Opinie

  1. Pappryka ★★★★★

    Jedna z nielicznych wizyt u stomatologa zapamiętana jako przyjemna! Wybielanie zebow przeprowadzone na najwyższym poziomie - bez bólu w trakcie, a co najważniejsze po(minął ponad tydzień). Wybielanie poprzedzone porządną higienizacja. Samo wybielanie bardzo przyjemne, choć nudne - 4x sesję po 15min pod lampą ale w wygodnej, pol leżącej pozycji. Obsługa gabinetu, począwszy od Pani na recepcji, po Panią Doktor i cała Asystę na medal! Efekt przewyższył oczekiwania. Ząbki o wiele bielsze. Wszystko zostało mi wytłumaczone, dokupiłam poleconą pastę. Polecam każdemu! Nic nie boli, można podrzemac na fotelu :) Gabinet na najwyższym poziomie z profesjonalnym zespołem. Dziękuję!

  2. Wojtek Kurek ★★★★★

    Chcę polecić Dental Primus. Jestem pacjentem od wielu lat ja i moja cała rodzina. Nigdzie indziej nie pójdziemy. Przesyłam podziękowania za troskliwą opiekę dla Pani Ani :)

  3. Patryk Ostrowski ★★★★★

    Moje doświadczeniem z gabinetem stomatologicznym Dental Primus ? Wyjątkowo pozytywne!!!! Miałem okazję skorzystać z różnych usług, w tym wyrywania zęba, higieny oraz leczenia, i mogę śmiało powiedzieć, że wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Personel jest niezwykle profesjonalny i sympatyczny, co sprawiło, że czułem się komfortowo i spokojnie podczas każdej wizyty. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu otrzymałem jasne informacje na temat tego, co mnie czeka. Pozdrawiam serdecznie

  1. Anna Małetka ★★☆☆☆

    Nie polecam ekstrakcji ósemki u Pana Chirurga. Miałam wykonywany zabieg w wakacje i ewidentnie Pan Doktor dał mi do zrozumienia, że się spieszy. Dodatkowo usłyszałam, że poród przez cesarskie cięcie to nie poród. Wyrywanie ósemki było nieprzyjemne, dolegliwości bólowe doskwierały mi przez 2 tygodnie, bo zrobił się stan zapalny! Dopiero po mojej prośbie na wizytach dodatkowych dostałam antybiotyk (za jedną wizytę musiałam zapłacić, mimo, że były to dolegliwości po wyrwaniu!). Panu Doktorowi brakuje empatii, gdyż miałam odruch wymiotny to usłyszałam, że dłużej się schodzi na tym moim pluciu niż na wyrywaniu zęba! Okropne przeżycie. Nigdy więcej nie wrócę. Dodatkowa gwiazda za Panią Doktor Annę, która była empatyczna i delikatna.. Więc jeśli ktoś ma iść do dentysty to polecam dr Annę.

  2. DOM GZG ★☆☆☆☆

    Oszuści! Cennik w internecie na stronie inny, a jak przychodzi do płatności to się człowiek dowiaduje o 50% droższych usługach. Niepolecam!

  3. Barbara Szubart ★★★★★

    Kompleksowa opieka, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam bardzo serdecznie usługi w klinice. Rewelacyjnie przeprowadzona higienizacja zębów przez panią Elę.

  1. Konrad Orzeszek ★★★★★

    Profesjonalne podejście, wszystko jasne i klarowne. Warto zadawać pytania, co gdzie, jak i ile to wyjdzie, żadnych ukrytych kosztów. Wiele razy zostałem miło zaskoczony podejściem i panującą atmosferą, polecam z czystym sumieniem.

  2. Selene K ★★★★★

    NOWA Jeśli chodzi o usuwanie kamienia i piaskowanie, mogę stwierdzic:Profesjonalność, dokładność, prawidłowość leczenia z bezpieczeństwem końcowego rezultatu. Już nie mówię o sympatycznej obsłudze. Miła atmosfera. Delikatność. Polecam.e stomatologa nie korzystałam ale napewno zkorzystam.

  3. Jan Strupiechowski ★☆☆☆☆

    Po 1.5h czekania, mój zabieg usunięcia bolesnej ósemki został odwołany. Specjalnie ułożyłem grafik w pracy z pacjentami, tak żeby mieć 2 dni wolnego, aby wydobrzeć. Nie zostało mi przedstawione zadowalające rozwiązanie problemu. Niestety, nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental Primus?

Dental Primus znajduje się przy Głębocka 3, Targówek, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental Primus?

Można skontaktować się z Dental Primus pod numerem +48 222 589 852

Jak można dotrzeć do Dental Primus?

Do Dental Primus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements