicy Jeziornej”
“Dziękuję za miłą obsługę ze strony pani Nikoli. Pozdrawiam.”
“Zamówienie z dostawą w niedzielę po 14 na Pragę Południe, godzinka oczekiwania i otrzymałem przepyszne i gorące polskie jedzonko! Nie wiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie lecz osobiście polecam! Długo szukałem miejsca z tak dobrym żurkiem w swojej okolicy! Pierogi jak i mintaj równiej przepyszne! :)”
“Najlepszy kebab w ząbkach dosłownie nie ma do czego sie przyczepic po za wystrojem lekko i jednym siwym lekko pracownikiem ktory nie rozumie polecen typu prosiłbym bez surówki itd sos łagodny jest bardzo wyczuwalny jest pyszny w ręcz so samego kebaba nie ma do czego sie doczepić surówka wypada minimalnie gorzej bo jest taka klasyczna ale napewno lepsza niz w sklepach mięsą szapoba nigdy nie jadłem lepszego kebsa najbardziej wyrozni sie w nim mięso sosy bo czuc ze sa swieze j nie kupowane z marketu pozdrawiam”
“Ten bar działa jeśli się nie mylę już ponad 17lat dziś przyjazdem nie mogłem odpuścić okazji na odwiedziny. Schab po sajgonsku to prawdziwa petarda i smakuje dokładnie tak jak go zapamiętałem, mało jest miejsc z taką tradycją i utrzymującą poziom dań. Jedząc tam przewinęło się dużo ludzi i chwilami nie było miejsc siedzących więc to mi wiele mówi o poziomie dań i lokalu. Z pewnością jeszcze tutaj będę wracał.”
“Burger świeży i bardzo smaczny. Jego konsumpcja sprawiła mi ogromną przyjemność :D”
“Niezwykle smaczne jedzenie,dla którego wróciłem po wizycie na okolicznościowym raucie”
“Swietna obsluga, mili sprzedawcy i zawsze szeroki wybor produktow.”
“Przemiła i sympatyczna obsługa, a pani w krótkich włosach i tatuażach jest tak pozytywnym i pomocnym człowiekiem, że będę napewno stałą bywalczynią, świetnie zagospodarowane półki, piwko zawsze schłodzone, a w dodatku super promocje i miłe poinformowanie o istniejącej loterii przez wyzej wymienioną panią, skorzystałam i wygrałam dodatkowe piwko! Tak trzymać!”
“Ciche, przytulne miejsce na pobyt, Niedaleko od centrum Warszawy...”
“Kurde, wbrew innym komentarzom mnie super smakowalo. Nie bylo to moze najlepsze pad thai w moim zyciu ale w tej cenie i na festiwalo bylo doslownie zajebiste. A furore robia tez ludzie ktorzy robia to jedzenie, super pozytywne mordeczki. Ogolnie nie widze powodu zeby nie polecac :D”
“Bardzo smakowały rolki. Zestaw skarby morza był fantastyczny. Przymila obsługa, szybka dostawa. Wszystko co potrzebne Bardzo dziękuję”
“Dawno nie jadłem tak dużego kebaba King size. Może dlatego że w Warszawie wszystkie się skurczyły o połowę. W smaku bardzo dobry. No i obsługa też sympatyczna. Polecam”