Opinie

  1. Kinga Tara ★★★★★

    Szanowny Panie/Pani, przykro nam, że pojawiła się taka opinia, jednak zawarte w niej informacje są nieprawdziwe i krzywdzące. Nasza placówka zapewnia dzieciom pełną opiekę, wsparcie specjalistów oraz zajęcia terapeutyczne zgodne z zaleceniami orzeczeń i ponad obowiązujący program. Wszystkie osoby pracujące w przedszkolu posiadają odpowiednie kwalifikacje, a bezpieczeństwo i dobro dzieci są dla nas najważniejsze. Regularnie współpracujemy z psychologami, pedagogami specjalnymi i terapeutami, a warunki pracy i organizacja zajęć są zgodne z przepisami prawa oświatowego. Zależy nam na rzetelnym dialogu – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z dyrekcją, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, zamiast rozpowszechniać nieprawdziwe informacje.

  2. John Rambo ★☆☆☆☆

    Placówka przy powstańców 25. Jeszcze jakoś w wakacje wychodziło na to ze jest ponad 40 dzieci z orzeczeniami i tylko 2 psychologów z czego jeden to wychowawczyni grupy. Znając osoby z grona pedagogicznego na pytanie jak ma prowadzić terapię z dziećmi właścicielka miała powiedziec "a kto powiedział, że masz prowadzić? Masz opiekować się grupą". Na pytanie czemu nie ma zajęć dla dzieci albo nie ma nauczycieli wspomagających właścicielka odpowiada ze przedszkola na to nie stać. Nie wiem jak tam fundusz przedszkola ale ona jezdzi autem więcej wartym niz nie jeden dom. Miasto za typowe dziecko dopłaca 1200zl, za atypowe 6000zł. I nie mają pieniędzy. + opiekunki w grupach bez wykształcenia czy przeszkolenia pedagogicznego. Niejednokrotnie wchodzisz w ciągu dnia po dziecko i widzisz dzieci same bo "ciocia wyszła do drugiej grupy". Ale na zajęcia przedszkola nie stać.

  3. Karol L ★☆☆☆☆

    Tragiczne przedszkole ze względu na niesamowicie niski poziom nauczania. Nic się w nim nie dzieje oprócz wycieczek, za które płacą rodzice i zajęć dodatkowych, którymi przedszkola szczyci się -a są również dodatkowo płatne. Edukacja to danie kartki i kredek, aby dzieci mazały bez żadnego tematu. Co chwilę grupy łączone. W menu jedyne owoce to jabłka. Plac zabaw na parterze z drugiej strony, a przedszkole na piętrze z innej. W salach cały rok upał- zimą dziecko w krótkim rękawku spocone, okna uchylone, więc co chwilę przeziębione. Rezygnacje naczycieli to już norma. Panie, które nic nigdy nie widzą i nie wiedzą. Odradzam.

  1. Sebastian Niewiarowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam

  2. ...... ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Dziecko boi się tam chodzić.

  3. Filipo Inzagi ★★★★★

    Bardzo jestem zadowolony i moja córka też :) pozdrawiam grono pedagogiczne:)

  1. Iwona Asia ★☆☆☆☆

    ten nr nie należny do sali zabaw,

  2. Sala Zabaw ★★★★★

    Dla naszych pociech organizujemy Kinder Bale, Teatrzyki, Zajecia tematyczne, Opiekę dzienną.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole?

Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole znajduje się przy Powstańców 68G, 05-093 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole?

Można skontaktować się z Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole pod numerem +48 504 301 239

Jak można dotrzeć do Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole?

Do Akademia Odkrywcy - Niepubliczne przedszkole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements