Przegląd katalogu
- 768 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 768 wyników
Przeglądaj pharmacy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 768 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 86,819 opinii i ocen.
“Ciocia trafiła ze skierowaniem Dilo do szpitala, tam jej opiekunem został Pan Mikołaj Potaśnik. Wielkie słowa uznania od cioci za opiekę , pomoc i dobre słowo . Oby więcej takich osób pracowało w miejscu, gdzie ludzie tracą nadzieję i są pełni obaw. Czasem zwykłe ludzkie gesty dają więcej niż mogłoby się wydawać. Serdecznie dziękuję od Ewy dla Pana Mikołaja”
“Lokalizacja nie jest tak dokładna. To po aelie duty free i oczywiście po kontroli bezpieczeństwa”
“Po kilkuletniej przerwie, skuszona bliskością i ponownym otwarciem przejścia przez Al.Rzeczypospolitej na wysokości Auchan weszłam do Apteki aby zrealizować receptę. Ku mojemu zdziwieniu zostałam obsłużona bardzo uprzejmie i co najważniejsze profesjonalnie przez Pania Farmaceutkę. Preparat był od ręki. Apteka jest też znacznie lepiej zaopatrzona niż pamiętam sprzed kilku lat. Z przyjemnością wrócę.”
“Panie zawsze pomocne i przemiłe, ceny porównywalne do innych aptek, nie ma kolejek. To moja apteka od 17 lat.”
“Dobre ceny, miła obsługa. Polecam !”
“Miła obsługa zawsze jestem dobrze obsłużony POLECAM”
“Duży wybór i dostępność leków. Bardzo sprawna i sympatyczna obsługa. Korzystam od lat.”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi w aptece. Farmaceuci są bardzo pomocni i poświęcają czas pacjentowi. Pełna fachowość i zaopiekowanie pacjentem w razie potrzeby. Dziękuję.”
“Obite zebra i problem z kolanami - Pani doradziła kupić bandarz i dobrała odpowiednią maść. Pomoglo. Ceny są ok - maść 13 zł, bandarz 4 zł. Namawiam ludzi którzy kupują tu i są zadowoleni do dodawania komentarzy, ponieważ gdyby nie niedziela i fakt że tylko ta apteka jest otwarta, pewnie bym tu nic nie kupił. Nie dlatego, że cokolwiek jest do poprawy, tylko dlatego że ktoś musiał tu zapłacić za leki więcej niż się spodziewal i zostawił 1 gwiazdkę w google, aha zanim gdzieś przyjdę to patrzę na oceny google maps.”
“Ceny odpowiednie do jakości produktów. Bardzo duży wybór ( leki dermatologiczne, których szukałam w większości aptek były na zamówienie, a tu kupiłam ''od ręki''. Miła oraz pomocna obsługa.”
“W dniu wczorajszym odwiedziłem aptekę, którą oceniono na 4. Ostrobramska, przy przychodni Orlik. Miałem do zrealizowania dwie recepty i dwie rzeczy poza receptą. Była z nich tylko jedna, a gdy chciałem stać się szczęśliwym nabywcą pojemnika na mocz, usłyszałem: to już niech pan kupi tam, gdzie będzie pan kupował pozostałe (Szok!) Na szczęście trafiłem do tej apteki gdzie udało mi się kupić wszystko, co potrzebowałem i to z olbrzymią uprzejmością Pani Magister. Brawo! Pięknie dziękuję.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Pozdrawiam Panią Karolinę ;)”
“Ceny są to prawda wysokie, ale nie jest to wina pań farmaceutek, które tam pracują. Ja zgłosiłem się na szczepienie z własną szczepionką, by było taniej. Samo szczepienie w moim przypadku było darmowe. Pani Kierownik Małgorzata, która wykonywała szczepienie jest bardzo kompetentną i miła osobą. Wzorowo wykonała iniekcję w miłej i przyjaznej atmosferze. Wysoka kultura osobista, i świetna obsługa pacjenta. Oceniam aptekę przez pryzmat punktu szczepień. Do tego pełna higiena i profesjonalizm.”
“Dobrze zaopatrzona apteka, przystępne ceny, wyjątkowo pomocni farmaceuci.”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tej aptece bardzo miłe sympatyczne i uśmiechnięte Panie Magister”
“Zadzwoniłam do apteki w celu potwierdzenia dostępności potrzebnego leku. Po kilku sygnałach telefon odebrała bardzo miła Pani. Na moją prośbę lek został zarezerwowany do końca dnia. Odbiór szybki i w miłej atmosferze. Polecam.”
“Pani farmaceutka zawsze pomocna, wystarczy rozmawiać, wiele razy mi pomogła, wiele informacji udzieliła na temat moich dolegliwości, których nie otrzymałam podczas wizyty lekarskiej. Bardzo doświadczona, miła i kompetentna osoba. Niektórym nie dogodzi: uśmiecha się -źle, nie uśmiecha się też źle. Ja jestem bardzo wdzięczna ponieważ nie raz zostawiłabym pieniądze na zbędnie zakupione leki a do tego nie doszło właśnie dzięki tej Pani, dziękuję :)”
“Świetne miejsce dla rowerzystów. Polecam z @notiOne, #notiOne”
“Wysokie ceny, miła obsługa ale już zamknięte”
“Bardzo dobre ceny leków, miły personel”
“Bardzo pomocni pracownicy! Podeszli do naszej sprawy bardzo osobiście i z dużym zainteresowaniem. Szybko, przyjemnie i sprawnie”
“To nie jest AptekA to jest Wydział Farmacji WUM.”
“Fantastyczne przeżycie! Do powtórzenia latem”
“Zamowienia zawsze realizowane w terminie , doradztwo zawsze trafne , asortmenet na bakterie i wirusy oraz dla bywalcow silowni.”
“Apteka oferuje niewielki, ale zróżnicowany asortyment leków oraz produktów farmaceutycznych. Jednym z wyraźnych atutów tego miejsca jest możliwość zamówienia potrzebnych produktów na kolejny dzień, co znacząco ułatwia dostępność leków. Jest to duży plus, szczególnie dla osób, które nie spotkały się z problemem dostępności wielu produktów w innych aptekach, które byłyby dla nich konieczne. Warto zaznaczyć, że apteka nie należy do sieci aptek, co może wpłynąć na nieco wyższe ceny w porównaniu z niektórymi konkurencyjnymi miejscami. Niemniej jednak, ta apteka wyróżnia się dostępnością i profesjonalizmem obsługi, co zdecydowanie przeważa nad ewentualnymi kosztami. Jeśli zależy Ci na jakości obsługi farmaceutycznej oraz szybkim dostępie do potrzebnych produktów, to warto rozważyć skorzystanie z usług tej apteki.”
“Bardzo pomocna obsługa prawdziwy farmaceuta, a nie sprzedawca. Bez proszenia udziela dodatkowych informacji o lekach na receptę, pomaga wybrać leki bez recepty. Ma to może trochę formę wykładu, ale mi akurat nie przeszkadza posłuchanie kogoś, kto zna się na tym, co robi. Moja ulubiona apteka na Żoliborzu”
“Od wielu lat realizuje tu recepty .Bardzo miła profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim ta aptekę trudno dostępne leki zawsze mogę tu dostać.”
“Bardzo miła Pani w krótkich jasnych włosach”