Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj kindergarten w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 496 opinii i ocen.
“Świetne miejsce ! Obecnie moja młodsza córka jest tutaj w zerówce. Codziennie chętnie przychodzi, ma dużo ciekawych zajęć, czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo dobrze wykwalifikowana kadra i wzorowa komunikacja na linii placówka - rodzic. Polecam serdecznie”
“Nasze doświadczenia z przedszkolem, do którego uczęszczały nasze dzieci, są bardzo pozytywne. Starsza pociecha wiele się tutaj nauczyła i rozwijała swoje zainteresowania, a teraz młodsze dziecko kontynuuje swoją przygodę w tym samym, wspierającym środowisku. Nauczyciele są profesjonalni, pełni zaangażowania i pasji, co przekłada się na rozwój dzieci i ich radość z uczęszczania do przedszkola. Cieszymy się, że nasze dzieci dorastają i rozwijają się w tak wyjątkowym miejscu.”
“Córka obecnie chodzi do żłobka, chociaż przed nami już końcówka przygody, ponieważ wybieramy się do przedszkola. Miejsce wyjątkowe, ciocie do rany przyłóż. Moje dziecko nie jest łatwym dzieckiem, a do Lemurka uwielbia chodzić, zawsze zadbana, dobrze zaopiekowana i czysta. Dużym plusem są również prowadzone zajęcia dodatkowe i wyjątkowo nie duża ilość dzieci w grupach.”
“Serdecznie polecam wszystkim żłobek na Sadowej, ciocie są ciepłe, kochane i bardzo opiekuńcza. W żłobku mam już drugie dziecko. Dzieci dużo wychodzą na plac zabaw, codziennie robią pracę plastyczne. Widać zaangażowanie ze strony cioć. Kontakt z właścicielką bezproblemowy.”
“Fantastyczne przedszkole, nawet dla rodziców, którzy nie kładą nadmiernego nacisku na elementy wiary”
“Zaczarowana Dorozka to miejsce wyjątkowe-przestrzeń w której sztuka,muzyka ,teatr są naturalną codziennością maluchów :I nie jest to dekoracyjny slogan tylko rzeczywistość, którą tworzą wspólnie każdego dnia. To miejsce nie powstało samo;jego wyjątkowy charakter jest efektem wizji oraz ogromnego zaangażowania Pani Dyrektor Małgorzaty Ciechomskiej -osoby empatycznej,mądrej,doświadczonej i niezwykle wrażliwej na potrzeby dzieci. Właśnie dlatego z niepokojem i smutkiem czytaliśmy opinie ,które zamiast docenić te wartości krzywdzą . To nieeleganckie ,niestosowne i tak ludzko-bolesne Nie kwestionujemy prawa do wyrażania opinii ale prosimy o refleksje i dostrzeżenie tego co w Dorożce najcenniejsze:twórczości,pasji,,bezpieczeństwa i i ogromu pracy jaka w swoją misję wkłada Pani Dyrektor i czka kadra Z wyrazami szacunku Artyści współpracujący z Zaczarowa Dorozka”
“Miejsce mimo że małe to serca cioć ogromne dla dzieciaczków jesteśmy zadowoleni z tej placówki i mogę polecać ja dalej opieka i zaangażowanie jakie otrzymaliśmy jest nie do opisania, całą kadra daje z siebie 101% ❤️”
“Polecam wszystkim z całego serca. Poziom nauczania wysoki, panie to są anioły.”
“Jeśli tutaj trafiłeś to właśnie znalazłeś najlepszy żłobek w tej części powiatu. Zaangażowanie i odpowiedzialność to właśnie te cechy które budują to miejsce. Właściciel firmy to osoba, która samodzielnie dba o placówkę i wszystkiego dogląda. Traktuje się tutaj poważnie potrzeby podopiecznych oraz rodziców. Mała kadra i rodzinna atmosfera to wszystko czego szukałem dla swojego dziecka.”
“Wszystko na najwyższym poziomie. Opieka, nauka przez zabawę, zajęcia dodatkowe. Wspaniałe panie przedszkolanki dodają zdecydowanie ciepła i spokoju do świetnej atmosfery. Dzieci bardzo chętnie uczęszczają do placówki.”
“Przedszkole do którego sama chodziłam ale przede wszystkim mój klient w kwestii organizacji wycieczek. Realizując wspólnie wycieczki miałam okazję poznać grono pedagogiczne i naprawdę polecam to miejsce, gdzie Panie z zaangażowaniem i życzliwością pomagają najmłodszym wejść w samodzielności i rozwinąć swoje umiejętności.”
“Mój brat chodzi do tego przedszkola bardzo chętnie, miło spędza tam dzień. Opowiada mi o pomocnych nauczycielach i przyjacielskich dzieciakach :)”
“Najlepsze miejsce dla Waszych małych pociech! Nigdzie nie spotkałam się z taka ilością empatii, zrozumienia i wsparcia. Przedszkole, które troszczy się o każdego, przecudowne nauczycielki, świetna kadra, na miejscu zajęcia zorganizowane, psycholog, logopeda, wszystko czego dusza zapragnie. Wisienką na torcie jest Dyrektorka - przesympatyczna osoba, która ma swoją pieczę nad wszystkim!”
“Świetne miejsce pełne ciepła, zrozumienia i cudownych pań. Polecam Wszystkim.”
“Miła obsługa, dużo zajęć dla dzieci, zadbany plac zabaw dla dzieci, wszechstronna pomoc. Polecam”
“Najlepsze przedszkole i nalepsza kadra! Dzieciaki rozwijają się świetnie i pod kątem edukacyjnym jaki i wychowawczym, są rozsądnie mądrze prowadzone. Małe grupy pozwalają na realizację wszystkich zadań. Przedszkole warte polecenia :)”
“Polecam! Doskonali specjaliści, jedyni w swoim rodzaju z bardzo dobrym podejściem do dzieci !”
“Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia w tym żłobku. Synka przeniosłam z innego żłobka i był to strzał w dziesiątkę. Zarówno właścicielka jak i menagerka -p. Kinga ,bardzo sympatyczne osoby, które zawsze znajdują korzystne rozwiązania. Nigdy nie mieliśmy , żadnych problemów. Nie mam , zastrzeżeń co do czystości miejsca. Nigdy nie odebrałam brudnego dziecka . Bidon mogliśmy zawsze zabrać z do domu ponieważ syn nie rozstaje się z nim i z tego co widziałam inni rodzice również je zabierali. Synek bardzo szybko się zaadaptował dzięki Ciociom o wielkim sercu i dużym zaangażowaniu do pracy. Nie chce wracać do domu co jest dla mnie najlepszą rekomendacją tego miejsca. Z całego serca polecam.”
“Nasza córka była w trzech przedszkolach ale w tym było najlepiej. W pierwszym przedszkolu była ostra dyscyplina i wychodziło to w nocy i w ogólnym poziomie zadowolenia córki. W drugim "Happy Baby", krzyczano na dzieci a córka była ciągle na nas obrażona i widać było że coś bardzo złego tam się dzieje. I swoje też podejrzeliśmy. W Małym Poliglocie wreszcie wszystko zagrało a córka bardzo lubi tam chodzić i jest wreszcie szczęśliwa. Nacisk na osłuchanie z 5 językami i nauka 2 przez zabawę to duży plus. Córka "kocha" Ciocie co samo przez się mówi dużo. Przedszkole jest oddalone od głównych ulic i posiada własny spory plac zabaw postawiony na gigantycznej piaskownicy. Po pół roku mogę z czystym sumieniem polecić przedszkole. Nawet jedzenie jest lepsze niż gdzie indziej. Całe życie córki unikaliśmy chemii, konserwantów, pestycydów i glifosatu. W poprzednich przedszkolach były ciągle problemy z brzuszkiem, częste i bardzo śmierdzące pryczki i niezdrowe kupki. W Małym Poliglocie się bardzo ładnie poprawiło.”
“Super miejsce. Dzieci je kochają.”
“To przedszkole to drugi dom dla moich dzieci. Przede wszystkim bardzo kameralne, wszyscy się znają, rozmawiają. Co rano nie tylko dzieci ale i rodzice sa mile widziani. Wątpliwości można bez problemu omówić z panią dyrektor. Fajne atrakcje i bardzo przemyślane zajęcia dodatkowe. Angielski jest na porządku dziennym, dodatkowo hiszpański. Wszystkie cieplejsze miesiące dzieci 2 razy dziennie wychodza na ogród. Najbardziej doceniam w tym roku podążanie za potrzebami dzieci w młodszej grupie, a nie potrzebami biznesowymi ”
“Bardzo dobre przedszkole. Polecamy!”