Warszawa Camping nr 90, Motel WOK
“Cześć. Podzielę się z wami moją opinią na temat campingu, postaram się napisać zarówno od strony praktycznej jak i wizualnej. Lokalizacja, mega super bo do centrum mamy 12km, 2km jest do drogi S2. My odwiedziliśmy camping w lutym a w tym okresie recepcja jest czynna od 16-22. Sezon zaczynają od marca. Jeśli chodzi o wyjazd czy wjazd na camping to nie ma problemu ponieważ dostaje się pilot do bramy. Ubikacje i prysznice, czyściutkie, ciepła woda oraz podgrzewana podłoga w na całej powierzchni. Jesli czytasz moją opinie w wakacje pewnie może się wydawać głupie, podniecanie się ogrzewaną podłogą. Ale my odwodziliśmy to miejsce w lutym gdzie temp na zew była 5C a wychodząc z pod prysznica jest bardzo przyjemnie stanąć gołą stopą na cieplej podłodze. Sam camping mały, czytałem opinie ludzi odwiedzających to miejsce latem „że ciasno” i rzeczywiście tak może być biorąc pod uwagę że każdy chce tam się wbić. Sam camping znajduje się w bocznej mało ruchliwej uliczce, może tam stanąć przed wjazdem ale raczej tylko na chwilę niż żeby zostawiać przyczepę czy kamper. Jeśli już jesteście w tym miejscu polecam odwiedzić Suntago, to aquapark oddalony 60km od campingu ale biorąc pod uwagę lokalizację drogi S dotarcie na miejsce zajęło nam 50min. Jeśli chodzi o cenę za 2 doby przyczepa, auto 2+2 zapłaciliśmy 470zl. Dla mnie camp na duży + a co ważniejsze mam faja pauzę w drodze na Mazury.”