Opinie

  1. hubert pl ★☆☆☆☆

    Tego się nie spodziewałem być jako osoba Pancerna i raczej otyle zjadłem kebaba niestety na powrocie z trasy nie byłem świadom konsekwencji filmu później na stacji Avia oddałem go na trawnik paskudne jedzenie nie jestem stąd dlatego nie znam geografii miasta lecz stacja Avia około 500 m dalej przy krzakach był znak z napisem meble mam zwymiotowałem pierwszy raz okropne jedzenie

  2. Maciek Drewno ★☆☆☆☆

    Najgorszy kebab jakiego jadłem wchodząc do lokalu wybielał z niego szczur ale zaufałem że będzie dobre myliłem się w mięsie znalazłem zdechłego karalucha gdy podeszłam do sprzedawcy i powiedziałem o tym powiedział że mam to wpierdolić bo mi zaraz wyjebie sos 70%wody pomieszane z majonezem najgorszej pułki tortilla smakowała jakby leżała tam co najmniej pół roku w lokalu śmierdziało kupą i zapachem brudnego seksu nie polecam tego lokalu bokser przed lokalem jest zepsuty nie wrzucajcie tam pieniędzy bo was tylko okradną.

  3. Kacper ★☆☆☆☆

    Kebab brany w nocy przejazdem. Rozpadł się podczas jedzenia, sosu tyle, że wylewał się z niego. W smaku pomijając dużą ilość sosu był ok, jednak po zjedzeniu połowy nastąpił straszny odruch wymiotny. Po kilku godzinach od zjedzenia musiałem spędzić kilka godzin w toalecie żeby pozbyć się tego "kebaba". Cena ok ale kosztem rozstroju rozstroju żołądka i darmowego czyszczenia jelit.

  1. Albert Nobis ★☆☆☆☆

    Najgorsze mięso jakie jadłem. Niedoprawione, suche, bez smaku. Ledwo zacząłem jeść, a juz sie martwiłem gradobiciem. Obsługa ok, znają podstawowy wokabularz kebabowy. Klimat knajpy jest niepowtarzalny - w powietrzu unosi sie zapach potu, a tłuszczem z telewizora mozna smialo smarować pajde chleba.

  2. Liru AK ★☆☆☆☆

    Kawałek jakiejś folii w środku kebaba. Wytłumaczcie mi jak to się tam znalazło. To jest niedopuszczalne.

  3. Piotr Synderski ★☆☆☆☆

    Dziś 14. 06.2025r kolega zamówił jedzenie z pracy na daną godzinę, wszystko dogadane już się robi jestem po odbiór a tu słyszę za 15 minut.Trudny kontakt telefoniczny nie polecam.

  1. T Ko ★☆☆☆☆

    Zamówiony boks z samym mięsem a połowa to frytki nie polecam ostatni raz oszustwo w biały dzień

  2. Alicja Podgórska ★☆☆☆☆

    Oto co dostałam w dzisiejszym kebabie :) Chyba nic więcej nie trzeba

  3. Sebastian ★★★★★

    Za 20 ziko mega duży, da się najeść. Smak jak to smak , wszedzie podobny w tego typu lokalach. Mięso dopieczone, surówka świeża, to chyba najważniejsze. Sosy ok, obsługa słucha co się mówi- dodatki. Lokal , cena /jakość, obsługa 10/10. Smak dla mnie 7/10 ale może inni by dali więcej ;) Ogólnie polecam , Dodatkowo jest gdzie zaparkować

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jamuna Kebab?

Jamuna Kebab znajduje się przy Pułtuska 50, 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jamuna Kebab?

Można skontaktować się z Jamuna Kebab pod numerem +48 501 842 577

Jak można dotrzeć do Jamuna Kebab?

Do Jamuna Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements