Przegląd katalogu
- 269 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 269 wyników
Przeglądaj fizjoterapia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 269 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 21,378 opinii i ocen.
“Do Centrum Rehabilitacji Bemowo trafiłem w grudniu 2023 z kontuzją przeciążeniową kolana. Zabiegi fizykoterapii zaplanowano i wykonano szybko i sprawnie, z profesjonalnym podejściem. Po nich rozpocząłem i kontynuuję terapię manualną, która przynosi systematyczne efekty. Podoba mi się indywidualne podejście do pacjenta, z uwzględnieniem oczekiwanych celów i elastycznym podejściem w zależności od potrzeb. Polecam korzystanie z usług Centrum Rehabilitacji Bemowo. Osobiście polecam pracę z Panią Wiktorią i z Panem Danielem.”
“Rewelacja! Polecam masaże! Jako Podolog Marcin też mnie uratował :)”
“Trafiłem do Piotra Nadulskiego na rehabilitację, a potem wzmocnienie po urazie barku (SLAP II). Mogę śmiało polecić tego trenera. Dobre dopasowanie rehabilitacji do zaleceń lekarza, widoczne przygotowanie się do mojego przypadku, duża wiedza, wszystkie wątpliwości rozwiane, plany treningowe i ćwiczenia rozpisane, dodatkowo chętnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, także te dotyczące innych części ciała, suplementacji, treningu w ogóle. Mogę zdecydowanie polecić tego trenera.”
“Czujesz niewyobrażalny ból? Masz wrażenie, że już nigdy nie poczujesz życia bez ciągnięcia/kłucia itd? To odwiedź Karola. Serio. Boli, ale stawia na nogi. Profesjonalna usługa, kontakt i terminy. Serdecznie polecam!”
“Z pełnym przekonaniem polecam umiejętności P. Grzegorza. Warto było, sterane kolana i kręgosłup jeszcze mi posłużą bez operacji. Dziękuję za kompetencje, zaangażowanie i życzliwość.”
“Warsaw Dental Academy to miejsce, które mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Trafiłam tu najpierw na konsultację do dr Żukowskiej, która bardzo szczegółowo i cierpliwie wytłumaczyła mi kolejne etapy leczenia. Później miałam kontakt z kilkoma różnymi specjalistami – każdy z nich okazał się niezwykle dokładny, empatyczny i profesjonalny. Na ogromny plus zasługuje również cała ekipa, która współtworzy atmosferę tego miejsca – asysta lekarzy, Pan Daniel, czyli opiekun pacjenta oraz niezastąpiona Pani Ania z recepcji. Dzięki nim od samego początku czułam się zaopiekowana i spokojna. Po moich bardzo pozytywnych doświadczeniach zdecydowała się tu leczyć również cała moja rodzina – i to najlepsza rekomendacja, jaką mogę dać. Z całego serca polecam Warsaw Dental Academy każdemu, kto szuka fachowej i przyjaznej opieki stomatologicznej!”
“Byliśmy z córką przekuć uszy. Od samego wejścia poczuliśmy się dobrze zaopiekowania. Panie w przemiły sposób przywitały dziecko. Sprawiły że ta czynnoś zamieniła się w celebrację. Co słychać, co lubisz robić, czy chodzisz do przedszkola. Takie pytania rozluźniały zapewne wewnętrznie zestresowane dziecko. Wybór kolczyków a potem bardzo dokładne pokazanie i wytłumaczenie co będzie się działo. Siedziałem z boku i miałem bardzo pozytywne odczucia że tak to wygląda. Samo przekucie wyglądało profesjonalnie szybko i sprawnie. Także dziękuję za to! Na koniec dostaliśmy dyplom. Uważam to za wspaniałe zakończenie wizyty. W oczach dziecka na pewno wygląda to jeszcze lepiej niż ten opis.”
Magmediq to prestiżowy salon medycyny estetycznej i kosmetologii położony w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Miejsce to łączy nowoczesne technologie z pasją do wydobywania naturalnego piękna każdego klienta. Specjalnością gabinetu jest profesjonalne modelowanie ust oraz zaawansowane zabiegi odmładzające twarz. Oferta obejmuje szeroki wachlarz usług kosmetologicznych, w tym personalizowaną pielęgnację cery i peelingi chemiczne. Placówka prowadzi również certyfikowane szkolenia dla profesjonalistów pragnących podnieść swoje kwalifikacje w branży beauty.
Klinika Zdrowia I Urody im. Czesława Wośko to interdyscyplinarna placówka w Warszawie, łącząca medycynę z profesjonalną pielęgnacją. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług, od nowoczesnej stomatologii po zaawansowaną fizjoterapię i rehabilitację sportową. Specjaliści kliniki zajmują się leczeniem kontuzji, oferując m.in. falę uderzeniową, igłoterapię chińską oraz masaże lecznicze. W części kosmetycznej klienci mogą skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, które poprawiają kondycję skóry.
