Opinie

  1. Andy Mors ★★★★★

    Świetny kamping wśród drzew. Bardzo czysto i ciepło w łazienkach. Cena z dziećmi po za sezonem wysoka.

  2. Tomasz Świerczyński ★★★★★

    Gdybym mógł dać 10 gwiazdek to bym dał. Przemiła obsługa. Toalety super czyste. Napewno wrócę. Polecam z całego serca

  3. Agnieszka ★★★★★

    Kameralny kamping wśród drzew i zieleni. Bardzo mili i pomocni wlasciciele. Dobra komunikacja autobusowa do centrum Warszawy. Restauracja na miejscu, czysciutkie toalety. Polecamy i na pewno wrócimy!!

  1. Staszek Piela ★★★★★

    Cześć. Podzielę się z wami moją opinią na temat campingu, postaram się napisać zarówno od strony praktycznej jak i wizualnej. Lokalizacja, mega super bo do centrum mamy 12km, 2km jest do drogi S2. My odwiedziliśmy camping w lutym a w tym okresie recepcja jest czynna od 16-22. Sezon zaczynają od marca. Jeśli chodzi o wyjazd czy wjazd na camping to nie ma problemu ponieważ dostaje się pilot do bramy. Ubikacje i prysznice, czyściutkie, ciepła woda oraz podgrzewana podłoga w na całej powierzchni. Jesli czytasz moją opinie w wakacje pewnie może się wydawać głupie, podniecanie się ogrzewaną podłogą. Ale my odwodziliśmy to miejsce w lutym gdzie temp na zew była 5C a wychodząc z pod prysznica jest bardzo przyjemnie stanąć gołą stopą na cieplej podłodze. Sam camping mały, czytałem opinie ludzi odwiedzających to miejsce latem „że ciasno” i rzeczywiście tak może być biorąc pod uwagę że każdy chce tam się wbić. Sam camping znajduje się w bocznej mało ruchliwej uliczce, może tam stanąć przed wjazdem ale raczej tylko na chwilę niż żeby zostawiać przyczepę czy kamper. Jeśli już jesteście w tym miejscu polecam odwiedzić Suntago, to aquapark oddalony 60km od campingu ale biorąc pod uwagę lokalizację drogi S dotarcie na miejsce zajęło nam 50min. Jeśli chodzi o cenę za 2 doby przyczepa, auto 2+2 zapłaciliśmy 470zl. Dla mnie camp na duży + a co ważniejsze mam faja pauzę w drodze na Mazury.

  2. Katarzyna Zając ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja. Wysoki standard, jak dla mnie to powinni mieć 5 *. Wyznaczone miejsce do grillowania i miejsce do mycia naczyń. Najważniejsze to bardzo czyste sanitariaty. Camping godny polecenia!

  3. Paweł O ★★★★★

    zarowno knajpka jak i hotelik bardzo na plus :) bosluga również, sniadanka jak i wieczorne dania bardzo smaczne, z pewnością tu nieraz wrócimy. Pozdrawiamy obsługę

  1. Konrad Kowalski ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. W mojej opinii najlepsze pole namiotowe w jakim byłem. Chociaż to bardziej miejsce na auto camping można rozbić namiot. Warunki idealne. Taka "agroturystyka" :-) Kuchnia, wiata, łazienki w stanie idealnym, czysto i przytulnie. Dodatkowo w środku można wypić piwo lub drinka czy nawet zagrać w bilard. Do centrum miasta można się w szybki sposób dostać komunikacją miejską. Chętnie dałbym temu miejscu 6 z plusem ;-);-);-) POLECAM!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?

Warszawa Camping nr 90, Motel WOK znajduje się przy Odrębna 16, 04-867 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?

Można skontaktować się z Warszawa Camping nr 90, Motel WOK pod numerem +48 226 127 951

Jak można dotrzeć do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?

Do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements