Bułka standard bardzo w porządku. Obsługa miła i szybka. Jeśli miałby mieć jakieś uwagi to może sosy, ale każdy ma inny gust. Na pewno kebab na plus .
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil J ★★★★★
-
Людмила Штепа ★☆☆☆☆
Zamówienia nie odpowiada. Takie wrażenie że ten kebab był przygotowany pary godzin temu. Zamówiłam trzy kebaby na wynos, sous mieszany, mięso mieszany, dostałam zimny kebab łagodny. Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana.
-
Marcin Krzemo ★☆☆☆☆
Kebab "Ło matko boska" powinien się nazywać, bez smaku jedynie co to sos ostry czuć jak pali, surówka w kebabie sama kapusta chyba nawet taka nie za świeża, było widać. Brałem z wołowiną i frytkami mięso to porażka nawet nie będę oceniał w skali od 1 - 10 frytki podgrzane w mikrofali. Ostatni raz tam wziąłem i wszystkim radzę nawet nie próbować jeśli jeszcze tego nie zrobili.
-
Radix Mroz ★★★★☆
Dobre, ale mam nadzieję że to była wersja letnia i w zimę będzie cieplejszy posiłek
-
Renia Ratajczak ★☆☆☆☆
Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek. Po pierwsze obsługa chyba jest tam za karę, bardzo nieuprzejma. Kebab w bułce był najgorszym kebabem jaki jedliśmy. Wszystko poza bułką zimne, mięso okropnej jakości, sos czosnkowy bez posmaku czosnku a ostry łagodny. Do tego wszechogarniający bród, stoliki czarne, drzwi do pokoju socjalnego i toalety nie myte chyba kilka miesięcy. Porażka, najgorzej wydane pieniądze ever
-
Oliwka Szelag ★☆☆☆☆
Nie wiem do świętego licha od czego zacząć. Po śmierdzący odór w lokalu po spaloną pitę. NIE POLECAM! Jednakże polecam dla osób z problemem z jelitami. Bowiem przeczyści ci lochy raz dwa ! Jeśli boicie się ogromnych naćpanych zwierzyn to nie rekomenduje tej placówki publicznej miasta społecznego marki.
-
timek1212 ★☆☆☆☆
Zamówienie zostało złożone dnia 03.05.23r. opłacone z dostawą na adres, na oficjalnej stronie Kemer Kebab Marki. Zamówienie nie zostało dostarczone. Dzwoniąc pod numer który jest podany na stronie Pani z Radzymina bo tam się dodzwoniłem powiedziała że lokal w Markach jest w tym dniu zamknięty gdzie nie było żadnej informacji i też że pieniądze zostaną zwrócone, niestety pieniądze nie zostały zwrócone. Nie polecam.
-
Bartek PRO ★☆☆☆☆
Kompletne nieporozumienie. Jeżeli dalej tak będą serwować kebsy to zgłosimy to wyżej i zamkną tych chuji, zarobek się liczy i nic więcej!!!!!
-
Bartek Pi ★★☆☆☆
Kebab jakich wiela u nas w kraju, mięso to mrożony pasztet tak zwana kula mocy, sosy kupne ostry bez wyrazu i mocy, łagodny mdły, 2 gwiazdki tylko dla tego że bułka i warzywa świeże na kaca ujdzie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kemer Kebab?
Kemer Kebab znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 198, Pustelnik, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kemer Kebab?
Można skontaktować się z Kemer Kebab pod numerem +48 533 888 839
Jak można dotrzeć do Kemer Kebab?
Do Kemer Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku