Przegląd katalogu
- 2,104 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 2104 wyników
Przeglądaj przedszkole w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,104 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 37,868 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera przedszkole z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Moja córka chodzi do Pluszowej Akademii już drugi rok i naprawdę widzę ogromny postęp. Kadra jest bardzo ciepła, troskliwa i cierpliwa. Codziennie dostaję zdjęcia z zajęć, a oferta edukacyjna (angielski, rytmika, sensoplastyka) robi wrażenie. Dzieci są tu naprawdę szczęśliwe i zaopiekowane.”
“Serdecznie polecam to przedszkole! Cudowna, ciepła atmosfera, pełna troski i zaangażowania kadra oraz świetnie zorganizowane zajęcia sprawiają, że dzieci rozwijają się tu wspaniale. Opiekunowie z pasją dbają o edukację i bezpieczeństwo maluchów, a różnorodne aktywności, zarówno edukacyjne, jak i kreatywne, pozwalają dzieciom odkrywać swoje talenty. Dodatkowym atutem jest zdrowe i smaczne jedzenie oraz pięknie przygotowane sale i plac zabaw. Moje dzieci codziennie wracają z przedszkola uśmiechnięte i pełne pozytywnych wrażeń!”
“Syn był w wakacje w przedszkolu LaliBam w najstarszej grupie i byliśmy bardzo zadowoleni. Małemu szczególnie podobały się kameralność i ciekawe zajęcia. Było też dużo angielskiego - wracał do domu z angielskimi słówkami :)”
“Najlepsze przedszkole. Panie są wspaniale, uwielbiają dzieci, a dzieci uwielbiają je. Dzieciaki w przedszkolu w ogóle się nie nudzą, mają fajne zajęcia dodatkowe, Pani Mirka jest mistrzynią kuchni, a po zajęciach z gotowania córka w domu powtarza potrawy:D polecam to przedszkole, tworzy małą społeczność i nawet absolwenci czesto odwiedzają to miejsce:)”
“Najlepsze przedszkole. Ciocie są wspaniałe, ciepłe, otwarte. Organizowane jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci, domowa kuchnia. Zachęcam każdego. Lepszego miejsca nie ma :-)”
“Bardzo długo szukaliśmy żłobka, który spełniłby nasze wymagania i znaleźliśmy miejsce, które pozytywnie nas zaskoczyło i przerosło oczekiwania :) Mieliśmy spore obawy, czy nasza córka będzie w stanie zostać w żłobku, zjeść posiłek czy zasnąć przy innych. Nie miała wcześniej doświadczenia z zostawaniem z "obcymi" czy rodziną, więc każde rozstanie wiązało się ze sporą tęsknotą. Wszystkie te wyzwania udało się przejść bezproblemowo z pomocą Cioci Oli i innych osób na miejscu w niecały miesiąc. Córa bawi się, je i śpi - lepiej niż w domu haha. Widzimy bardzo dużo pozytywnego wpływu żłobka na rozwój motoryczny i psychiczny. Ogromnym plusem jest możliwość spokojnej i dobrze rozplanowanej adaptacji, która jest dopasowana pod dziecko. Nie ma presji, a dobro dziecka jest na pierwszym miejscu. BARDZO polecam!”
“Wspaniałe przedszkole. Kameralne. Pani Dyrektor cudowna, ciepła, serdeczną i pomocna. Personel na wysokim poziomie. Polecam”
“Syn zawsze wchodził do przedszkola i wychodził z niego zadowolony, świetną atmosferę stworzyły ciocia Marta (wychowawca syna od 3 lat, wspaniały pedagog) i ciocia Wiktoria. Dzieci nigdy się nie nudziły dzięki świetnym pomysłom na zajęcia, jak i na wycieczki. Pani Marta jest empatyczna osoba otwarta na problemy dzieci, na którą w każdej sytuacji można liczyć.”
“Super zajęcia dla dzieci, fajnie zbilansowane i smaczne posiłki - syn często wychodzi po dokładne i jest najedzony na resztę dnia. Cudowne Panie Ciocie które kazd go dnia wkładają ogrom serca w rozwój pociech. Widzę ogromną różnicę w rozwoju i zachowaniu swojego syna :) bardzo dziękuję i polecam!”
“Najlepsze przedczkole na świecie ,moja przybrana ciocia jest dyrektorką tego przedczkola i wam starsznie polecam”
“Dziekuje za piekny KONCERT ZYCZEN Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA _on line, w wykonaniu przedszkolakow, a takze podziekowania dla Pan, za jego przygotowanie. Jola Wilewska.”
“Serdecznie polecam to miejsce dla dzieci! Syn bardzo chętnie chodził do przedszkola, wspomina z sentymentem.”
“Super przedszkole. Mój synek bardzo lubi tu chodzić. Zajęcia są prowadzone naprawdę fajnie przez Panie przedszkolanki i przede wszystkim po angielsku. Gorąco polecam!”
“Opieka nad dziećmi bardzo profesjonalna,polecam wszystkim.”
“Synek zawsze wraca zadowolony ze żłobka i dla mnie to najlepsza rekomendacja tego miejsca :)”
“Super miejsce, dużo zajęć dodatkowych, wycieczki, fajna kadra.”
“Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do starszej grupy. Mój syn był szczęśliwy, że idzie do tego przedszkola. Wszystko było zrobione z miłością! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ciepłe przyjęcie, za cenną wiedzę, za start w szkolne życie. Dziękujemy. Jesteście wspaniali!”
“Bardzo dobra placówka. Małe grupy. Przyjazna atmosfera, troskliwa opieka pań i sióstr. Urozmaicone formy zajęć, dużo inicjatyw, wyjść i wycieczek. Bogaty program zajęć dodatkowych min. ceramika, szachy, czy dodatkowy angielski. Wychowanie w zgodzie z wartościami katolickimi. Polecam!”
“Cudowny żłobek, uczęszczała dwójką moich szkrabów. Bez wątpienia oddałabym kolejne dziecko, gdybym je miała. Polecam !!!!”
“Jest ekstra! Polecam umuzykalnienie z p. Anitą oraz zajęcia na fortepianie z p. Barbarą.”
“Najlepsze przedszkole w całej Warszawie ♥️.”
“Bardzo fajne przedszkole w którym pracowałam. Piękna okolica i miła właścicielka. Polecam bardzo dobrze mi się pracowało.”
“Bardzo fajne przedszkole z fachowym personelem i miłą, rodzinną atmosferą.”
“Kameralne Przedszkole godne polecenia. Rodzinna i przyjazna atmosfera, elastyczna adaptacja szczególnie dla nieśmiałych dzieci, wspaniała opieka i bogaty program zajęć.”
“Mając złe doświadczenia z wyborem pierwszego żłobka dla naszego dziecka, musieliśmy podchodzić do tego jeszcze poważniej. Jako mama zaczęłam podpytywać w przychodni na wizytach u lekarzy i po prostu innych mam na płacach zabaw, jaki żłobek w końcu wybrać dla naszego aktywnego dziecka, aby było blisko domu, dobre nastawienie od opiekunów i duży plac zabaw. W końcu otrzymałam kilka zaleceń, niektóre z nich zbiegły się właśnie z tym miejscem. Do dziś jestem bardzo wdzięczna Pani Dyrektor, która od pierwszych dni przyjęła nas bardzo serdecznie i do dziś jest zawsze w kontakcie. Wielkie podziękowania od naszej rodziny zarówno dla jak dla Pani Dyrektor, tak i dla Pań Opiekunek, które pracują jako jeden mechanizm ☺️”
“Świetna kadra, doskonała opieka. Syn robi spore postępy:-)”