Świetny kamping wśród drzew. Bardzo czysto i ciepło w łazienkach. Cena z dziećmi po za sezonem wysoka.
Zdjęcia
Opinie
-
Andy Mors ★★★★★
-
Tomasz Świerczyński ★★★★★
Gdybym mógł dać 10 gwiazdek to bym dał. Przemiła obsługa. Toalety super czyste. Napewno wrócę. Polecam z całego serca
-
Agnieszka ★★★★★
Kameralny kamping wśród drzew i zieleni. Bardzo mili i pomocni wlasciciele. Dobra komunikacja autobusowa do centrum Warszawy. Restauracja na miejscu, czysciutkie toalety. Polecamy i na pewno wrócimy!!
-
Staszek Piela ★★★★★
Cześć. Podzielę się z wami moją opinią na temat campingu, postaram się napisać zarówno od strony praktycznej jak i wizualnej. Lokalizacja, mega super bo do centrum mamy 12km, 2km jest do drogi S2. My odwiedziliśmy camping w lutym a w tym okresie recepcja jest czynna od 16-22. Sezon zaczynają od marca. Jeśli chodzi o wyjazd czy wjazd na camping to nie ma problemu ponieważ dostaje się pilot do bramy. Ubikacje i prysznice, czyściutkie, ciepła woda oraz podgrzewana podłoga w na całej powierzchni. Jesli czytasz moją opinie w wakacje pewnie może się wydawać głupie, podniecanie się ogrzewaną podłogą. Ale my odwodziliśmy to miejsce w lutym gdzie temp na zew była 5C a wychodząc z pod prysznica jest bardzo przyjemnie stanąć gołą stopą na cieplej podłodze. Sam camping mały, czytałem opinie ludzi odwiedzających to miejsce latem „że ciasno” i rzeczywiście tak może być biorąc pod uwagę że każdy chce tam się wbić. Sam camping znajduje się w bocznej mało ruchliwej uliczce, może tam stanąć przed wjazdem ale raczej tylko na chwilę niż żeby zostawiać przyczepę czy kamper. Jeśli już jesteście w tym miejscu polecam odwiedzić Suntago, to aquapark oddalony 60km od campingu ale biorąc pod uwagę lokalizację drogi S dotarcie na miejsce zajęło nam 50min. Jeśli chodzi o cenę za 2 doby przyczepa, auto 2+2 zapłaciliśmy 470zl. Dla mnie camp na duży + a co ważniejsze mam faja pauzę w drodze na Mazury.
-
Katarzyna Zając ★★★★★
Bardzo dobra lokalizacja. Wysoki standard, jak dla mnie to powinni mieć 5 *. Wyznaczone miejsce do grillowania i miejsce do mycia naczyń. Najważniejsze to bardzo czyste sanitariaty. Camping godny polecenia!
-
Paweł O ★★★★★
zarowno knajpka jak i hotelik bardzo na plus :) bosluga również, sniadanka jak i wieczorne dania bardzo smaczne, z pewnością tu nieraz wrócimy. Pozdrawiamy obsługę
-
Konrad Kowalski ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce. W mojej opinii najlepsze pole namiotowe w jakim byłem. Chociaż to bardziej miejsce na auto camping można rozbić namiot. Warunki idealne. Taka "agroturystyka" :-) Kuchnia, wiata, łazienki w stanie idealnym, czysto i przytulnie. Dodatkowo w środku można wypić piwo lub drinka czy nawet zagrać w bilard. Do centrum miasta można się w szybki sposób dostać komunikacją miejską. Chętnie dałbym temu miejscu 6 z plusem ;-);-);-) POLECAM!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?
Warszawa Camping nr 90, Motel WOK znajduje się przy Odrębna 16, 04-867 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?
Można skontaktować się z Warszawa Camping nr 90, Motel WOK pod numerem +48 226 127 951
Jak można dotrzeć do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK?
Do Warszawa Camping nr 90, Motel WOK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku