Przegląd katalogu
- 125 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 125 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Piasecznie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 125 wyników w Piasecznie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 68,074 opinii i ocen.
“Jedzenie przepyszne atmosfera bardzo przyjemna w budynku było ciepło i ogromne drzew przed budynkiem robią robotę serwis bardzo dobry przemiła pani zabrakło mi grosika więc mi odpuściła i powiedział że oddam kiedyś polecam dla osób w pobliżu!!!!”
“Super obsługa, miła i bardzo pomocna”
“Dostarczam tam i nie mam zastrzeżeń co do obsługi.”
“Outlet Piaseczno - świetne sushi, Pani z Nepalu robi czysto i dokładnie. Świetne sushi.”
“Najlepsze warzywa i owoce jakie miałam okazję spotkać. W Świeżej Dostawie dobre ceny idą w parze z najlepszej jakości produktami. Kolejnym ogromnym plusem jest możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu z ekspresową dostawą :) POLECAM!!!”
“Byłem z 4 osobową rodzinką na objedzie. Każdy wybrał to na co miał ochotę, rachunek 200/4=50/os. Super wynik jak dla mnie. Polecam napoje bardzo wyraźne. Bierzesz mango smakuje jak mango. Bierzesz napój cytrynowo imbirowy. Czuć wszystko bardzo wyraźnie. Koktajl mleczny MEGA. Córka chwaliła zupę z kurczaka. Mi smakowało wszystko. Super smaczne, dużo przypraw, smaki wyraźne tak jak być powinny. Pani z obsługi bardzo miła, bardzo dobrze mówi po Polsku. Na 5. Drobiazgi na które zwracam uwagę, np. talerz podawany przez serwetkę, brak odcisków palców itd. na 5. I bardzo czysto ogólnie. Dla mnie bomba będę wracał.5/5”
Instytut Kulinarny Transgourmet to nowoczesne centrum szkoleniowo-kulinarne zlokalizowane w Mysiadle przy ulicy Puławskiej. Jest to prestiżowe miejsce na mapie Mazowsza, dedykowane zarówno profesjonalistom z branży gastronomicznej, jak i pasjonatom gotowania. Instytut oferuje profesjonalne warsztaty kulinarne prowadzone przez wybitnych szefów kuchni i ekspertów branżowych. W ofercie znajdują się specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz treningi dla narodowych kadr kucharzy.
“Jedzenie przepyszne, świeże i pięknie podane. Obsługa profesjonalna, wszystko dopięte na ostatni guzik (chociaż zamówienie złożyłam w ostatniej chwili). Goście byli zachwyceni – zdecydowanie polecam!”
“Świetny bar z bardzo dobrymi drinkami — mocne, dobrze zbalansowane i w przystępnych cenach. Idealne miejsce na wypad ze znajomymi. Polecam!”
“Wszystko mi się podobało. Atmosfera, pani bardzo miła i jedzenie dobre. Polecam zapiekankę krzepka. W życiu lepszej zapiekanki nie jadłem. Jeśli chcecie wpaść na wspaniałą zapiekankę i to duża za 20 zł? To polecam wam ten lokal.”
“Mały dobrze zaopatrzony sklepik..”
“Bardzo miła kafejka z przesympatyczna obsługą.Lokal działa w budynku biblioteki.Warto wstąpić na kawę.Dogodne miejsce do kameralnych rozmów.Oczywiscie dobra kawa Z ciastek rewelacyjne z musem bananowym.Będąc ponownie w okolicy nie omieszkam wstąpić.”
“Super miejsce, smaczne kurczaki, które jak się okazuje są smażone na mące kukurydzianej, więc mogą je jeść osoby z nietolerancją glutenu! Panie z obsługi przemiłe odpowiedziały na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam ;)”
“Cukrowe miejsce, gdzie każdy miłośnik bez znajdzie coś dla siebie. Bezy z kremem, bezy z owocami, bezy na patyku - cały wybór. Do tego dobra kawa i wygodny fotel. Czego chcieć więcej :)”
“Uwielbiamy kaszki Helpa,dziecinnie proste w przygotowaniu, ale skład czysty jak łza,same nieprzetworzone zboża, zupełnie inaczej niż kaszki instant. Podaje je rocznemu synkowi ale jak mi brak czasu na sniadanie to dla mnie to też jest świetny wybór. Opcja box no weste na stronie super opcją,można kupić kaszki w dobrej cenie ,a unas schodzi ich sporo także krotki termin ważności nie jest problemem. Polecam z całego serca!!”
“Łoł poprostu łoł. To jakie sushi jadłam do tej pory jest niczym przy eksplozji smaku z tej restauracji. Jestem w szoku i nie zamówię już nigdzie indziej. Ceny bardzo przystępne, jedzonko świeże. Ryż nie przeszuszony, miekki pyszny. Sosy wywarzone. No w skrócie pycha i polecam.”
“Pyszne sushi, wspaniałe miejsce, ciche i przytulne. Przemiła Pani obsługująca stolik- blondynka :)”
“Burgery świetne, dobra jakość składników i poziom wysmażenia zgodny z zamówieniem. Jedyne uwagi to dość wysokie ceny i przydałoby się więcej miejsc siedzących w środku.”
“Ciekawe miejsce.Połaczenie sklepu z grill restauracja.Dobra kuchnia.Jak na lokalizację w dużym centrum handlowym to ceny wysokie. Możesz kupić doskonałe mięso na stek.Na miejscu serwis i obsługa nie tylko Ci podpowie.Doradzi co wyboru miesa.Ja również na miejscu pomoże ci go przygotować. Profesjonalna obsługa serwis. Zresztą kuchnia restauracyjna jest też ciekawa,i smaczna. Dużą zaletą jest duży i przestronny parking. Jeżeli jesteś w tej okolicy polecam.”
“Bardzo dobry sklep z przyjazną i uczciwą obsługą. Dobry zajazd nawet dla samochodu dostawczego. Polecam!”
“Wystrój wnętrza w miarę prosty, ale przyjemny dla oka. Pizza bardzo smaczna, choć jej wybór jest niezbyt rozbudowany. Inne dania też dobre, a tort meringata wyśmienity. Nieco za długo czekałem za to na napoje. Niestety, piwa tylko z Kompanii Piwowarskiej; brak regionalnych czy kraftowych, a szkoda... Za to wina dobre i w dobrej cenie (już 38-50 PLN za butelkę). Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta. Ceny do przyjęcia, choć bliższe konstancińskim niż piaseczyńskim, biorąc pod uwagę, że lokal znajduje się na tej trasie ;) Uwzględniając całokształt, mogę polecić lokal do odwiedzenia od czasu do czasu. Sam zapewne również kiedyś tam wrócę :)”
“Przesympatyczny personel , przepyszna kawa i cudowne desery . Można usiąść i napić się spokojnie kawy . Polecam kawiarnie. Powrócę będąc w okolicy .”
“Bardzo dobra kawa. Zamówiłam zestaw różnych smaków z dostawą do paczkomatu. Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Polecam.”
“Jestem absolutnie oczarowany restauracją Sushi Na Gastro! Wybór jest niezwykle różnorodny, a produkty są bardzo wysokiej jakości oraz świeże. Obsługa jest przyjazna i uśmiechnięta, sprawiają, że czujesz się jak wśród przyjaciół. Atmosfera jest relaksująca, a wystrój nadaje niesamowitego klimatu. Nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty, aby znów delektować się ich mistrzowsko przygotowanymi rolkami sushi!”
“Jest to moje ulubione miejsce jak chce zjeść dobry, domowy obiad. Zawsze pyszne, dobrze przyprawione. Moje dzieci bardzo lubią zupy i pierogi ,a mąż kartacze. Gorąco polecam !”
“Zamówiłam stek Tomahawk i był absolutnie rewelacyjny – perfekcyjnie wysmażony, soczysty i pełen smaku. Do tego świetne dodatki i wspaniała obsługa. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie kulinarne - Na pewno wrócę !”
“Bardzo smacznie. Jesteśmy zachwyceni. Wszystko dopracowane do smaku, soczyste, a kubki smakowe po prostu eksplodowały!”
“Jest to najpyszniejsze jedzenie indyjskie jakie jadłam. Kilkakrotne próby warszawskich restauracji - porażka. Curry king ZAWSZE przepyszny, idealne słodkie łagodne sosy z serem paneer(ostrych nie jem bo nie lubię, ale rodzinie smakują), aromatyczne ryże w różnych wydaniach, polecam bazyliowy, cytrynowy! NAJLEPSZE chlebki naan, których nigdy nie jest za dużo, wręcz za mało i można by domawiać bez końca. Mój ulubiony to czosnkowy. Jedyne co to wnętrze poremontowe trochę straciło klimat, jest topornie i trochę jak na stołówce, brakuje komfortu. Może przydałyby się jakieś klimatyczne lampy? POLECAM zawsze i wszędzie ❤️”
“Wrocław, festiwal Pasibrzucha. Oceniam food truck. Ekipa sympatyczna, krótki czas oczekiwania mimo sporego natłoku a burrito obłędne. Dla osób lubiących ostrzejsze klimaty można dodatkowo stuningowac wersję. Pyszne, dzięki i mam nadzieję że będziecie się częściej pojawiać na eventach we Wrocławiu. Piona!”