“Jestem zachwycona zdolnościami Pani Sylwii w zakresie manicure. Po prostu rewelacja i nie ma lepszej manicurzystki w całej Warszawie!!! Jestem dość wymagającą klientką i sprawdzałam kilka innych miejsc. Tylko tutaj jestem zadowolona na 120%. Precyzja jak od linijki. Wystrój salonu fajny i inne panie też ok. Jednak Pani Sylwia jest the best. Dzielę się tą opinią, bo uważam, że należy doceniać i polecać takich profesjonalistów, czy wręcz artystów.”
“Witam! Bardzo dziękuje za świetną organizacje mojego pierwszego przyjścia. Poprzez infolinię przekazałem swoje dolegliwości powypadkowe i umówiłem się na wizyty. Pani Justyna oddzwoniła i tak poukładała mój grafik że wszystko było zaplanowane jedno po drugim. Po przyjściu okazało się że elegancko wizyty były dopasowane. Niemal zero czekania. Przejeżdżałem na wózeczku z pokoju do pokoju. Miłe panie w recepcji też dodają uroku klinice i odstresowują przez wizytą. Co do leczenia .. jestem w trakcie i będę korzystać z Waszych usług. Są już pierwsze efekty. Mój rehabilitant potwierdził że to co zostało zlecone będzie mieć swoje efekty w najbliższym czasie. Kolejne wizyty również odzwierciedlają duży profesjonalizm.”
“Super miejsce z klimatem, z fajnymi zajęciami. Byłam na zajęciach Aerial, coś niesamowitego. Pozycjje jogi na taśmach. Super doświadczenie, polecam serdecznie”
“To miejsce wyróżnia się empatią i wysokim standardem usług. Leczenie przynosi szybkie efekty, a atmosfera jest spokojna i miła.”
“Serdecznie polecam!!! Pan Andrzej nie tylko przeprowadził mojego syna przez skuteczną i szybką rehabilitację fizyczną po ciężkim złamaniu, ale również dał wsparcie psychiczne, wszytko wspaniale mu tłumaczył, pokazywał i podpierał to wyjaśnieniami mechanizmu pracy mięśni, układu kostnego i organizmu jako całości. Zafascynował go wieloma rzeczami i skutecznie dbał o to abyśmy nie zbankrutowali na rehabilitacji. Praca nie dotyczyła tylko samej uszkodzonej nogi, Pan Andrzej dużą uwagę przywiązywał do całości organizmu oraz dawał cenne rady nad czym pracować aby uniknąć kolejnych kontuzji. Dziękujemy!!!”
“Szał cekiny lasery! Pani Barbara Parol jest lekiem na całe zło, znosi nadmierne napięcie mięśniowe jednym dotknięciem tych swoich szpikulców, a do tego uśmiechem i słowem masuje duszę. Gdyby ona się zajęła CPK, to otwarcie byłoby za rok. Dwa lata temu przyszedłem do niej z bolącym biodrem i zamiast naprawy jednego stawu otrzymałem usprawnienie całego ciała, wyczuwalne do dziś! Po co ja tyle lat czekałem, zanim się wybrałem do fizjoterapeuty? Nic tylko se w brodę pluć za tę zwłokę. Nie ważne. Kończcie kapuczinę i rezerwujcie wizytę u B. Parol!”
“Doskonałe miejsce. Mam od lat poważne problemy z kręgosłupem ale nigdy nikt nie zalecił mi odpowiednich ćwiczeń. Jan Zakrzewski jest doskonały zarówno w zabiegach, ćwiczeniach, jak i w motywacji. Pomaga też w rehabilitacji mojej przeszło 90 letniej babci. W tym aspekcie też gorąco polecam!”
“To moja kolejna już wizyta u p. Adriana. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Bardzo polecam.”
“Miałam konsultacje w sprawie wkładek ortopedycznych, też miałam ratowanie barku przez fizjoterapeutów. Jestem wdzięczna i bardzo zadowolona. Polecam od całego serca. Panie z recepcji są miłe oraz pomocne. Lekarze oraz fizjoterapeuci są najlepsi w swojej dziedzinie”
“Higienizacja stomatologiczna - to Może być naprawdę dobre doświadczenie z efektem wow kiedy widzisz swoje wyczyszczone precyzyjne i lśniące białe zęby a to wszystko dzięki panu Mikołajowi któremu bardzo dziękuję , że kolejny rok potwierdza swoim zaangażowaniem, iż ma to coś w dziedzinie dentystycznej pielęgnacji: ma pasję, jest zaangażowany , jest bardzo dokładny i uprzejmy. Tak więc higienizacja zębów w wykonaniu Pana Mikołaja to naprawdę coś co raduje i oko i pewnie moje zęby również:) Rozpisałam się, jednak to wynika z ogromnego zadowolenia z efektów zabiegu a także wcześniejszych doświadczeń.”
“Cudowne miejsce, cudowna atmosfera, profesjonalizm i etyka pracy w każdym elemencie. Korzystam razem z nastoletnią córką. Za każdym razem jestem zachwycona, manicure, pedicure, zabiegi na twarz, zamykanie naczynek. Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o kwestie epidemiologiczne. Wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Jedno z niewielu miejsc w którym mogę odpuścić kontrolę i poprostu się zrelaksować. Polecam gorąco!”
“Z całego serca polecam mgr Dorotę Wiłkomirską. Na pierwszej wizycie obejrzała wszystkie dokumenty jakie ze soba przyniosłam ze względu na moje bóle po operacji. Zauważyłam różnicę praktycznie od razu po wyjściu z gabinetu, ból powraca rzadziej i nie tak silny jak był. Na pewno jak tylko będę miała okazję to zjawię się u Pani Doroty ponownie. Do tak ciepłej i empatycznej osoby miło wracać, a na dodatek ma ręce, które leczą. Wytłumaczyła mi też DLACZEGO boli, skąd się to bierze i jakie ćwiczenia robić w domu samemu. ŻADEN z lekarzy nie był w stanie powiedzieć mi dlaczego odczuwam tak duży dyskomfort. Tutaj znalazłam odpowiedź, dlatego z całego serca jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Dorotę!”
“Bardzo polecam klinikę, wszystko odbywa się profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Od początku czułam się zaopiekowana i dokładnie zbadana przez Panią Doktor. Panie na recepcji od wejścia wprowadzają komfortową atmosferę.”
“Profesjonalny gabinet. Najlepszy jaki spotkałem. Panie są niezwykle miłe, ceny nie wygórowane a sama rehabilitacja daje rewelacyjne efekty. Polecam”
“Ładnie i czysto, bardzo miło i, co jest podstawą, bardzo dobrze i w rozsądnych cenach. A dla mnie najważniejsze, że nie ma problemów z umówieniem się na dogodny dla mnie termin :) polecam!”
“Chodzę na zajęcia do pani Aldony z 4-miesięczną córką z lekko wzmożonym napięciem mięśniowym. Córka rozwija się ładnie, a ja zdobywam wiedzę, jak lepiej się nią zajmować i pomagać jej w ramach zabawy i gimnastyki. Zdecydowanie polecam, podejście do pacjenta bardzo serdeczne i troskliwe, zarówno na wizycie, jak i przy umawianiu kolejnych terminów wizyt i organizacji.”
“Przychodnia, w której pracują ludzie z powołaniem i wielkim sercem do zwierząt. Szczególnie polecam Panią Ewę Konarską, która leczyła naszego Nikusia na przewlekłą chorobę nerek i Niuniusia, u którego wyłapała toksoplazmozę i postawiła go na nogi! Wspaniały lekarz i człowiek. Z całego serca polecam wszystkim tą przychodnię i Panią Ewę.”
“Do kliniki Mirai trafiłam po wcześniejszym, nieskutecznym leczeniu zastrzykami sterydowymi bolącej pięty (początki ostrogi), którą przeciążyłam na treningach badmintona. W klinice Mirai lekarz zrobił USG i zaproponował dwie metody leczenia do wyboru, jedną z nich była rehabilitacja. Długo zwlekałam z podjęciem leczenia bo nie wierzyłam, że to może mi pomóc. Jednak ból był na tyle silny, że końcu zapisałam się na rehabilitację - trafiłam w Mirai do Pana mgr Piotra Wojdygi. Pan Piotr jest przesympatyczny i bardzo profesjonalny, szczegółowo opisał jakich rezultatów mogę się spodziewać w jakim czasie, zalecił też ćwiczenia w domu. W sumie miałam 15 sesji rehabilitacyjnych - i pięta przestała boleć! Nie czuję bólu już od dłuższego czasu, wczoraj zrobiłam ponad 14 tyś kroków i pięta nie bolała, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia. Szczerze polecam tą klinikę i Pana Piotra - nawet największym niedowiarkom. Żałuję, że męczyłam się z bólem tyle czasu zamiast zacząć rehabilitację od razu, wtedy efekty mogłyby się pojawić szybciej. Panie Piotrze - dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!”
“Polecam dr. Żywko! Poleciła mi koleżanka i bardzo się cieszę że przyszlismy. Bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko. Odpowiedziała na pytania. Pamiętała nawet na koniec wizyty, że chciałam dopytać o nosidełka o czym ja już zupełnie zapomniałam. Rzeczowo i profesjonalnie a do tego ma w sobie spokój, który zbawiennie wpływa na malucha (ale i na rodzica!). Pozdrawiamy.”
“Właśnie skończyliśmy nasz pierwszy turnus, z całego serca polecam ośrodek, wszystkie panie z którymi mieliśmy zajęcia składały moje i syna serce, z pewnością tu wrócimy. Na pochwałę również zasługuje atmosfera w ośrodku, jest miło, tak rodzinnie, bardzo przyjaźnie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny nasz turnus.”