Przegląd katalogu
- 73 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 73 wyników
Przeglądaj restauracja w Płońsku, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 73 wyników w Płońsku, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 35,632 opinii i ocen.
“Byłam już w tej restauracji kilka razy i napewno wrócę , ponieważ jedzenie warte swojej ceny , przyjazny włoski klimat . Najlepsza jest lemoniada którą serdecznie polecam . Lokal warty odwiedzenia. Pyszne drinki na np spotkania ze znajomymi”
“Smaczne pierogi – z mięsem i na słodko z serem. Porcje duże, ceny niedrogie. Czysto i przyjemnie, a lokal tuż przy zjeździe z trasy. Polecam!”
“Jedzenie pyszne. 25 zł za zestaw dwóch dań. Można się najeść. Duży ruch, więc wszystko świeże. Na miejscu, z dostawą, na wynos. Info o menu na dany dzień na fb.”
“Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie imprezy lub spotkania grupowego.”
“Polecam, pyszne jedzonko w dobrej cenie (dużo taniej niż u konkurencji) Jedyny minus, że jak się bierze na wynos to wszystko się wylewa z pojemników. Polecam”
“Bardzo miła atmosfera podczas zakupów. Duży szacunek do klienta.”
“Absolutny fenomen! Najlepszy kotlet schabowy jaki jadłem a bitki wołowe rozpływały się w ustach. Wystrój karczmy klimatyczny, bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne.”
“Jedna z wielu żabek w których są pełne półki naprawdę polecam”
“Bardzo miła obsługa, pyszne hot dogi i kawusia też.”
“Świetny kebab! Mały talerz to naprawde duża porcja!”
“Dobry,najlepszy jak jadłem ,maly kebab za przystępną cenę ok., można się najjessc”
“Fajne kameralne miejsce kebab smaczny i nie drogi . Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie”
“1. Bardzo dobra pizza w bardzo dobrej cenie. 2.Czysto i schludnie. 3. Zamówiliśmy pizza pół na pół co jest fajna opcją. 4. Odpowiednie dla rodzin z dziećmi. 5. Fajne klocki do menu dziecięcego. 6. Parking przed. Wszystko gra. Polecam”
“Pokój bardzo ładny i czysty, wszystko wyglądało jak nowe- jakbym był pierwszym gościem. Łóżko wygodne, świeża pościel, w pokoju pachniało czystością. Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna, zawsze można było o coś zapytać. Lokalizacja również na plus. Dołączam kilka zdjęć, bo naprawdę warto zobaczyć , jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Zdecydowanie polecam!”
“Dobrze utrzymany , czysty z super obsługą .”
“Pyszne jedzenie, od razu widać, że przygotowywane z sercem, do wyboru kuchnia tradycyjna oraz pizza, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam”
“Jeszcze tak oszczędnego w składzie MCRoyala nigdy nie jadłem. 1plasterek ogórka, kawałek czegoś co przypominać miało cebulę i nasmarkane czymś, jak sos(?). O tradycyjnie płaskich bułkach wspominać chyba nie muszę. Godne polecenia to cola, szejk i nie solone frytki. Te trzy najczęściej trzymają formę niezależnie od lokalizacji. Chociaż bywa, że cola bywa bardzo cienka.”
“Każdemu coś wczoraj o czymś zapomni.taki sklep jest ok..♡”
“Wszystko pycha,przemiła obsługa. Bylem 3ci raz i na pewno nie ostatni!!! :)”
“Za 20 ziko mega duży, da się najeść. Smak jak to smak , wszedzie podobny w tego typu lokalach. Mięso dopieczone, surówka świeża, to chyba najważniejsze. Sosy ok, obsługa słucha co się mówi- dodatki. Lokal , cena /jakość, obsługa 10/10. Smak dla mnie 7/10 ale może inni by dali więcej ;) Ogólnie polecam , Dodatkowo jest gdzie zaparkować”
“Bardzo smaczne sushi. Polecam z całego serduszka!”
“Polecam .Niema lepszego cateringu w naszym mieście.Polecam w 100%”
“Fajny sklep ludzie mili dosłownie wszystko tam się kupi polecam fajny sklep”
“Serdecznie polecam ,bardzo miła obsługa, pyszna pizza na cienkim cieście, super zapiekanki z pieca ,duży rozmiar za dobrą cenę :-) świeżutkie piwo z nalewka,do wyboru też białe pszeniczne”
“Jedzonko wypatrzone w trasy, pierwszy raz w listopadzie, drugi dzisiaj. Dwa razy 10/10, pyszny placek po węgiersku i schabowy. Następnym razem spróbujemy zupy :) w środku jest czysto, obsługa jest bardzo sympatyczna.”
“Miłe zaskoczenie, zewnątrz wygląda całkiem zwyczajnie, w środku czystko wyszliśmy wszyscy zadowoleni po obiedzie 2 daniowym. , wszystko świeże daje 5 gwiazdek za standard”
“Chyba najczystsza Żabka w Płońsku”
“Bardzo fajne miejsce. W sumie to jedyne w mieście, gdzie można sobie usiąść spokojnie, zjeść dobre jedzonko, napić się i popatrzeć na ładne widoki. Bardzo miła obsługa, pyszne kurczaczki i fajny klimat. Szkoda, że dopiero na koniec września przyszliśmy pierwszy raz, w następnym sezonie na pewno będziemy częstymi bywalcami.”