Personel zasługuje na uznanie i pochwały! Szczególnie chcę podkreślić zaangażowanie w kwestiach przygotowywania leków recpeturowych - dostaję je od ręki. Zawsze miło, profesjonalnie. Polecam na 100 procent! To dzięki pracownikom apteki zawsze tu wracam!
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Turkowski ★★★★★
-
Michał Sasin ★★★★★
Miła obsługa, w razie potrzeby nie brakuje porad, gdy nie ma leku na stanie to zamówienie zawszę do odebrania już od 10:00 bądź weryfikacja dostępności leków w innych aptekach. Ceny nie są najniższe ale tłumaczy lokalizacja apteki ;)
-
karol nowak ★★★★★
świetna oraz profesjonalna obsługa. Mam to szczęście że już kilkukrotnie trafiam na Panią Zosię, niezwykle uprzejmą, dobroduszna, czułą, pełną empatii kobietę.Wszystko wytłumaczy oraz poleci ,które leki/produkty się najlepiej sprawdzają, ceny nie są tak wysokie, patrzywszy na ceny w innych aptekach. Obsługa z uśmiechem wita klienta a podejściem swym do drugiego człowieka ukazują to co powinno być również w innych placówkach, szacunek, dobroć oraz chęć do pomocy drugiemu człowiekowi. Bardzo wysoka kultura osobista i zawodowa personelu idzie w parze z czystością w aptece.
-
Julia Elsner ★★★★★
Chciałbym serdecznie polecić tę aptekę! Obsługa jest zawsze miła i profesjonalna, a szczególnie pani Zosia zasługuje na ogromne wyróżnienie. To niezwykle pomocna, życzliwa i kompetentna osoba, która potrafi doradzić w każdej sytuacji. Zawsze z uśmiechem wyjaśnia różne możliwości leczenia i dobiera odpowiednie produkty. Dzięki niej każda wizyta w aptece jest szybka, przyjemna i naprawdę pomocna. Polecam z całego serca!
-
Piotr Sówka ★☆☆☆☆
Bandyckie ceny. Ja wiem że wszystko jest drogie ale żeby ceny były wyższe o 100% niż w innych aptekach to zwykłe zdzierstwo. Polecam ale omijać szerokim łukiem.
-
Pauli ★★★☆☆
Spoko, ale młoda Pani farmaceutka chciała mi sprzedać lek na receptę bez recepty…
-
Radek Iwanowski ★★★★☆
To co potrzebne zawsze jest, nie ma 5, bo ja biorę leki na sprzedaż których nie mają zezwolenia.
-
Paweł Żochowski ★☆☆☆☆
Potrzebowałem opakowania rękawiczek jednorazowych. Cena 50 zł za winylowe i nitrylowe. W innych aptekach 16-25 zl. Na internecie 12-18zl. Unikać jak ognia. Absurdalne ceny.
-
Włodarczyk Monika ★☆☆☆☆
Jedyną zaletą tej apteki są godziny otwarcia. Obsługa straszliwie niemiła - zwłaszcza pani w krótkich blond włosach traktuje klientów tak, jakby prosząc o leki obrażali jej matkę. Podpaski SKANDALICZNIE drogie - najzwyklejsze always-y średniej wielkości TRZY RAZY DROŻSZE niż w sklepie spożywczym czy w drogerii (pamiętajmy, że w niedziele bezhandlowe taka placówka jak ta apteka jest niekiedy jedyną w okolicy, w której można podpaski kupić, więc jest to problem). Ostatni raz jak tam byłam sprzedano mi spray do nosa na obkurczenie śluzówek, który moje nozdrza odczuwały tak, jakby był wypełniony świetlówkami (wina producenta, no ale czemu zostało mi to polecone???). Fatalna apteka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres APTEKA Cuantum?
APTEKA Cuantum znajduje się przy Teodora Toeplitza 2, 01-560 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do APTEKA Cuantum?
Można skontaktować się z APTEKA Cuantum pod numerem +48 224 121 900
Jak można dotrzeć do APTEKA Cuantum?
Do APTEKA Cuantum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku