Przegląd katalogu
- 60 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 60 wyników
Przeglądaj restauracja w Markich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 60 wyników w Markich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 25,100 opinii i ocen.
“Bardzo dobry hotel. Pyszne jedzenie”
“Świetna pizza. 60cm robi robotę! Pizza Myśliwska albo Zbójnicka naprawdę świetne!”
“Nie jest to włoska pizza ale coś pomiędzy Bliżej jej do pizza hut Dla mnie dobra a różne twory jadłem Pizzo podobne To taka amerykańska wersja pizzy Ciasto dobre ser tez i składników nie żałują wiadomo na miejscu najlepsza bo z dowozem lub przez jakaś aplikacje gdzie uber eats przywozi to już nie nedzie to samo”
“Często tam zamawiam, lubię ten charakterystyczny smak burgerów. Zamówienia wydawane są dość szybko, obsługa jest miła. W lokalu czysto. Bardzo dobra lokalizacja, jest gdzie zaparkować. Jedynie ceny są trochę przesadzone.”
“Chyba miejsce się zdecydowanie polepszyło patrząc po opiniach ostatnich. Aktualnie bardzo miła i pomocna obsługa, asortyment na sklepie też”
“Bardzo dobre jedzenie , miła obsługa . Polecam tą żabkę”
“Polecam serdecznie. Cudowna obsługa, pyszne, zdrowe, ekologiczne warzywa i owoce i inne produkty żywnościowe, w tym całe obiadki!”
“Żabka jak żabka, ale obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam ten sklep na codzienne zakupy.”
“Sklep Żabka zasługuje na najwyższą ocenę, nie tylko ze względu na szeroki asortyment,ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej obsłudze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani Dorota – osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Za każdym razem obsługa z jej strony przebiega sprawnie, z pełnym profesjonalizmem, ale też ciepłem i życzliwością, które sprawiają, że zakupy stają się przyjemnością. Pani Dorota potrafi stworzyć w sklepie wyjątkową atmosferę, dzięki której klient czuje się mile widziany i doceniony. To właśnie dzięki takim osobom chce się wracać. Serdecznie dziękuję za tak wysoki standard obsługi i pozytywne nastawienie!”
“Zamawiałam jedzenie na kilkanaście osób, zarówno na ciepło jak i na zimno. Bardzo dobre, rozmaite dania. Mnóstwo warzyw. Wszystko wygląda apetycznie ale smakuje jeszcze lepiej. Świetna komunikacja, wszystko na czas. Z całego serca polecam!”
“Trochę słabo, że nie dowieźli, ale myślę że była bardzo smaczna”
“Od 5 lat kupuję tutaj zdrowe jedzenie. Polecam”
“Polecam. Jeden z tych tradycyjnych chińskich lokali. Jedzenie osobiście mi smakuje. Sajgonki jak zawsze smaczne.”
“Bardzo sympatyczna i sprawna obsługa.”
“Jesteśmy klientami od dłuższego czasu i bardzo polecamy. Pizza jest bardzo dobra, ilość składników na pizzy naprawdę miło zaskakuje, ciasto wyśmienite. Cena adekwatna. Zawsze zamawiamy z dostawą. Pizza przyjezdza ciepła. Obsługa miła. Polecam spróbować, nie patrząc na negatywne opinie. :)”
“Pierogi pyszne...ruskie i mięso dzieci uwielbiaja”
“Cena odpowiada ilości i jakości. Polecam: Kaczka na gorącym półmisku, kurczak po sajgonsku, sajgonki.”
“Świetna obsługa. Naprawdę pomocna! I w niedzielę wieczorem mają świeże bułki”
“Bardzo dobre i świeże jedzenie. Pani manager była bardzo pomocna gdy popełniłem błąd przy składaniu zamówienia. Polecam Wszystkim”
“Pyszne sałatki i super obsługa. Polecam.”
“Super kebab..Chyba najlepszy jaki jadłem.. Ale tylko na grubym:-)”
“Nowy sklep, jest ładnie, czysto.”
“Bułka standard bardzo w porządku. Obsługa miła i szybka. Jeśli miałby mieć jakieś uwagi to może sosy, ale każdy ma inny gust. Na pewno kebab na plus .”
“Jak na mnie 10/10. Wzięłam burger drwala z wołowiną, mięso w pełni wysmażone (kwestia preferencji, jak na mnie na bardzo duży plus), soczyste. Stosunek ceny do jakości świetny, burger spory, można było nawet nie brać frytek, bo samym burgerem jak najbardziej da się najeść. Generalnie bardzo miłe zaskoczenie, z reguły nie oczekuję, żeby jedzenie w przypadkowo wybranej restauracji tak mi zasmakowało.”
“Jeden z najlepszych Pad Thai, jakie jadłem. Tom Kha prawdziwa tajska, bez mrożonej marchewki z selerem po polsku. Polecam.”
“Zamówienie telefoniczne 1 listopada (dzień świąteczny) z własnym odbiorem: 3 duże pizze + 2 zestawy dziecięce Jedzenie było gotowe do odbioru w pół godziny, pizze czekały w strefie pieca do utrzymania temperatury Uśmiech Pani obsługującej, duża ilość bazylii spakowana osobno na parmę Nie ma absolutnie do czego się przyczepić, brawo. Będziemy wracać”
“Po kilkunastu zamówieniach z Tato sushi zdecydowałem się na wystawienie oceny. W porównaniu do innych mareckich (i nie tylko) pracowni sushi, stwierdzam, że Tato jest bezkonkurencyjne. Zawsze świeże składniki, szybki czas i do tego mega staranne przygotowane. Prawdziwe mistrzostwo, polecam!”