Opinie

  1. WebskaMama Małgorzata Malicka-Przybylska ★★★★★

    Dzieci bardzo chętnie chodzą do przedszkola a to jest wyznacznik, że im się podoba i dobrze się tam czują. Dla mnie bardzo istotną rolę odgrywa komunikacja, która jest bardzo dobra. Przedszkole korzysta z aplikacji co jest dużą dogodnością względem wszelkich informacji. Dzieci są w grupie Pani Oli i Pani Kasi, ale również inne Panie są życzliwe :)

  2. Piotrek S ★★★★★

    Najlepsze przedszkole i nalepsza kadra! Dzieciaki rozwijają się świetnie i pod kątem edukacyjnym jaki i wychowawczym, są rozsądnie mądrze prowadzone. Małe grupy pozwalają na realizację wszystkich zadań. Przedszkole warte polecenia :)

  3. Karolina Kucharska ★★★★★

    Moje dzieci uczęszczają do smyka z uśmiechem na twarzy. Syn od 4 lat, córka od 2. Czują się tam jak w domu. Dobre jedzonko, częste spacery i zabawy na dworzu, szereg zajęć, w tym możliwość wykupienia dodatkowych, co dla mnie jest plusem, ponieważ nie muszę szukać zajęć po przedszkolu. Zawsze dobry kontakt z wychowawcą przez aplikacje. natychmiastowe rozwiązywanie problemu dziecka. Dzieci w smyku rozwinęły się pod każdym względem. Samodzielność w codziennych czynnościach,taniec, śpiew, prace plastyczne, pisanie czy mówienie wierszyków. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać.. Dzieci z pewnością pracują ponad program, dzięki zasłudze wychowawczyń, które są ciepłe i mają mnóstwo cierpliwości. Z ręką na sercu od 2020 mogę polecić to przedszkole.

  1. Anna Wojciechowska ★★★★★

    Kameralne przedszkole, dobra lokalizacja, różne atrakcje (teatrzyki, bale, wycieczki, ciekawe zajęcia). Uśmiechnięte i pogodne Ciocie, które moja córka bardzo lubi. To moje trzecie dziecko, ktore chętnie uczęszcza do tej placówki. Dzięki zaangażowaniu i niełatwej pracy Pani Wychowawczyni w grupie 4-latków córka ciągle coś śpiewa, liczy, nazywa literki, sylabizuje wyrazy, powtarza dużo poznanych wiadomosci. Mimo kosztów (jak to w prywatnej placówce) nie planujemy szukać miejsca w przepełnionym państwowym przedszkolu, bo wiem, że tu mojemu dziecku jest dobrze. Inaczej byłby problem z przywożeniem dziecka rano i nie widziałabym uśmiechu zadowolenia przy popołudniowym odbiorze.

  2. Angelika Michalak ★★★★★

    Serdecznie polecamy przedszkole Smyk na ul. Stawowej! W przedszkolu oprócz podstawy dostępne są liczne, ciekawe zajęcia dodatkowe, jak również odbywają się teatrzyki, przedszkole odwiedzają specjalni goście (w tym przeróżne zwierzęta), są specjalne cykle zajęć (kulinarne, patriotyczne, poznawanie świata, matematyczne) a przed pandemia również wycieczki. Ciocie są miłe, wspierające i bardzo zaangażowane w swoją pracę. Syn bardzo chętnie chodzi do przedszkola(a rozpoczął je mając 2 latka, w tym momencie prawie 6!) i najchętniej byłby jak najdłużej, a niedługo do przedszkola pójdzie rowniez córka. Syn został doskonale przygotowany do dalszej edukacji, nauczanie jest tu na wysokim poziomie mimo, że realizowane przez zabawę i 'niemęczące' dla dzieci :) są specjalne zajęcia z fizjoterapeutą, z psychologiem.uważam, że na tle innych przedszkoli wyróżnia je również świetny plac zabaw! Jest wiele konstrukcji i zabawek dla dzieci, a dodatkowo jest na nim dużo zieleni co pozwala spędzać na nim wiele godzin w ciepłe dni! (widziałam kilka przedszkoli, których plac zabaw to odkryty beton! W lato koszmar). Dla nas ważne, że Panie proszą i przypominaja o odpowiednim ubiorze na dwór, dzięki czemu dzieci są na powietrzu właściwie codziennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola i z całego serca polecamy go wszystkim!

  3. Sekretariat Wzorek ★★★★★

    Mój synek trafił do Smyka, ponieważ w państwowym przedszkolu nie był dobrze traktowany. Polecam to przedszkole gdyż mimo pandemii dzieci mają liczne zajęcia typu ceramika, karate, glottodydaktyka, mały patriota, angielski, tańce, przyjeżdża zoo, dzieci poznają zwyczaje zwierząt, mogą pogłaskać jeża i węża. Pani Małgosia z Tygrysków wykonuje z nimi zajęcia usprawniające funkcje grafomotoryczne, wyklejają plasteliną literki malują herb Grodziska farbami. Dziecko opowiada o różnych ciekawostkach , o jakich się dowiedział. Konflikty są rozwiązywane na bieżąco, dzieci mają wyjaśnione jakie są wobec nich oczekiwania. Wreszcie dziecko wraca uśmiechnięte, wybawione, nie narzeka. Pokazuje chwyty karate. Uważam, że fajnie Pani Małgosia rozwija jego kompetencje społeczne i poznawcze. Ukłon dla Pań.

  1. Zuzanna Chochlewicz ★★★★★

    Ja jestem bardzo zadowolona zajęcia super Pani dyrektor najlepsza pod Słońcem osobiście Bardzo lubię Panią Dyrektor .Nauczycielki też super zajęć jest dużo najważniejsze że mój Syn chodzi z uśmiechem Gorąco polecam!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Smyk?

Przedszkole Smyk znajduje się przy Stawowa 6, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Smyk?

Można skontaktować się z Przedszkole Smyk pod numerem +48 510 297 088

Jak można dotrzeć do Przedszkole Smyk?

Do Przedszkole Smyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements