Doskonałe podejście do psa. Pani śpiewała Lemonowi piosenki podczas zabiegu zdejmowania kamienia i teraz ma on uśmiech Roberta Retforda. Bez usypiania.
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba Jerzowski ★★★★★
-
Tomek Rosset-Żak ★☆☆☆☆
Amatorka, która nie wie co robi, nie słucha próśb klienta i zgłasza opinie, które jej się nie podobają, aby nie były widoczne dla innych. Zgoliła prawie na zero psa o podwójnej sierści, kiedy została poproszona o wyczesanie podszerstka i delikatne podcięcie łapek i brzucha. Pixel jeszcze nigdy tak źle nie wyglądał po wyjściu od groomera. W innym salonie łapali się za głowę słysząc jak można w taki sposób zabrać się za ten typ sierści. Zdecydowanie odradzam, jeśli zależy Wam na psiaku i jego komforcie.
-
Iwona Stępień ★★★★★
Polecam! Pierwsza wizyta u groomera i mimo obaw związanych z "nadpobudliwoscią" Korby wszystko się udało :) Nasz złamany Jack odmłodniał, nie została oskubana do cna bądź na oślep jak to widywałam czasem u innych Jacków. Okrywa jest równa, bez górek i dołków, pyszczek pozostawiony z dłuższym włosem jak na terriera przystało. Oprócz tego delikatnie zostały przycięte pazury. Sunia wyszła niezestresowana i radośnie hasała jeszcze przed godzinę w Skaryszaku :) Wrócimy!
-
Cukiernia Sweetness ★★★★★
Przemiłe Panie, profesjonalna obsługa. Piesek zawsze idealnie ostrzyżony i przede wszystkim zadowolony. Bez stresu, a to niezwykle ważne. Polecamy mocno, i wracamy co rusz na kolejne wizyty.
-
Chris ★★★★★
Jak najbardziej polecam ten salon. Moje pieski zawsze bardzo ładnie ostrzyżone i obie Panie bardzo miłe. Polecam :)
-
Monika lubawska ★★☆☆☆
Byłam z psiakiem pierwszy raz w grudniu 2022 i wiem że ostatni raz. Miłe ciocie, usługa bez zarzutu, ale psiak złapał rdzę na łapkach...wiem maltan jest wymagający,ale pierwszy raz walczę z rdzawym włosem na łapach.. pies ma 5 lat i nigdy nie miałam takiego problemu...pierwsza myśł...słaba higiena narzędzi...bo nie bierze się to z powietrza..więcprzykro mi ale nie polecę tego miejsca
-
Iwona Urbaniak ★★★★★
Przychodzę tu od kilku lat z moim psiakiem na czyszczenie ząbków, strzyżenie i pazurki. Właścicielka jest przewspaniałą osoba ze świetnym podejściem. Zawsze jesteśmy ciepło przyjmowani :)
-
Anna Kusz ★★★★★
Jestem mega zadowolona. Nie wielki kameralny salonik. Przemiła i profesjonalna Pani serdecznie zajęła się moim pieseczkiem. Chwilę poczekałam a potem wróciłam po zabiegu kosmetycznym. Piesek był spokojny, zadowolony i prześliczny. Polecam z całego serca i z pewnością będę wracała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Terrieros - psi fryzjer?
Terrieros - psi fryzjer znajduje się przy al. Jerzego Waszyngtona 26/lok. 51, 03-910 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Terrieros - psi fryzjer?
Można skontaktować się z Terrieros - psi fryzjer pod numerem +48 798 008 188
Jak można dotrzeć do Terrieros - psi fryzjer?
Do Terrieros - psi fryzjer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku