Opinie

  1. XxardasS ★★★★★

    Polecam, pyszne jedzonko w dobrej cenie (dużo taniej niż u konkurencji) Jedyny minus, że jak się bierze na wynos to wszystko się wylewa z pojemników. Polecam

  2. Dawid Tomasz ★★★★★

    Szeroki wybór dań azjatyckich. Zamówiliśmy dwa dania: makaron chiński oraz sojowy z kurczakiem. Porcje spore. Dania smaczne w atrakcyjnej cenie. Czas oczekiwania na zamówienie krótki. Na stole do dyspozycji sos słodki oraz ostry.

  3. Ewa Żmijewska ★★★★★

    Smacznie, tanio, najlepszy chińczyk w jakim byłam. Duże porcje, kurczak jak chrupiący to chrupie a nie ciągnie się, taki jak powinien być. Kurczak po tajsku pełen smaku, porcja to jak dla dwóch osób. Obsługa miła, rozumieją prawie wszystko. Jedyny minus to lokal mógłby być większy, wtedy nie miałby sobie równych.

  1. R M ★☆☆☆☆

    Nieciekawe miejsce. - zbiegowisko lokalnej biedoty, w lokalu jest głośno od dresiarzy - mylą porcje (miało być bez ryżu, dają z ryżem, potem go zbierają) - smak raczej ok, ale porcja to sama kapusta i warzywa, kurczaka prawie nie ma, nie wiem czy było sto gram, dosłownie parę gryzów. Jeśli tak im się nabrało to źle, powinni dbać o to żeby było równo - tanio, ale to raczej z powodu tego że lokal jest jadłodajnia dla lokalnych biednych

  2. Николай II ★☆☆☆☆

    Nieciekawe miejsce. - zbiegowisko lokalnej biedoty, w lokalu jest głośno od dresiarzy - mylą porcje (miało być bez ryżu, dają z ryżem, potem go zbierają) - smak raczej ok, ale porcja to sama kapusta i warzywa, kurczaka prawie nie ma, nie wiem czy było sto gram, dosłownie parę gryzów. Jeśli tak im się nabrało to źle, powinni dbać o to żeby było równo - tanio, ale to raczej z powodu tego że lokal jest jadłodajnia dla lokalnych biednych

  3. Gigi T ★★★★★

    Sajgonki najlepsze. Kurczak w cieście kokosowym i kurczak w cieście sezamowym pyszne. Mogliby faktycznie zwrócić większą uwagę na czystość i wygląd lokalu.

  1. Kondrat Love Food. ★★☆☆☆

    Smaczny rosół z wołowiną , przyzwoite ceny ...ale lokal aż się prosi o remont a przynajmniej czystość w środku . Kurczak z czosnkiem totalnie bez wyrazu i smaku. Kurczak na chrupko, niestety porażka. Spadek jakości dań i niestety co się przenosi na smak, wyczuwalna. Szkoda bo miałem nadzieję że tam nastąpi wkrótce poprawa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BAR ORIENTALNY MILI I?

BAR ORIENTALNY MILI I znajduje się przy Płocka 41, 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BAR ORIENTALNY MILI I?

Można skontaktować się z BAR ORIENTALNY MILI I pod numerem +48 539 721 735

Jak można dotrzeć do BAR ORIENTALNY MILI I?

Do BAR ORIENTALNY MILI I można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements