Przegląd katalogu
- 269 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 269 wyników
Przeglądaj fizjoterapia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 269 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 21,378 opinii i ocen.
“Miejsce jak najbardziej godne polecenia. W poradni realizujemy zajęcia w ramach WWR. Zajęcia na wysokim poziomie. Kadra na wysokim poziomie. A Panie na recepcji zawsze pomocne i miłe. Zarówno ja jak moje dzieci chodzimy tam chętnie i z radością :)”
“Poradnia jest godna zaufania, zatrudnia świetnych specjalistów. Chodzimy z dziećmi od prawie siedmiu lat na różne zajęcia, zawsze mam pewność że w przypadku jakichkolwiek zmian od razu zostaniemy poinformowani i zostanie zaproponowane jakieś rozwiązanie. Polecam!”
“Polecam z całego serca! Dogodne terminy, przystępne ceny. Profesjonalny i bardzo doświadczony personel. A wysoka Pani z rejestracji bardzo miła, rzeczowa i empatyczna. Widać, że ludzie tam pracujący są tam z powołania:)”
“Zdecydowanie polecam to miejsce, miałam usuwaną ósemkę co wiązało się z wielkim strachem a dzięki Pani Violi, która obiecała, że będzie bezboleśnie i dzięki jej wsparciu lęk został pokonany :) Zabieg wykonany przez dr n. med. Karolinę Szaniawską okazał się bezbolesny i rekonwalescencja odbywa się bez powikłań - dziękuję za odczarowanie traumy usuwania zębów!”
“Byłam ostatnio na wizycie u periodontologa Amin Jooshany. Profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienie całego zabiegu. Zalecenia pozabiegowe nie tylko dokładnie opisane, ale lekarz pokazał prawidłową technikę dbania o zęby. Pan Kacper, który asystował lekarzowi, bardzo miły, otwarty i pomocny. Dziękuję!”
“Dr Pasternak jest bardzo dobrym specjalistą. Zauważa wszystkie szczegóły na zdj oraz na żywo. Dokładnie tlumaczy co się zadziało oraz jaki będzie plan leczenia. Z całego serca polecam.”
“Pani Dominika Rogalska super! Baaaardzo polecam! Pełen profesjonalizm, świetne podejście, uśmiech, dokładne wyjaśnienie krok po kroku co będziemy robić, ząbki aż błyszczą :)”
“Jestem bardzo mile zaskoczona. W salonie byłam pierwszy raz, farbowanie odrostów, odświeżenie koloru. Obsługiwała mnie Pani o blond włosach, nie zapytałam o imię, ale się poprawię przy kolejnej wizycie. Obsługa rewelacja, nie widziałam nigdy tak fachowej ręki i przede wszystkim tak przykładającej się do swojej pracy fryzjerki. Odpowiednia ilość czasu na farbowanie, mycie, strzyżenie i stylizację. Bez pośpiechu, zbędnego nadrabiania gadaniem o niczym, robota wykonana sprawnie i przede wszystkim bardzo profesjonalnie!”
“Jestem bardzo zadowolona z leczenia stawu skroniowo- żuchwowego. Od momentu rozpoczęcia przestała mnie boleć żuchwa, nie ma już klików, a napięcie na twarzy zeszło wraz z ćwiczeniami i współpracą z Chirurgiem szczękowym.”
“Świetna klinika! Lekarze bardzo profesjonalni, dokładni i uprzejmi. Obsługa na najwyższym poziomie, a recepcja przemiła i pomocna. Czuć, że pacjent jest tu naprawdę ważny. Polecam!”
“Bardzo polecam, fachowo wykonana usługa. Nowa fryzjerka Pani Ola profesjonalnie dobrała mi kolor i zaproponowała super cięcie. Napewno tam wrócę!”
“Jestem zachwycona zarówno wizytą, jak i całą atmosferą w WolaClinic! Pani doktor Olga Piotrowska to lekarz z prawdziwego powołania – przesympatyczna, dokładna i niezwykle empatyczna. Dziękuję za tak miłą opiekę i podejście pełne ciepła. Z całego serca polecam każdemu!”
“Od samego momentu wejścia do pomieszczeń HB Clinic, począwszy od Pań w recepcji po spotkanie z Panem Magistrem Piotrem Basistą czuje się wokół wielką empatię. Pacjent czuje zainteresowanie swoją osobą, chęć niesienia pomocy. Sama wizyta w gabinecie mgr. Piotra Basisty i badanie, przeprowadzone z wielką precyzją i fachowością utwierdziła mnie w tych odczuciach. Byłem tu po raz pierwszy, ale jestem szczęśliwy, że moje dolegliwości będą usuwane właśnie tutaj. Dziękuję! - Czesław Majewski.”
“Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa od samego początku do samego końca. Trafiłem po złamaniu palca. Dzięki nim wrocilem do pełni zdrowia. Pozdrawiam”
“Super doświadczenie. Higijenistka pani Zawadzka-Żak Małgorzata była bardzo miła i uprzejma, co sprawiło, że czułam się swobodnie i spokojnie. Wszystko dokładnie wyjaśniała, na bieżąco informowała, co robi, komentowała kolejne etapy zabiegu i udzieliła mi praktycznych zaleceń oraz rekomendacji dotyczących dalszej higieny jamy ustnej. Co ważne, było widać, że naprawdę dba o moje samopoczucie – wszystko robiła ostrożnie, z dużą delikatnością i troską. Dzięki temu cała wizyta przebiegła w bardzo komfortowej i profesjonalnej atmosferze. Zdecydowanie polecam!”
“Fantastyczne miejsce i cudowna pani doktor Zacharska, która wykonała echo serca mojej rocznej córce! Szczerze wątpiłam, czy to badanie dojdzie do skutku, bo mała nienawidzi leżeć i w ogóle jest w wiecznym ruchu, ale pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci, dzięki czemu wszystko poszło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy! ❤️PS Panie na recepcję także są przemiłe - to się nie zdarza wcale tak często!”
“Bardzo polecam ten gabinet. Cały personel jest niezwykle miły i życzliwy – od samego wejścia czuć, że pacjent jest tu naprawdę ważny. Stomatolodzy podchodzą do leczenia kompleksowo, wszystko dokładnie tłumaczą i dbają o to, żeby pacjent czuł się komfortowo. Widać, że mają dużo empatii co sprawia, że nawet wizyta u dentysty nie jest stresująca. Panie higienistki są bardzo cierpliwe i doskonale radzą sobie z zestresowanymi pacjentami :) Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj i na pewno będę kontynuować leczenie:)”
“Miałam przyjemność podjąć się leczenia w Medicover Stomatologia Elektrownia Powiśle. Wizyty u dr Zofii Mędlińskiej oraz dr Aleksandry Wielgosz przebiegały bezboleśnie, w komfortowej atmosferze oraz trosce o indywidualne potrzeby pacjenta. Profesjonalizm, precyzja oraz dbałość o wszelkie detale to wartości, które wyraźnie wyróżniają Lekarzy i dają poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia. Zabieg higienizacji przeprowadzony przez Panią Joannę Zecer był nieskazitelnie dokładny i całkowicie bezbolesny. Podejście Pani Joanny do pacjenta cechuje niezwykła delikatność i empatia, które w połączeniu z fachową wiedzą przekładają się na doskonałe efekty. Zespół Recepcyjny zawsze służy pomocą, jest uprzejmy i doskonale zorganizowany, co można odczuć już od pierwszego wejścia do kliniki. Pani Patrycja - opiekun pacjenta, w pełni zaopiekowała mój plan leczenia, dzięki czemu cały proces przebiegł płynnie i bezstresowo. Zespół Medicover Stomatologia Elektrownia Powiśle tworzą osoby niezwykle ciepłe, życzliwe i zaangażowane w potrzeby pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam tę klinikę każdemu, kto poszukuje nie tylko skutecznej, ale także przyjaznej i kompleksowej opieki dentystycznej.”
“Zespół w Waszej placówce, od recepcji, panie higienistki, lekarzy jest wspaniały. Wszyscy jesteście zawsze bardzo mili, uprzejmi, uśmiechnięci (pokazujecie piękne zęby, w końcu stomatologia ;)), pomocni, życzliwi. Czuję się tam mile widziana i bezpieczna. Jesteście najlepszą placówką Medicover w Warszawie ale i w Poznaniu (tylko tam bywałam). Brawo brawo!!!!!! Dziękuję że tacy jesteście ”
“Bardzo polecam to miejsce. Wszystko przebiega sprawnie, miło i profesjonalnie. Pani Doktor Wojciula przemiła, ciepła i dająca poczucie bezpieczeństwa. Pomimo tego, że większość doktorów ma problem ze zbadaniem mnie, Pani Doktor zbadała sprawnie i bez żadnego dyskomfortu. Cudowne podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.”
“Od 14,5 roku klinika opiekuje się naszą Szarlotką, która jest buldogiem angielskim a jak to z buldogami znana jest z regularnych wizyt. Wszystkie zabiegi były w filii na Puławskiej, dysplazja, zdiagnozowany rak i wycięcie pól szczęki dzięki czemu pies jest cały czas z nami, sterylizacja, trzecia powieka plus cała masa niestandardowych diagnoz i skutecznych leczeń. Pani Małgosia zawsze dostępna i pomocna, cudowny człowiek, pełna ciepła, pasji, empatii i z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą i holistycznym podejściem. Nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca do opieki i polecamy z całego serca. Najlepszym dowodem na skuteczność jest to, że Szarlota jest z nami dużo dłużej niż średnia życia buldogów angielskich.”
“Dr Łukasz i Dr Olga to wyjątkowi lekarze. Zjechałam z moim kotem wszystkie możliwe lecznice w tym te działające 24h,gastrolog , nefrolog itd. Każdy miał inne wizje i pomysły ostatecznie okazało się,że najlepszą możliwą opiekę dostaliśmy w Kami. Najbardziej cenię Pana doktora za uczciwość, jeżeli czegoś nie był pewien albo wyposażenie jego malutkiej przychodni nie pozwalało na pełną diagnozę mówił prosto z mostu i dawał namiary na konkretnych specjalistów. Nie wiem tego,ale analizując paragony dochodzę do wniosku, że w trakcie długotrwałego leczenia zdarzało się,że płaciłam za same leki, zamiast za pełną „usługę”…albo te leki miały ceny z hurtowni :)Kot i ja dostaliśmy ekstra 6 miesięcy. Zgodnie z umową powiedziano mi kiedy leczenie staje się uporczywe i zgodnie z umowa Pan dr przyszedł położyć mojego króla do snu w domu mimo , że to był jego dzień wolny od pracy. Pod opieka Kami mamy jeszcze psa staruszka i kocice tez seniorkę.Nie ma słów żeby wyrazić wdzięczność podziw i szacunek. Dziękuję.❤️”
“Miła obsługa szczególnie Pani Bożena zawsze uśmiechnięta i pomocna.”
“Dr Staniszewski to absolutnie świetny lekarz, wart polecenia. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, rozwiewa obawy pacjenta i wyjaśnia genezę problemu. Doradził, jak dalej pokierować diagnostyką i było to trafione w punkt! Ponadto jest niezwykle sympatyczny i otwarty. Polecam.”
“Mimo, że do kliniki przychodziłam tylko na usg prenatalne, połówkowe i trzeciego trymestru jestem zachwycona opieką oraz obsługą jaką doświadczyłam w tej Klinice. Trafiłam na cudowną Panią Doktor Siergiej, która swoim ciepłem zaraża pacjentów, a profesjonalizmem i cierpliwością przywraca wiarę w lekarzy. Panie położne bardzo pomocne i sympatyczne. Tak samo panie z recepcji. Mimo czasami dużych opóźnień warto przeczekać. Pozdrawiam cały zespół.”
“Polecam fizjoterapeutkę Alicję Ostrowska, bardzo rzetelnie podchodzi do pracy, a przy tym po ludzku do pacjenta. Cała klinika, tzn rejestracja również była dla mnie wyrozumiała mimo moich przedporodowych perturbacji, odwoływania, przekładani ;) cena wizyty też była ok w porównaniu do innych i takiego poziomu i obsługi. Widać że chcą utrzymać klienta i to działa :)”
“Swietni rehabilitanci, bardzo wysoki poziom. Pełen profesjonalizm i elastyczne godziny oraz krotkie terminy oczekiwania. Korzystałam juz wielokrotnie i zawsze bardzo mi pomagały zarowno na kontuzje sportowe , przeciążenia jak i napięcia.”
“Polecam z całego serca gabinet Eskulapek. Pani Doktor Malinowska zawsze w pełni zaangażowana w opiekę nad małym pacjentem, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt. Cały personel bardzo miły a pani pielęgniarka od pobrań ma wyjątkowe podejście do dzieci. Polecam serdecznie”
“Jakość usług rewelacja. Proszę tak trzymać Pani Martyno, polecam wszystkim!”
“Polecam to miejsce. Korzystam od lat choć mam dość daleko. Pełen profesjonalizm i zawsze super efekt i na stopach i na dłoniach!”