Wszystko mi się podobało. Atmosfera, pani bardzo miła i jedzenie dobre. Polecam zapiekankę krzepka. W życiu lepszej zapiekanki nie jadłem. Jeśli chcecie wpaść na wspaniałą zapiekankę i to duża za 20 zł? To polecam wam ten lokal.
Zdjęcia
Opinie
-
PANTYMEK VLOG ★★★★★
-
Emilia Zińczuk ★★★★★
Przepyszne zapiekanki w stylu dawnych lat. Próbowaliśmy „powiew wschodu” i „czar PRL”. Obie były wyborne, super dodatek w postaci cebulki prażonej, duży wybór sosów. Ceny jak najbardziej okej, można zjeść całą albo pół (na zdjęciach połówki). Polecam!
-
Karol B ★★★★★
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca – jakby czas cofnął się o 40 lat! Przypomniałem sobie smak zapiekanek z dzieciństwa – tutaj są naprawdę pyszne, chrupiące i robione z sercem. Do tego “Krzyś”, który smakuje dokładnie jak “Ptyś” sprzed lat – niesamowite wspomnienia wróciły! Oranżada – klasyka, którą trudno dziś znaleźć w takiej wersji. Zapiekanki przyrządza i podaje przemiła Pani, którą serdecznie pozdrawiam – dzięki niej to miejsce ma jeszcze więcej uroku. Mocna piątka! Polecam z całego serca i na pewno będę tam wracał. Wiadomo!
-
OPERATOR * ★★★☆☆
Nic szczególnego i nie tanio. Bagietka wysuszona a Ser zbyt przypieczony . Sympatyczna pani która to jedzenie serwuje . W każdym razie zjadliwe; ale bez fajerwerków. Raczej to mój pierwszy i ostatni raz.
-
Joanna Ostapiuk ★★★★★
Bardzo smacznie, serowy sos do frytek niesamowity a w dodatku miejsce z klimatem i przemiła pani, chętnie wrócimy.
-
Bartłomiej Święcicki ★★★★★
Niewielki lokal z dużym klimatem. Fantastyczna obsługa! Na duży plus zasługuje możliwość kompozycji składników zapiekanek. Same zapiekanki duże i smaczne. Dzieciakom bardzo smakowały zapiekanki z samym serem, szynką i ketchupem.
-
Christopher Thompson ★★★★★
Pyszne zapiekanki serwowane przez miłą panią. Często wpadam zjeść, zawsze szybko i smacznie. Polecam.
-
Ryszard van den Berg ★★★★★
Polecam zdecydowanie. Przejeżdżałem obok tego miejsca milion razy, dziś przyjechałem tu specjalnie. Klimatyczne miejsce z przemiłą i pomocną obsługą. Pozdrawiam serdecznie "starszą panią" ;-) Wielki plus za możliwość personalizacji zamówienia/zamiany składnika bez dodatkowej opłaty. W tym miejscu stosuje się produkty najwyższej jakości dzięki czemu smak zapiekanek jest wyjątkowy. Porcje mega solidne i wręcz idealnie skomponowane do tego zapiekanki mają wesołe nazwy. W ofercie do wyboru spora ilość sosów w tym ostre. Pyszne frytki oraz zimne napoje. W niedalekim sąsiedztwie lokalu znajduje się niewielki bezpłatny parking. Kolejna wizyta i znów pełnia zadowolenia. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystanek ZAPIEKANKI?
Przystanek ZAPIEKANKI znajduje się przy Wojska Polskiego 4, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystanek ZAPIEKANKI?
Można skontaktować się z Przystanek ZAPIEKANKI pod numerem +48 509 420 998
Jak można dotrzeć do Przystanek ZAPIEKANKI?
Do Przystanek ZAPIEKANKI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku