Przegląd katalogu
- 360 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 360 wyników
Przeglądaj pizzeria w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 360 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 277,231 opinii i ocen.
“Pizza pyszna do samego końca, nie da się zostawić rantu taki dobry:). Jadłyśmy peperoni i góralską. Idealne ciasto, idealna grubość i dobrze dobrane składniki. Bardzo miła obsługa. Wydawało się, że zabierzemy część na wynos ale było tak smacznie, że poszla cała.Dziękujemy,polecamy!”
“Nie rozumiem złych recenzji tego miejsca. Pizza jest wyśmienita. Bardzo dobre ciasto i naprawdę jakościowe składniki. Oczywiście ludzie będą narzekać że pizza jest mokra bo zamówili z dowozem. A jaka ma być? Po wyjęciu z pieca pizza paruje, para wodna się skrapla i powoduje że pizza jest mokra. Nie da się temu zapobiec - no chyba że przy zamówieniu na miejscu. Naprawdę cieszę się że zaryzykowałem pomimo złych recenzji i chętnie zamówię ponownie. Pizzeria ma bardzo duży wybór pizz i posiadają bardzo ciekawe kompozycje - wędzona burrata jest niesamowita.”
“Pizza wyśmienita. Szczególnie bardzo dobre ciasto. Dodatki dobrej jakości. Sosy, pomidorowy i czosnkowy również dobre. Do picia wjechała lemoniada, delikatna nie za kwaśna nie za słodka, jak dla mnie idealna. Klimat lokalu w porządku. Obsługa bardzo miła. Ceny przystępne. Polecam. Brzuch z wami.”
“Bardzo ale bardzo polecam ten lokal! Przepyszne jedzenie i super obsługa. Kelnerka za każdym razem pytała czy smakuje i była bardzo miła i uprzejma. Atmosfera lokalu bardzo pozytywna i przytulna. Czysto! Mega przyjemnie spędzony wieczór! Beza lodowa pyszna!”
“Miejsce z dobrym jedzeniem, dyskretną i miłą obsługą, delikatną muzyką. Oaza spokoju i dobrego smaku. Przyjemny ogródek w sezonie.”
“Po wejściu do restauracji mieliśmy mieszane uczucia. Pusty lokal, cisza i generalnie jakby niewiele się działo. Jednak plan mieliśmy spróbować, więc zamówiliśmy dania kuchni filipińskiej. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane tuż po spróbowaniu dania - bardzo dobre! Smaki są bardzo wyjątkowe, ciężko w ogóle porównać je do innej kuchni. Mięso soczyste a smażony ryż - pierwsza klasa. Przemiła obsługa, kucharze też :) Generalnie bardzo polecam :)”
“Kilka razy się zawiodłam, ale dziś pizza przyszła pyszna, pachnąca i gorąca. Dobrze, że wróciłam do tego miejsca. Mam nadzieję, że w przyszłości też będzie zawsze taka dobra jak dziś. Pozdrawiam”
“Jak dla nas najlepsza pizzeria na dowóz na Woli (nie mieliśmy jeszcze okazji być na miejscu, ale w czasie pandemii zamawialiśmy bardzo często). Za każdym razem pizza przyjeżdżała ciepła i bardzo smaczna. Duży plus za to, że jest rozmiar 60 cm, który robi wrażenie i super sprawdza się w trakcie imprez. 5/5 !”
“Od lat niezmiennie dobra pizza!”
“Przepyszna pizza, najlepsza w WARSZAWIE! Przytulne miejsce w środku, miła obsługa. Sosy własnej roboty też trzeba pochwalić. POLECAM!!!”
“Przychodziliśmy całą rodziną i dzieci były w zachwycie. Bardzo przyjemne miejsce – pizza świeża i dobrze wypieczona, z pysznym sosem i dużą ilością składników. Zapiekanka też smaczna, chrupiąca, a porcje są naprawdę solidne. Na deser wzięliśmy lody – kremowe i pełne smaku. Obsługa miła i szybka, a ceny jak na tę jakość jedzenia całkiem w porządku. Chętnie wrócimy.”
“Bardzo dobra pizza , składniki wysokiej jakości . Przyjechała ciepła . Nie mam nic do zarzucenia .”
“Zamawiałam przez Glovo trzy porcje makaronu i calzone z tego miejsca. Wszystko przyjechało na czas, ciepłe, dobrze zapakowane i smaczne. Tak, to nie są smaki najwyższej włoskiej kuchni — wszystko dość zwyczajne, ale przecież to nie jest lokal z pięcioma gwiazdkami Michelin. Mimo to jedzenie było dobre — na pewno nie zasługuje na oceny 1 czy 3, jak wielu tu pisze. Do tego jeszcze mają 50% rabaty dla prime i za to wszystko wydała 100zł! Nie rozumiem ludzi którzy piszą tutaj 1 do tego miejsca”
“Pozytywne zaskoczenie. Już nie jedną pizzę w życiu widziałem i mogę z czystym sumieniem napisać że: - nie jest tanio - jest smacznie - jest bardzo szybko (na miejscu) Składniki wydają się dość świeże a samo ciasto jest pulchne, dopieczone ale nie jest przypalone ani wysuszone. Jadłem kurkową. Mogę polecić.”
“Goraco polecam. Kulturalna obsluga i mozna sie dogadac na skladniki. Otwarte tez jak kto wstanie po 5 rano.”
“Naprawdę polecam. Pizza na dowóz bardzo smaczna i gorąca”
“Bardzo Dobra pizza wloska. Bardzo dobre ciasto swieze skladniki a najwazniejsze wloskie.”
“Ta pizza uzależnia! Chociaż raz w tygodniu jemy i za każdym razem rozpływamy się nad tym jaka jest pyszna. Tutaj wszystko się zgadza- ciasto i składniki TOP. Obsługa też zasługuje na słowa uznania- zawsze przesympatyczna + nigdy nie było wtopy jak prosimy o brak jakiegoś składnika czy dobre wypieczenie. Polecam z całego serca- ta pizza jest warta wszystkich zjedzonych kalorii :)”
“Pizza neapolitańska najlepsza jaką jadłem, a jadłem wiele. Za każdym razem pyszna, jak widać na zdjęciach. Gotowa w 5 min. Właściciel bardzo sympatyczny.”
“Lokal spotkany na spacerze. Lokal malutki typowo na wynos lub dostawa. Widać że mają ogromny ruch. Zamówione zrealizowane w 20 minut. Trzy różne pizze. Pizza Prosciutto Crudo z rukolą jakoś słodka nie wiem czy tak ma być. Pizza Pepperoni nie zachwyciła. Pizza Sopressa najbardziej zasługująca na pochwałę.”
“Pizze w wersjach wegetariańskich - bardzo dobre. Jechałem samochodem z pudłem zawierającym pół na pół szpinakową i grecką i maiłem problemy z koncentracją od tego aromatu, a i potem w smaku nie rozczarowują. Fajne, grube ciasto, o przyjemnej konsystencji. Dużo aromatycznych i soczystych dodatków które jakimś cudem zupełnie nie rozmoczyły ciasta. Dobra robota. Mam umiarkowanie blisko, ale będę wracał, bo od czasu zamknięcia podobnego lokalu pod moim domem i po licznych próbach w rozmaitych pizzeriach, ta jest pierwsza w której pizza faktycznie nam w domu smakuje.”
“Bardzo lubię to miejsce. Obsługa jest zawsze miła i uśmiechnięta, a jedzenie smaczne. Na ogromny plus zasługuje darmowa woda (i lemoniada przy kolejce) oraz możliwość wniesienia własnego alkoholu dla osób pijących. Bardzo mało jest takich lokali, a szkoda. Obsługa jest szybka, w kolejce nie czeka się godzinę, jak w innych restauracjach z pizzą neapolitańską w Warszawie. Kolejny ogromny plus to nożyczki do krojenia pizzy Uwielbiam ich pizze klasyczne, jak margheritta ale przepyszne są też te bardziej nietypowe, jak pizza pistacjowa ze zdjęcia. Bardzo polecam!”
“Kawa jest tu bardzo smaczna. Przyjeżdżam specjalnie już po raz trzeci właśnie dla kawy. Dziewczyna pracująca w tym miejscu jest bardzo miła, uśmiechnięta i uważna.”
“Pyszna pizza i niebanalne kompozycje smakowe - cos, czego nie ma nigdzie indziej. Polecam spróbować :) ceny bardzo przystępne, a dostawa byla u mnie w 20 minut. Warto”
“Mały lokal ale bardzo czysty z dobrą atmosferą. Pizza jest na prawdę zaskakująco dobra, największym plusem chyba jest to jak szybko została dostarczona do stolika :)”