Opinie

  1. Anna Maria Galik ★★★★★

    Serdecznie polecam przekłuwanie uszu. W czerwcu przekłuwałam uszy 5- letniej córeczce, następnie skorzystałam z usługi wymiany kolczyków na nowe. Wszystko przebegło jak należy, sterylnie w miłej atmosferze z super podejściem do Dziecka. Pani Karolina wytłumaczyła jak należy dbać o higienę uszek i przekazała wszystkie niezbędne informacje dotyczące zabiegu i wytyczne pozabiegowe. Samo miejsce pięknie urządzone, z klimatyzacją, czyste i sterylne. Wzbudzające zaufanie. Dużo miejsc postojowych, trzeba pamiętać o parkometrze. Z pewnością skorzystam z innych usług. P.S. Pyszne krówki ;) Dziękuję!

  2. Joanna Kos ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z efektów po serii zabiegów u Pani Moniki Antosz. Skóra jest nawilżona, promienna, jędrna. Rezultat przerósł moje oczekiwania. Pani Monika dokładnie objaśnia każdy etap zabiegu, dobiera kosmetyki i udziela cennych wskazówek dotyczacych pielegnacji. Polecam❤️

  3. Alex Adamska ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon! Jestem już od dłuższego czasu klientką pani Ani Milewskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów jej pracy. Pani Ania jest niezwykle zaangażowana i doskonale zna się na rzeczy, a moja cera z każdą wizytą wygląda coraz lepiej. Bardzo doceniam, że na samym początku Pani Ania przeprowadziła solidny wywiad i zasugerowała wykonanie odpowiednich badań. Dodatkowo, zawsze czuję się zaopiekowana, ponieważ Pani Ania zawsze pozostaje ze mną w stałym kontakcie, kontrolując, jak goi się skóra itd. Odpowiednio dobrane kosmetyki przyczyniły się również do widocznej poprawy stanu skóry. Wspaniałe miejsce! :)

  1. Małgorzata Łada ★★★★★

    Szczerze polecam wszystkim gabinet BK, a w szczególności Panią Annę Milewską. Nigdzie dotąd nie spotkałam sie z tak wnikliwym, profesjonalnym, a zarazem pełnyn empatii podejściem do moich problemów. Pani Ania nie skupia sie na jedynie zaleczaniu objawów, a znalezieniu przyczyny i i jej wyeliminowaniu. Wywiad jaki jest przeprowadzany, dokładne pytania i analiza mojego przypadku była bardziej szczegółowa niż na niektórych wizytach u lekarzy. Z czystym sercem polecam i jestem wdzięczna za okazaną mi pomoc, dobranie odpowiednich zabiegów i cale holistyczne podejscie do wyeliminowania defektów, które źle wpływały na moja samooocenę. Odwiedziłam nie jeden gabinet w Warszawie i okolicach, ale tylko tam otrzymałam fachową pomoc.

  2. Diana Myronchuk ★★★★★

    Polecam! Najlepsza klinika w całej Warszawie, zabiegi to sama przyjemność. Pani Ula ułożyła mi cały plan przemiany z którego jestem bardzo zadowolona w 3 miesiące schudłam 9 kilo i mam bardzo jędrne ciało. Chcę również podziękować właścicielce salonu Pani Agnieszce za bardzo profesjonalne podejście i miłą atmosferę. Polecam wszystkim! Jestem zachwycona efektami!!

  3. Edyta Kozłowska ★★★★★

    Wczoraj moja 5 letnia córka miała przebijane uszy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że gorąco polecam ten Gabinet. Trafiłyśmy tam również sugerując się opiniami i sama daje 10 na 10 pkt. Obie panie w recepcji były przemiłe, zgadywały córkę, dały upominki i zadbały o przyjemną atmosferę. Pani kosmetyczka, która przekłuwała nam uszy z wielką dokładnością oznaczała miejsce przekłucia i tłumaczyła córce co robi żeby zmniejszyć stres. Naprawdę jestem zachwycona podejściem do klienta.

  1. Małgorzata Biziewska ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam tego salonu. Przez ostatni rok wykonałam serię 7 zabiegów depilacji laserowej na ciało oraz aż 8 zabiegów na nogi. Dwa miesiące po zakończonej serii praktycznie wszystkie włosy odrosły. Już w trakcie zabiegów informowałam kosmetyczkę kilkakrotnie, że nie widzę efektów, w odpowiedzi słyszałam tylko, że ona widzi, że są prześwity i miejsca, gdzie włosy już nie rosną. Jak na ilość partii, które robiłam, zabiegi wykonywane bardzo szybko i niedokładnie. Dwa razy miałam spalone po laserze znamię, ponieważ kosmetyczka nie zakryła go kredką. Zrobiła to na pierwszym zabiegu po zakupie przeze mnie pakietu i później dopiero jak się o to upomniałam w trakcie zabiegu. Ponadto prośby od kosmetyczki, żeby wystawić jej opinię, bo kończy się jej umowa, po chyba drugim zabiegu pozostawię bez komentarza... Wystawiam opinię po zakończonej serii, po której efekt jest zerowy. Stracone pieniądze i czas. Dodam, że do zabiegów depilacji przygotowałam się, ponieważ endokrynolog wiedząc na jakie zabiegi się wybieram zlecił wszelkie badania i problemy hormonalne są w moim przypadku wykluczone.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka?

Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 33B, 01-784 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka?

Można skontaktować się z Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka pod numerem +48 725 900 700

Jak można dotrzeć do Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka?

Do Gabinet Kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements