Opinie

  1. Al Bundy ★★★★☆

    Jedzenie jest dobre. Bar nie celuje w wykwintne potrawy. Ma być tanio, smacznie i porządne porcję. I to spełnia w 100%. Obsługa na złoty medal. Przy ilości osób, które się przewijają, wszystko idzie sprawnie i bez pomyłek. Klimat raczej studencki (plastikowe sztućce, papierowe talerze). Ja to lubię, ale jeśli planujesz tu randkę, to raczej nie zaruchasz. Mała powierzchnia lokalu, powoduje że nie zawsze są miejsca siedzące wolne.

  2. Imię Nazwisko ★★★★★

    Ten bar działa jeśli się nie mylę już ponad 17lat dziś przyjazdem nie mogłem odpuścić okazji na odwiedziny. Schab po sajgonsku to prawdziwa petarda i smakuje dokładnie tak jak go zapamiętałem, mało jest miejsc z taką tradycją i utrzymującą poziom dań. Jedząc tam przewinęło się dużo ludzi i chwilami nie było miejsc siedzących więc to mi wiele mówi o poziomie dań i lokalu. Z pewnością jeszcze tutaj będę wracał.

  3. Paweł ★☆☆☆☆

    Zamówimy kurczak chrupiący z frytkami najprostsze danie jakie może być w Chińczyku i nie wiem jakim cudem można je zepsuć bo obok kurczaka chrupiącego to nawet nie stało frytki zleżałe twarde i tłuste kurczak suchy twardy zleżały i bez panierki. Jedyny plus to krótki czas oczekiwania

  1. R. P. ★★★☆☆

    Aktualizacja 07-2025: Nie wiele się zmieniło. Za dużo sosu zabijającego smaki, całość bez wyrazu jakiegoś specjalnego. Duże porcje 2020: Kurczak z warzywami na ostro może być, choć sam kurczak suchy. Danie całościowo smaczne i spore. Lokal ładnie zrobiony i przestronny. Klimatyzowany co jest dużym plusem. Można płacić kartą. Jadłem lepsze ale daje rade.

  2. Radek Orzołek ★★★★★

    Ja akurat lubię takie klimaty, a trafiłem tu przypadkiem zatrzymując się na pobliskiej stacji benzynowej. Dawno nie jadłem "chinola" w tej okolicy więc spróbowałem. Idąc w stronę tego lokalu widzę gościa, który wynosi 3 zestawy. Więc go pytam czy jest okej i nie ma zatruć itp. A On mówi "spoko żarcie, polecam". Więc wziąłem kurczaka specjalnego na ostro. Powiem tak porcja spora, cena wiadomo wyższa niż kiedyś, ale uważam że za 27pln w tych czasach nie jest źle. Smak jak kiedyś pamiętam z tych barów. Co mi ewidentnie pasuje. Jedyny minus? Obsługa.. Czy Oni pracują tam za karę?

  3. Kamil Furman ★★★★★

    Jeden z najlepszych Chińczyków w tej części "Warszawy". Niezawodne, ciepłe, duże i smaczne porcje. Z zewnątrz lokal nie zachęca, ale smak potraw niweluje te wadę. Jedyne na minus to brak dowozu na Żerań jednak dla smaku zawsze opłaca się tam pojechać - nawet specjalnie

  1. Kacper ★★☆☆☆

    Mocno średni Chińczyk. Przede wszystkim jak na lokal w którym przyszło jeść prezentowane danie bardzo drogo, 27 zł zapłaciłem za kurczaka chrapiącego. Porcja solidna jednak połowa kawałków kurczaka bardzo mocno podsmażona co powodowało, ze kawałki były twarde jak kamień. Obsługa mam wrażenie pracuje za karę w tym miejscu i ma problem, że przychodzimy do lokalu zamówić posiłki. Ogólnie kiedyś bardzo dobry lokal aktualnie ceny porażają jak za taka jakość, dodatkowo wszystko podawane w małych plastikach co wizualnie wyglada fajnie bo duża porcja ale w praktyce wszystko nam z talerza wypada. Osobiście nie wrócę ponownie do tego miejsca.

  2. Tom ★★☆☆☆

    Zachęcony pozytywnymi komentarzami zajechałem po drodze kupić coś na wynos. Obsługa OK, ceny umiarkowane. Oczywiście smak jest pojęciem względnym ale tylko jedna z trzech zamówionych potraw była zjadliwa. Reszta wylądowała w koszu. Nawet mój wszystkożerny pies nosem trącił i nie ruszył. Kurczak gumowaty i surowy, warzywa niedogotowane a i surówka nie była pierwszej świeżości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Orientalny Tien Tien?

Bar Orientalny Tien Tien znajduje się przy Wolności 52, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Orientalny Tien Tien?

Można skontaktować się z Bar Orientalny Tien Tien pod numerem +48 227 991 858

Jak można dotrzeć do Bar Orientalny Tien Tien?

Do Bar Orientalny Tien Tien można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements