Przegląd katalogu
- 134 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 134 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Markich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 134 wyników w Markich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 45,286 opinii i ocen.
“Od 5 lat kupuję tutaj zdrowe jedzenie. Polecam”
“Szczerze polecam :) Obsługa pierwsza klasa, zwłaszcza Pani Klaudia, zawsze miła i uśmiechnięta. Do tego duży wybór produktów, wszystko świeże i ukochane Mochi mojej córki :)”
“Polecam. Jeden z tych tradycyjnych chińskich lokali. Jedzenie osobiście mi smakuje. Sajgonki jak zawsze smaczne.”
“Świetny sklep, mega asortyment i przemiłe Panie z obsługi. Chodzę i będę tam chodził regularnie - zapewniam”
“Bardzo sympatyczna i sprawna obsługa.”
“Jesteśmy klientami od dłuższego czasu i bardzo polecamy. Pizza jest bardzo dobra, ilość składników na pizzy naprawdę miło zaskakuje, ciasto wyśmienite. Cena adekwatna. Zawsze zamawiamy z dostawą. Pizza przyjezdza ciepła. Obsługa miła. Polecam spróbować, nie patrząc na negatywne opinie. :)”
“Znalazłam super sklep z dobrymi produktami i z dobra rybką, panią sprzedawczyni bardzo miła, dala spróbować każdej sałatki, wszystko bardzo smacznie.”
“Pyszna kawa, przepyszne lody, a obsługa pomocna i sympatyczna!”
“Pierogi pyszne...ruskie i mięso dzieci uwielbiaja”
“Sklep w którym często bywam (osiedlowy, ale przez duże O). Można tam kupić niemal wszystko - nawet pościel garki, skarpetki itp. Np. musztarda kilkanaście odmian i firm. Dział owoców i warzyw bardzo dobrze zaopotrzony. Towar świeży. To samo tyczy się innych działów. Kiedyś była stałaa obsługa. Teraz to się zmienia, ale ogólnie wszystkie Panie miłe chociaż jest jedna kasjerka tak sympatyczna, że gdyby co 3 osoba taka była to lepiej nam by się żyło. Często są promocje i dla mnie ważnee popieram Polską Gospodarkę. Ciasta też coś można sobie dobrać i spory wybór ryb. Bardz polecam.”
“Cena odpowiada ilości i jakości. Polecam: Kaczka na gorącym półmisku, kurczak po sajgonsku, sajgonki.”
“Super,miła obsluga-Albo czujesz klimat albo nie-Proste”
“Świetna obsługa. Naprawdę pomocna! I w niedzielę wieczorem mają świeże bułki”
“Bardzo dobre i świeże jedzenie. Pani manager była bardzo pomocna gdy popełniłem błąd przy składaniu zamówienia. Polecam Wszystkim”
“Pyszne sałatki i super obsługa. Polecam.”
“Super kebab..Chyba najlepszy jaki jadłem.. Ale tylko na grubym:-)”
“Nowy sklep, jest ładnie, czysto.”
“Bułka standard bardzo w porządku. Obsługa miła i szybka. Jeśli miałby mieć jakieś uwagi to może sosy, ale każdy ma inny gust. Na pewno kebab na plus .”
“Jak na mnie 10/10. Wzięłam burger drwala z wołowiną, mięso w pełni wysmażone (kwestia preferencji, jak na mnie na bardzo duży plus), soczyste. Stosunek ceny do jakości świetny, burger spory, można było nawet nie brać frytek, bo samym burgerem jak najbardziej da się najeść. Generalnie bardzo miłe zaskoczenie, z reguły nie oczekuję, żeby jedzenie w przypadkowo wybranej restauracji tak mi zasmakowało.”
“Jeden z najlepszych Pad Thai, jakie jadłem. Tom Kha prawdziwa tajska, bez mrożonej marchewki z selerem po polsku. Polecam.”
“Bardzo duży asortyment, przemiła Obsługa i dobra lokalizacja ! ! !”
“Przemiła Pani, która obsługiwała nas dzisiaj (30.12 ok godz 19ej) zasługuje na premię! W trakcie zamawiania pytała o szczegóły, po czym szybciutko zrobiła nasze duże zamówienie (sok, czekolada, szarlotka na ciepło, kawy). Niestety jak się okazało później kolega wyszedł po brakujące rzeczy i Pani została sama na barze. W pewnym momencie zrobiła się duża kolejka, ale super Pani sobie poradziła ze wszystkimi zamówieniami. Bardzo miła i troskliwa Pani, dawno nie spotkaliśmy takiej obsługi. Dziękujemy pięknie jeszcze raz!”
“Zamówienie telefoniczne 1 listopada (dzień świąteczny) z własnym odbiorem: 3 duże pizze + 2 zestawy dziecięce Jedzenie było gotowe do odbioru w pół godziny, pizze czekały w strefie pieca do utrzymania temperatury Uśmiech Pani obsługującej, duża ilość bazylii spakowana osobno na parmę Nie ma absolutnie do czego się przyczepić, brawo. Będziemy wracać”
“Bardzo miła pani. Wszystko dokładnie zrobione”
“Miła obsługa i wszystko co potrzebne.”
“Po kilkunastu zamówieniach z Tato sushi zdecydowałem się na wystawienie oceny. W porównaniu do innych mareckich (i nie tylko) pracowni sushi, stwierdzam, że Tato jest bezkonkurencyjne. Zawsze świeże składniki, szybki czas i do tego mega staranne przygotowane. Prawdziwe mistrzostwo, polecam!”
“To co najważniejsze dla mnie to świeże mięso. A, i mają nawet jelita wieprzowe, a za to już duży plus. Panie miłe i można spokojnie z nimi pożartować. Polecam”
“Bardzo miła obsługa i pyszne wędliny polecam”