Absolutnie przemiła obsługa, od progu czuć, że to miejsce prowadzone z pasją. Nasz szczeniak był na pierwszej wizycie - wrócił piękny i zadowolony, panie wspaniale zadbały nie tylko o jego wygląd, ale i samopoczucie (a przy okazji również moje :) ).
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Pietrzyk ★★★★★
-
Barbara Anioł ★★★★★
Nasz owczarek niemiecki długowłosy mieszka w swojej budzie. Codziennie ma kontakt z ziemią i wodą. Dziś wpadł na 2 godziny do SPA " Psi czar" i Panie doprowadziły go do porządku. Wyszedł bez posklejanych kudłów, wykąpany i wyczesany. Naprawdę świetna robota. Polecamy i będziemy dalej korzystać z Państwa usług.
-
Daryna Slizh ★★★★★
Dziękuję bardzo za przygotowanie mojej Rubi na święta. Ładnie wytrymowana, jak zawsze - wszystko super! Dziękuję naszemu groomerowi - Pani Alonce za ogarnięcie naszej księżniczki (: Bardzo przyjemne ceny za nasze trymowanie Wesołych Świąt
-
Sławek W ★★★★★
Jesteśmy z naszym pupilem stałymi klientami od prawie ośmiu lat, czyli od kiedy mamy psa. Piesek jest ślicznie trymowany i pielęgnowany. Polecamy to miejsce w 100%
-
Lesław Kuczyński ★★★★★
Wspaniale, profesjonalnie i w świetnej atmosferze. Przeprowadzam psa pretendującego ilością futra do mopa sznurkowego, a odbieram odpicowanego psa przypominającego szczeniaka (pomimo nastu lat na karku). Polecam! Można płacić kartą. A w czasie zabiegów SPA dla czworonogów przejść się po klimatycznych uliczkach Saskiej Kępy, która o każdej porze roku wyglada obłędnie.
-
Andrzej Suliga ★★★★★
Super obsługa. Po złych doświadczeniach gdzie indziej, jestem przekonany że w tym miejscu warto skorzystać z usług.
-
Danilo Lima ★★★★★
Byliśmy 3 razy i 3 razy piesek super wytrymowany i tam gdzie trzeba ładnie podcięty. Zawsze na początku troszkę się boi, ale jak ją odbieramy to widać że zaklimatyzowanie się z miejscem nie zajmuje jej zbyt długo :) Bardzo miłe Panie groomerki.
-
Anna Sitkiewicz ★★★★★
Chodzimy z piesekiem od kilku lat, zawsze wszystko jest idealnie. Pies jest bardzo ładnie ostrzyżony, bardzo ładnie odrasta sierść., super usługa to czyszczenie zębów. Polecam serdecznie
-
To R ★☆☆☆☆
Szkoda, że piesek nie był zaopiekowany przez właścicielkę, bo do tej pory, gdy była "obok" było naprawdę dobrze. Tym razem piesek był lękliwy, kulił się, pierwszy raz miał biegunkę... Jest młodym i pogodnym pieskiem i jeszcze nie doświadczyliśmy takich zachowań. Do tego był mocno skaleczony na genitaliach... To było czwarte strzyżenie w tym miejscu i już ostatnie. Dodam, że na brzuszku, łapkach i uszkach jest krzywo ścięty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Psi Czar?
Psi Czar znajduje się przy Dąbrowiecka 8, 03-932 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Psi Czar?
Można skontaktować się z Psi Czar pod numerem +48 691 483 222
Jak można dotrzeć do Psi Czar?
Do Psi Czar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku