Przegląd katalogu
- 171 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 171 wyników
Przeglądaj pet grooming w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 171 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 17,400 opinii i ocen.
“Super inicjatywa z garażówką, chociaż nie mamy zwierząt to będziemy stałymi bywalcami :)”
“Bardzo polecam! Z naszą psinką chodziliśmy do canistic najpierw do psiedszkola a potem na różne inne zajęcia. Dzięki zajęciom w Canistic udało nam się ustrukturyzować ćwiczenia z młodą, dzięki czemu jest o wiele bardziej poukładana i nabrała pewności siebie. Dorota to świetna trenerka, dostępna i otwarta na wszelkie pytania, nie tylko w temacie zajęć. Jestem pewna, że jest w stanie pomóc każdemu psu i właścicielowi :)”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni:). Pani Michalina przyjeła nas z ogromnym pokładem cierpliwości. Super podejście i pełna profeska.Napewno będziemy wracać. Ceny są bardzo przystępne a w dodatku dostaliśmy kokardkę dla dżentelmena:)”
“Serdecznie polecam to miejsce - ja korzystałam z usługi czesania kota. Kot trudny w obsłudze, było dużo pracy ale Pani groomerka jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. W salonie panuje miła atmosfera, a dodatkowo ceny nie przerażają :)”
“Ze spokojnym sercem zostawiam mojego psa w rękach Pani Mileny już od 3 lat. Pies jest zawsze pięknie ostrzyżony, pachnący i zadowolony. Usługa miła i profesjonalna. Bardzo polecam.”
“Polecam gorąco to miejsce. Mój Bolończyk został bezboleśnie odkudłaczony poprzez ogolenie. Wygląda ładnie. Dostałam też porady dotyczące pielęgnacji jego włosów.”
“Super miejsce, Pani ma rękę do psów , Ludwik dawno tak dobrzenie wyglądał a wyszedł zrelaksowany. Czary ! SERDECZNIE POLECAM!”
“Znalezienie dobrego fryzjera dla maltanczyka, który za priorytet ma dobre samopoczucie psa jest na miarę złota. Ja od 8 lat testowałam różnych fryzjerów i tutaj zostajemy! Dlaczego? Bo Pan widać że przejmuje się zdrowiem fizycznym i psychicznym zwierzęcia, bo jest w stanie spełnić moje wymagania.”
“100% profesjonalne podejście. Bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam i w przyszłości będziemy korzystali z usług. :)”
“Jeżdżę z psiakiem aż z Mokotowa, pies zawsze pięknie wystrzyżony, wykąpany, dobrze zaopiekowany. Groomer szanuje granice psa, jeśli psiak na coś stanowczo nie pozwala to na siłę nic nie robi. Polcema to miejsce, zostawiam psa bez obawy, a psiak należy do tych stresujących się nowymi okolicznościami;)”
“Z moim Coco jesteśmy już klientami chyba od półtora roku. Jestem zachwycona miłą obsługą, profesonalnym podejsciem i przeuroczą Panią Dorotką.”
“Polecam wszystkim napotkanym właścicielom w okolicy, więc chciałabym polecić również i internetowym. Świetna właścicielka z ogromnym sercem do zwierząt, spokojna, empatyczna, przemiła. Przyjmuje już od paru miesięcy mojego bardzo wymagającego pieska z lękiem separacyjnym. Świetne efekty zarówno przy groomingu jak i czyszczeniu zębów!”
“Nasz ulubiony sklep Petbox! Miła obsługa, dziewczyny potrafią profesjonalnie dobrać karmę i smakołyki, znają skład wszystkich produktów zawsze doradzą najlepsze dla pieska!”
“Nie ma drugiego takiego salonu jak Hau Miał! Pani Iwona to niezwykła osobowość, której życiową pasją są koty, wszelkiej maści i rodzaju. Dzięki ponad 40.letniemu doświadczeniu nie ma kołtunów, z którymi sobie nie poradzi! Działa szybko, sprawnie a zarazem bardzo uważnie i ostrożnie, tak by zapewnić zwierzakom bezpieczeństwo i komfort. Z pewnością wrócę i będę polecać!”
“Pani Renata świetnie zajmuje się moim Shih Tzu Karmelem, a wcześniej Nugatem. Zawsze coś doradzi i podpowie.”
“Do Maksika chodzimy z pieskiem już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Poza tym Pani Anna jest przemiłą osobą i bardzo dobrze obchodzi sie ze zwierzątkami. Serdecznie polecam.”
