Przegląd katalogu
- 28 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 28 wyników
Przeglądaj przedszkole w Ząbkich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 28 wyników w Ząbkich, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 369 opinii i ocen.
“Polecam tą placówkę wszystkim maluchom jak i rodzicom. Moja córka jest bardzo zadowolona. Co ważne mają przesympatyczne przedszkolanki dzięki czemu dzieciak idzie do przedszkola z uśmiechem na twarzy. W ofercie jest bardzo dużo zajęć dodatkowych. Zasłużone pięć gwiazdek.”
“Bardzo dobre przedszkole! Moja córka biegnie tam codziennie z przyjemnością. Przyjazny personel, nauczyciele są kompetentni, etyczni i bardzo kochają dzieci. Liczne zajęcia integracyjne, animacje. Zawsze organizują bardzo ciekawe wycieczki dla dzieci. Przedszkole ma duże i przestronne sale lekcyjne, dużo miejsca dla dzieci. Mnóstwo gier i zabaw edukacyjnych. Na podwórku znajduje się plac zabaw, gdzie również jest mnóstwo atrakcji dla dzieci. Gorąco polecam!”
“Dobre przedszkole z bardzo dobrą opieką.”
“Najlepsze przedszkole. Ciocie są wspaniałe, ciepłe, otwarte. Organizowane jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci, domowa kuchnia. Zachęcam każdego. Lepszego miejsca nie ma :-)”
“Super miejsce, bardzo duże możliwości rozwoju dzieci, bardzo empatyczni i przemili pedagodzy, pyszne jedzenie,duża przestrzeń.”
“Świetne przedszkole z profesjonalną i ciepłą kadrą. Indywidualne podejście, dużo terapii i ogromne postępy dziecka. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”
“Bardzo polecam przedszkole, opierając się na opiniach wielu Osób z mojej rodziny, których Dzieci miały przyjemność, na przestrzeni lat uczęszczać do Leśnego Zakątka. Dlatego ja też zdecydowalam się na zapisanie tutaj córki. Kadra bardzo zaangażowana w budowanie ciekawych programów rozwojowych. P. Dyrektor na pierwszym miejscu stawia Dzieci i widać, że czują się tu dobrze. Moja córka chciała iść do przedszkola w sobotę, a to już o czymś świadczy :) Bardzo rodzinna społeczność, świetne atrakcje i super pikniki!❤️”
“Nasze dzieci uczęszczały do Akademii Fantazji i był to absolutnie wspaniały czas – zarówno dla nich, jak i dla nas rodziców. Przedszkole tworzy ciepłą, przyjazną atmosferę, w której każde dziecko czuje się ważne i bezpieczne. Kadra, to wspaniałe Ciocie– zaangażowane, kreatywne i serdeczne. Ciocia Wiola i Weronika mają szczególne miejsce w naszych sercach. Codziennie wracaliśmy do domu z opowieściami o ciekawych zajęciach, zabawach i nowych umiejętnościach. Akademia Fantazji to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać, odkrywać świat i po prostu być sobą. Dziękujemy - rodzice Nikodema i Kornelii ❤️”
“Bardzo sympatyczna obsługa. Fajne atrakcje dla dzieci.”
“To już trzecie przedszkole katolickie do którego uczęszczają nasze dzieci. I znowu jesteśmy zachwyceni - dużo szacunku, troski, radosne i otwarte wychowawczynie, sporo pracy z rodzicami i wspomagania nas. Dziękuję za to miejsce, za każdy wysiłek dla jego rozwoju. Polecam.”
“Wspaniałe miejsce. Polecam wszystkim zatroskanym mamom. Po doświadczeniu jakie moja córka miała ze żłobkiem na samo słowo "przedszkole" się trzęsła. Myślałam, że nie ma dla nas ratunku. Trafiłyśm do Leśnych Motyli i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla mojego dziecka. Moja córka jak tylko otworzy oczy to pyta z radością czy jedziemy do przedszkola, a kończymy zaledwie 3 tydzień adaptacji! Ciocia Andzia, wspaniały pedagog, emanuje spokojem i ma morze cierpliwości, a przede wszystkim szacunku do dzieci i ich potrzeb. Ciocia Kinga równie świetny specjalista z cudownym, pełnym zaangażowania i uśmiechu podejściem do dzieci. Dzieci są traktowane jak dorośli, z szacunkiem, nie są do niczego zmuszane, mają przestrzeń do wyrażania swoich emocji. Elementy montessori, aktywności mające na celu rozwój naszych pociech, trening umiejętności społecznych oraz podejście bliskościowe to nie tylko marketingowe hasła tego przedszkola, a jego filozofia. :)”
“Można polecić jako pierwsze przedszkole dla dziecka. Żeby miało styczność z innymi z dala od domu. Synek lubił tutaj chodzić, lokalizacja na skraju lasu, dzieciaki często na dworze były. Minusy jeśli to można tak nazwać to niestety fakt, że to przedszkole prywatne czyli płatne. Mimo że płatne to też ciężko się dostać. A to przy okazji świadczy o tym, że ludzie im ufają i posyłają dzieci.”
“wartościowe, kameralne przedszkole, życzliwe panie pełne pomysłowości i kreatywności, troski o podopiecznych. Życzymy Wam Ciocie, żeby dalej się dobrze pracowało i współpracowało”
“Moja córka bardzo dobrze czuła się w tym przedszkolu. Bardzo miło wspomina zajęcia i całą grupę. Najgorsze były momenty w których po naszej przeprowadzce do innego miasta często słyszałem, że chciałaby wrócić, bo było tak fajnie. Raz nawet nam się udało złożyć odwiedziny, co bardzo miło wspomina. Komunikacja z dyrekcją jak i wychowawcami wzorowa. Wszelkie informacje otrzymywałem na bieżąco. Jak odbierałem ją i nie było już opiekunów z jej grupy, to informacje otrzymywałem od innych wychowawców, ponieważ były przekazywane. Dużym plusem były kamery, dzięki którym można było podejrzeć jak się zachowują pociechy w grupie. Nawet dziadkowie, którzy nas odwiedzali, woleli patrzeć co robi wnuczka, niż zaliczać kolejny odcinek seriali, a to już sporo. Przestronne szatnie w których mogli na spokojnie zmieścić się rodzice i dzieci. W przedszkolu miła i ciepła atmosfera. Wszyscy nastawieni na dialog i chęć rozwiązywania problemów, gdy te się pojawiały. Panie z grupy bardzo zaangażowane w swoją pracę. Wiele wycieczek, tych małych, jak i dużych. Posiadanie lasu ‘za rogiem’ ma spore plusy. Bardzo fajnym pomysłem były pikniki z różnymi zajęciami i atrakcjami dla dzieci. Bawili się zarówno dzieci jak i dorośli. Kuchnie placówka posiada własną i z córką przecieraliśmy szlaki w sprawie wyżywienia bezmlecznego. Było trochę mankamentów, ale z czasem wypracowaliśmy pewne schematy i konsensusy. Dzięki czemu nie musieliśmy przygotowywać posiłków w domu.”
“Najwspanialsze, cudowne przedszkole. Malutkie, urocze przedszkole jest otwarte na dzieci i rodziców, prowadzone przez wspaniałych ludzi, Pana Dyrektora i jego zespół. Przedszkole jest perełką pod wzgledem kadry i atmosfery, a dzieci czują się tak dobrze jak w domu. Kadra zapewnia dzieciom wiele atrakcji, począwszy od wycieczek, lekcje angielskiego, hiszpańskiego, tańce, drużyne kangura (zajecia ruchowe), czy interaktywną mate. W tej cudownej atmosferze ( jest to mieszanka swobody, nauki, śmiechu i zabawy) dzieci uczą sie szybciej i łatwiej przyswajają wiedze. W tym przedszkolu liczy sie DZIECKO, i ono jest stawiane na pierwszym miejscu, to sie czuje, wystarczy porozmawiać z Paniami lub Panem Dyrektorem. Serdecznie polecam dla każdego kto szuka przedszkola dla swojego dziecka, a chce żeby trafiło pod bardzo dobrą opiekę (jestem mamą, która musiala przenosić dzieci z innego przedszkola)tu odnaleźliśmy spokoj i radość, a dzieci są bardzo zadowolone i cieszą się jak mają iść do przedszkola!!!!”
“Bardzo polecam tą placówkę, jest tam szereg pomocnych specjalistów, które mają dobre podejście do dzieci ze spectrum autyzmu, panie z grupy Jagody bardzo ciepłe, miłe, ale potrafią też konstruktywnie zdyscyplinować niejednego rozrabiakę. Często organizowane są wycieczki i inne warsztaty rozwijające to także jest duży plus. Syn dobrze wspomina to przedszkole.”
“Cudowne miejsce i cudowne ciocie:)”
“Moje dziecko jest całkowicie zachwycone tym przedszkolem. Nigdy nie żałowaliśmy, że wybraliśmy to przedszkole! Tu pracują najlepsze ciocie. Będziemy bardzo tęsknić! ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z tej placówki :) dziecko jest szczęśliwe, radosne. Placówka oferuje sporą ilość zajęć dodatkowych. Na plus oczywiście jest, że dzieci często wychodzą na dwór za co bardzo dziękuję. Ciocie sa zawsze uśmiechnięte. Dziękuję, że mogliśmy do Was trafić :))”
“Super przedszkole że wspaniałą kadrą nauczycielską. Polecam każdemu rodzicowi który ma dzieci w wieku przedszkolnym! 2 moich dzieci uczęszczało lub uczęszcza i jestem zadowolony :)”
“Szanowny Panie/Pani, przykro nam, że pojawiła się taka opinia, jednak zawarte w niej informacje są nieprawdziwe i krzywdzące. Nasza placówka zapewnia dzieciom pełną opiekę, wsparcie specjalistów oraz zajęcia terapeutyczne zgodne z zaleceniami orzeczeń i ponad obowiązujący program. Wszystkie osoby pracujące w przedszkolu posiadają odpowiednie kwalifikacje, a bezpieczeństwo i dobro dzieci są dla nas najważniejsze. Regularnie współpracujemy z psychologami, pedagogami specjalnymi i terapeutami, a warunki pracy i organizacja zajęć są zgodne z przepisami prawa oświatowego. Zależy nam na rzetelnym dialogu – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z dyrekcją, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, zamiast rozpowszechniać nieprawdziwe informacje.”
“Super miejsce, bardzo duże możliwości rozwoju dzieci, bardzo empatyczni i przemili pedagodzy, pyszne jedzenie,duża przestrzeń.”
“Polecam: własna kuchnia, Pani wspierają diety i potrzeby każdego dziecka, codziennie świetnie zabawy. Dziecko się rozwija, uczy, co najważniejsze - kocha to miejsce.”