Przegląd katalogu
- 3,858 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 3858 wyników
Przeglądaj pedicure w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,858 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 176,859 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pedicure z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Legionowo, Wołomin i innych.
“Fantastyczne miejsce z profesjonalnym podejściem do klientki. Pani Monika zawsze dobiera zabiegi pielęgnacyjne odpowiednie dla mojej cery. Manicure hybrydowy staranny i trwały. Polecam gorąco!!!”
“korzystam z usług Pani Eweliny od kilku lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona. zabiegi są profesjonalne a dodatkowo miłe rozmowy z Panią Eweliną zawsze nastrajają mnie pozytywnie:) bardzo polecam!”
“Wrażenia po wizytach u Pani Małgosi jak najbardziej pozytywne - profesjonalna i miła obsługa, salon estetyczny i przyjazny klientowi. Warto skorzystać i samej się przekonać.PROFESJONALISTKI, w każdym tego słowa znaczeniu :) rzęsy najlepszej jakości, zawsze doskonale wykonane - rzęsy wyglądają rewelacyjnie :) ! Paznokcie za każdym razem piękne, starannie wykonane i wyjątkowe. Naprawdę salon godny polecenia :) Polecam panią Edytę fryzjer z powołania z idealnym podejściem do dzieci ! Mój trzy letni syn uwielbia wizyty i pyszne cukierki u dziewczyn.”
“Korzystam z usług Shine od 3 lat. Profesjonalne usługi w miłej atmosferze pozwalającej na relaks. Niezależnie od rodzaju zabiegu, Panie chętnie dzielą się wiedzą z zakresu kosmetologii, w tym na temat kosmetykow i suplementów, które są również dostępne do kupienia w salonie. Szczególnie cenię umiejętność dobrania zabiegów i kosmetyków do mojej alergicznej skóry. Każda wizyta jest dla mnie przyjemnością. Serdecznie polecam.”
“Polecam wszystkim szkolenia u Kasi! Jestem po szkoleniu online, bardzo się cieszę że miałam możliwość odbycia szkolenia w takiej formie! Jeżeli ktoś się zastanawia czy online da się pewnie że się da zarówno przekazać wiedzę teoretyczna jak wykonać praktykę na modelce. Kasia to super szkoleniowiec, przez luźną atmosferę ma się wrażenie że znamy się nie od dziś. Szkolenie to same konkrety i praca z klientem, przykłady z życia wzięte! Bardzo polecam wszystkim, moja modelka po pierwszym opalania, opaleniznę ma jak z wakacji i to bez żadnych plam!”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta, sterylna czystość i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam w imieniu mojej Żony.”
“Z całego serca polecam usługi Pani Justyny z Just Beauty. Już od pierwszego kontaktu widać jej profesjonalne podejście do klienta. Pani Justyna jest osobą, która doskonale zna się na swojej pracy i zawsze służy fachową poradą. Potrafi indywidualnie dopasować zabiegi do potrzeb klienta, co sprawia, że każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, otwartą i energiczną osobą, która tworzy wspaniałą atmosferę, dzięki której można się poczuć komfortowo i zrelaksować. Jest niezwykle empatyczna, co sprawia, że każda wizyta jest nie tylko skuteczna, ale i pełna pozytywnych wrażeń. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług i z całą pewnością polecam Panią Justynę każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia!”
“Serdecznie polecam salon, wyjątkowa Pani Aneta zrobiła z moją twarzą cuda.Bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu ze skórą, zaproponowała zabiegi, doradziła kosmetyki do pielęgnacji.Czułam się zaopiekowana.To czuć po rozmowie że Pani Aneta kocha to co robi a to przekłada się na profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.”
“Przyjazna atmosfera, bardzo przystępne ceny, pełen profesjonalizm w obsłudze. Byłam prawie na wszystkich zabiegach dostępnych w ofercie i nigdy się nie zawiodłam. Polecam z całego serca ”
“Pani Natalia jest specjalistką dużego formatu, doskonale opiekuje się rękami nawet starszej pani, a dodatkowo jest miłą i kulturalną osobą. Polecam ten świetny salon”
“Super pazurki, bardzo fajna Pani stylistka, wie co robi :) polecam”
“Usługi na najwyższym poziomie - bezpieczeństwo, higiena, produkty. Wysoka kultura osobista obu Pań i dbałość o klienta wyróżnia to miejsce w tej części Warszawy. Kameralna atmosfera sprzyja relaksowi. Pomimo, że zmieniłam dzielnicę dojeżdżam nie tylko ze względu na Panią Asię ale również na wspaniałą Kosmetyczkę Panią Monikę.”
“Polecam z całego serduszkaaa! Justyna ma niesamowitą wiedzę , którą w umiejętny sposób przekazuje swoim klientkom ;) Nigdy nie widziałam na swojej buzi tak wspaniałych rezultatów, jak po zabiegach oraz codziennej pielęgnacji, którą Justyna mi wdrożyła (oraz regularnie modyfikuje w zależności od stanu mojej cery). Nikt wcześniej tak holistycznie nie podchodził do moich problemów skórnych, jak również nigdy nie widziałam takich efektów! Najlepszy kosmetolog na mapie Warszawy ”
“Do gabinetu Zdrowy Styl chodzę regularnie od 2019 roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc, jakie znam! Panie są nie tylko przemiłe i pełne pozytywnej energii, ale przede wszystkim profesjonalne i skuteczne. Moja cera była w naprawdę złym stanie – stany zapalne, ciągłe problemy i brak pewności siebie. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, kosmetykom i indywidualnemu podejściu udało się ją całkowicie wyprowadzić. Teraz mogę śmiało chodzić bez makijażu! Atmosfera w salonie jest ciepła i kameralna – za każdym razem wracam tam z przyjemnością. Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę się Tobą zaopiekują i zadbają nie tylko o skórę, ale i o dobre samopoczucie – Zdrowy Styl to strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam!”
“Rewelacja polecam wszystkim. PaniPatrycja jest genialna. Pomoże z każdym problemem. Polecam z czystym sumieniem. Sumienna i bardzo szczegółowa i co najważniejsze nie za miliony.”
“Kameralny salon, niemal rodzinna atmosfera, z usług pani Iwony (fryzjerki) korzystam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam”
“Suuuper miejsce! Pani Ania cudowna, ciepła osoba, która dobrze doradzi i zrobi ślicznie włosy. Polecam”
“Jestem stałym klientem tego salonu i zawsze wychodzę zadowolony. Pani Grażyna super fryzjerska polecam.”
“Zabiegi u Pani Kasi to profesjonalizm, bardzo rzetelne podejście do klienta i wykonanych usług, serdecznie polecam”
“Super profesjonalna robota. Moja żona kiedy wraca po manicure lub pedicure zawsze jest zadowolona i szczęśliwa. Polecam paniom aby korzystały z usług tego małego i przyjemnego salonu.”
“Wczoraj miałam przyjemność korzystać z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani która robiła mi zabieg posiada ogromną wiedzę doradziła jakich produktów mogę stosować w domu oraz odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Oczywiście dostałam pełną listę zaleceń pozabiegowych, jeszcze w żadnych gabinecie nie czułam się tak zaopiekowana jak tutaj. Miałam już kiedyś robiona radiofrekwencje ale nie byłam zadowolona z wykonanego zabiegu. W klinice Estelablo pani dokładnie krok po kroku opisywała przebieg zabiegu i nawet opracowała mi płatek ucha! Czym byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Już wiem jak powinna wyglądać tak naprawdę Radiofrekwencja mikroiglowa i na pewno będę już stałą klientką. Wszystko jest sterylne i robione z dokładną starannością. Pani kosmetolog oczywiście po pełnym wywiadzie ustaliła ze mną plan zabiegowy, czułam że wszystko jest robione z sercem a nie żeby tylko naciągnąć na kasę. Polecam każdemu to miejsce ja już jestem umówiona na kolejny zabieg.”
“Gdyby była taka możliwość, dałabym z wielką przyjemnością 10 gwiazdek. Pani Beata z salonu Piękno Precyzji nie ma sobie równych. Warto przyjechać do salonu z drugiego końca Warszawy i doświadczyć oferowanych usług na własnej skórze :) Oprócz profesjonalnego podejścia do klienta i precyzyjnego wykonania paznokci, można tu również skorzystać z depilacji woskiem, henny oraz laminacji. Wszystko w przyjaznej, luźnej i ludzkiej atmosferze. Polecam z całego serca!”
“Makijaż cudowny, idealnie dopasowany do tego bardzo trwały, bez żadnych poprawek trzymał się całą noc. Dodatkowo Pani Angelika zrobiła mi świetną fryzurę. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług i na pewno przy najbliższej okazji tam wrócę. Polecam z całego serca ❤”
“Poleca Bardzo profesjonalna, doświadczona, przemiła pani i atmosfera a panie na recepcji kompetentne znające się na rzeczy Bardzo bardzo bardzo polecam❤️❤️”
“Gorąco polecam to miejsce. Nowy, niewielki salon z kameralną atmosferą. Paznokcie żelowe z hybrydą bez zarzutu, za każdym razem bardzo dobrze się trzymają, manicure super dokładny. Wrócę jeszcze nie raz :)”
“Z Martą znamy się od lat. Korzystałam z jej usług jeszcze gdy pracowała w innych salonach, a teraz z radością przychodzę do jej lokalu na Tarchominie. Fantastyczna osoba, rewelacyjna jakość usług i cudowne miejsce to mieszanka która w połączeniu z profesjonalizmem Marty i jej współpracownic daje mieszankę zatrzymującą na dłuuugie lata.”
“najlepsza kosmetyczka na świecie. Ogromna wiedza, zaangażowanie, empatia, uczciwość. Z każdą wizytą utwierdzam się, że trafiłam w bardzo dobre ręce osoby, która wie co robi. Polecam z czystym sumieniem”
“W tym salonie zawsze pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Korzystam od wielu lat z pełnym zaufaniem, z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych jak i fryzjerskich, od nich wychodzę zawsze z poczuciem satysfakcji. Polecam serdecznie!”
“Pełen profesjonalizm i dbałość o detale. Bardzo dobre efekty zabiegu, widać doświadczenie i podejście do klienta.”
“Jak najbardziej polecam to miejsce. Pani Joanna to profesjonalistka. Potrafi zadbać o klienta. ☺️”