“NAJLEPSZY SALON dla TWOJEGO ZWIERZACZKA - PAMIĘTAJ. KOCHANE CIOCIE ZROBIĄ WSZYSTKO, aby TWÓJ PUPILEK był ROZPIESZCZONY, ZADBANY i PIĘKNIE wyglądał. Jesteśmy tu z CLEUSIĄ 2x w miesiącu - KOCHA to miejsce i idzie z radością. Polecamy WSZYSTKIM”
“Polecam z całego serca, ponieważ nasze psy odwiedzają to miejsce regularnie i są zawsze ostrzyżone prawidłowo oraz pięknie. Najważniejsze według mnie jest podejście do zwierząt oraz ludzi przez panią Dorotę, która jest niezwykle dobrą i pozytywną osobą. Nasze psiaki uwielbiają tam jeździć, a my uwielbiamy jak po tym spa wracają do domu bo są piękni i pachnący:) Pierwsze zdjęcie przed strzyżeniem a kolejne już po zabiegu.”
“Najlepszy groomer w mieście, chodzimy regularnie od 3 lat co 2-3 miesiące ✨. Bardzo polecam i mam wielkie zaufanie. Rosie jest alergikiem, nigdy nie wyszła z wizyty z zalanymi uszkami, futro samoyeda jest perfekcyjnie zadbane. Zawsze wszystko starannie i bezpiecznie:)”
“Bardzo polecam, przez wiele lat strzyglilismy naszą Ozi, po przerwie mamy nowego pieska i zaraz zamawiamy wizytę, bardzo miła Pani, świetne podejście do piesków i swojego zawodu :))”
“Polecam :) Udało się nam znaleźć termin przed świętami ;) Chodzimy już od paru lat do Happy Dog, wcześniej do Pani Natalii i do Pani Kingi, zawsze wychodziliśmy zadowoleni :) Dziś Pani Marta, która jest bardzo kontaktowa i bardzo miło się rozmawiało, dodatkowo podpowiedziała jak można w domu podciąć pieska :) Leo zadowolony pachnący, elegancki i gotowy na Święta :)”
“Dziękuję bardzo Pani Lenie za profesjonalną opiekę i cudowne podejście do pieska. Mój szpic miniaturowy nigdy nie był tak ładnie ostrzyżony ❤️”
“Polecam! Wszystko super, miła obsługa, piesek pięknie ostrzyżony:) Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani właścicielka po informacji, że mój piesek jest lękliwy w obecności innych piesków zadbała o to żeby wizyta przebiegła bez innych piesków i zbędnego stresu. Pozdrawiamy razem z Helenką :)”
“Świetne miejsce, miła empatyczną obsługa, piesek zadowolony ja również, ładne strzyżenie i słuchanie próśb właściciela o konkretne przystrzyżenie a nie swawola "jak mi się podoba" :) bardzo miłe panie które dobrze opiekują psiaka, chociaż brakło mi dopytania czy pies nie ma problemów z innymi, bo gdy weszłam na miejsce to poczułam lekki niepokój że będzie draka. Na szczęście mój pies zareagował dobrze na obecność innych ale myślę że powinno być to uwzględnione przy zapisywaniu się na wizyty. Miejsce bez poczekalni (jedno krzesło) więc oddaje się tu pieska i wraca za jakiś czas.”
“Nasz piesek miał dzisiaj swoją pierwsza w życiu wizytę u fryzjera i dzięki super opiece obyło się bez większego stresu. Po pobycie w schronisku jego sierść była w złym stanie ale trafił w dobre ręce i teraz wygląda świetnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!”
“Polecam! Pierwsza wizyta u groomera i mimo obaw związanych z "nadpobudliwoscią" Korby wszystko się udało :) Nasz złamany Jack odmłodniał, nie została oskubana do cna bądź na oślep jak to widywałam czasem u innych Jacków. Okrywa jest równa, bez górek i dołków, pyszczek pozostawiony z dłuższym włosem jak na terriera przystało. Oprócz tego delikatnie zostały przycięte pazury. Sunia wyszła niezestresowana i radośnie hasała jeszcze przed godzinę w Skaryszaku :) Wrócimy!”
“05.05.2025 r bylam z moja adoptowaną Lexi na pierwsze w jej zyciu strzyzenie.Z pieska rozczochranego z wlosami nieladnymi Pani Malgosia zrobiła z mojej suni cudownego yorka.Polecam w 100%jestem bardzo zadowolona.Dziękuje.”
“Zawsze miło i profesjonalnie :) Polly i Lilly są zawsze śliczne po wizycie u Pani Alicji”
“Tuż po Świętach na kilka minut przed zamknięciem zadzwoniłam do Pana Doktora z prośbą aby przyjął mnie z psem. Mimo późnej godziny Lekarz na nas poczekał. Bardzo jestem wdzięczna bo mój labek wymagał leczenia na cito. Jesteśmy w gościach i nasz weterynarz stały jest poza Warszawą, ale jeśli będziemy znowu w Warszawie i będziemy potrzebować lekarza na pewno tutaj wrócimy.”
“Polecam Izę, zawsze miła i fachowa obsługa :) z psiakiem chodzimy na strzyżenie regularnie.”