Pyszne, oryginalne indyjskie jedzenie, duży wybór dań, za każdym razem można wybrać coś innego. Obsługa przemiła, pomocna. Fajne miejsce z dobra energia. Ogromny plus za wyjątkowe podejście do klienta, dziś każdy dostawał butelkę winka z życzeniami świątecznymi.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kalina ★★★★★
-
Lokalna Przewodniczka ★★★★☆
Jedzenie pyszne, szkoda tylko, że zmieniliście lokalizację na dosyć odległą od centum - przez co rzadziej odwiedzam wasz lokal, a z dostawą jest spory problem, bo brakuje kierowców, a własnych niestety nie macie…. przekonałam się czekając na zamówienie ponad 2 godziny, aż w końcu sama po nie pojechałam…
-
Hania ★★★★★
Jest to najpyszniejsze jedzenie indyjskie jakie jadłam. Kilkakrotne próby warszawskich restauracji - porażka. Curry king ZAWSZE przepyszny, idealne słodkie łagodne sosy z serem paneer(ostrych nie jem bo nie lubię, ale rodzinie smakują), aromatyczne ryże w różnych wydaniach, polecam bazyliowy, cytrynowy! NAJLEPSZE chlebki naan, których nigdy nie jest za dużo, wręcz za mało i można by domawiać bez końca. Mój ulubiony to czosnkowy. Jedyne co to wnętrze poremontowe trochę straciło klimat, jest topornie i trochę jak na stołówce, brakuje komfortu. Może przydałyby się jakieś klimatyczne lampy? POLECAM zawsze i wszędzie ❤️
-
Maciek Rozalski ★★★★★
W restauracji byłem dziś drugi raz. Ostatnio z 5 lat temu. Zmiany na korzyść. Restauracja rozbudowala się. Dużo miejsca. Obsługa ultra uprzejma. Obsługa ekspresowa. Zamówienie na dwa główna dania dostaliśmy po 10 minutach. Napój odrazu. Było bardzo smaczne. Nie za tłuste. Bardzo aromatyczne. Cena za dwie osoby z dwoma plackami i dwoma napojami 120 pln. To przystępna cena. Serdecznie polecam to miejsce. Jeszcze raz napisze. Wielkie ukłony dla obsługi!!!
-
Michal Ferlas ★★★★★
Świetne, autentyczne potrawy kuchni indyjskiej i przemiła obsługa. Zawsze warto zajrzeć!
-
Marcin Lisowski ★★★★★
Wystrój wnętrza stwarza przyjemny klimat, to początek dobrze zapowiadającej się przygody z kuchnią indyjską i południowoindykskiej oraz tajskiej. Zdecydowanie kubki smakowe będą miały co robić. Dla mnie bardzo dobre jedzenie.
-
Natalia W ★★★★★
Lokal duży i urządzony ze smakiem. Bardzo miła obsługa, która chętnie doradziła w wyborze dania. Menu poza podstawowymi daniami kuchni Indii miało kilka pozycji nietypowych. Polecam jako miejsce na spróbowanie czegoś nowego. Było pysznie.
-
Anna P. ★★★★★
Bardzo szeroka oferta dań. Smaczne. Jedzenie z Indii i Tajlandii. Ładny wystrój. Miła obsługa. Może zdjęcie makaronu tajskiego nie wygląda najlepiej ale smak bardzo dobry. No i oczywiście jogurt z mango - świetny.
-
Ania BC ★★★★★
Bardzo nam smakowało jedzenie, podanie również fajne, przemiła obsługa, widać, że wszystko jest tu dobrze zorganizowane. Obie nasze potrawy (Makhni i Chilli Garlic Masala) były świetnie doprawione, a naany przepyszne. Do tego świetne mojito i zimne piwo. Ogródek jest miło zacieniony, więc je się tu z przyjemnością. Duży ruch to nie przypadek w tym miejscu. Ciekawa jest sala restauracyjna, nie mieliśmy pojęcia, że jest taka duża. Fajne miejsce na imprezę rodzinną, spotkanie firmowe czy nawet większy event. Polecamy bardzo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno?
Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno znajduje się przy Dworcowa 17, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno?
Można skontaktować się z Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno pod numerem +48 224 648 440
Jak można dotrzeć do Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno?
Do Curry King Restauracja Indyjska, Continental i Bar, Piaseczno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku