Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj beauty salon w Ząbkich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w Ząbkich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 5,640 opinii i ocen.
“Na czas, pięknie wykonana praca przez Panią Anię, polecam!”
“Niestety nie jestem w stanie napisać imienia Pani, ale jak powiem, że przecudowny anioł z warkoczem będzie wiedziała że o niej mowa. Pomijając fantastyczną atmosferę, wypowiem się merytorycznie o wykonanej usłudze. Pani bardzo dokładna, skrupulatna, słuchająca co klient naprawdę chce a nie dokładając od siebie wizje jaka będzie dla niej korzystniejsza z dużą dozą cierpliwości. Paznokcie wykonane bardzo starannie z dużą dozą delikatności a także moja wizją co jest ogromnym plusem. Po za tym z ogromem radości, która wprost promieniowała. Pomimo ciężkiego ostatnio okresu dodała mi pozytywnej energii. Serdecznie polecam ją zdecydowanie będę się widywać częściej. Sądzę że już nie tylko na paznokcie”
“Koloryzacja wykonana przez pania Ule pełen profesjonalizm☺️jestem zadowolona bo usługa wykonana w dobrej cenie☺️polecam i napewno wrócę do pani Uli ☺️”
“Atmosfera w salonie przyjemna, Panie sympatyczne i profesjonalne. Efekty są duże, ale nie stuprocentowe - raczej trzeba nastawiać się na dłużą serię zabiegów. Aktualnie jestem po 11 zabiegach - skóra jest generalnie gładka, ale pojedyncze, choć już znacznie osłabione włoski nadal się pojawiają. Efekt oceniam na 90% utraty owłosienia.”
“Lokalny zakład fryzjerski ze świetnymi cenami. Strzyżenie męskie staranne i niespieszne. Niestety schody, niedostępny dla niepełnosprawnych na wózkach.”
“Polecam, profesjonalne podejście i najważniejsze, miła atmosfera.”
“Bardzo przyjemna atmosfera. Klient zadowolony.”
“Pełen profesjonalizm, czyste miejsce mila atmosfera oraz fryzjer znający się na swoim fachu i wykonujący pracę z pasją. Szczerze polecam”
“Czuję się tu jak w domu,przemiła fryzjerka, przystępne ceny,wracam tu zawsze bo warto”
“Cudowna obsługa, efekt jest fantastyczny. Cena jest również bardzo dobra ,także ja naprawdę z czystym sumieniem polecam bo sama na pewno wrócę ☺️!”
“Super miejsce Profesjonalne podejście do klienta.”
“Dziewczyny są bardzo cierpliwe dla dzieci. Polecam”
“Zawsze mogę liczyć na ten salon, obsługa jest przemiła, a usługi wykonywane na najwyższym poziomie, nigdy się nie zawiodłam i z pewnością będę przychodzić częściej, serdecznie polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym miejscu. Pani Monika jest bardzo profesjonalna. Bardzo podobało mi się jej podejście do pracy. Koloryzacja moich włosów nie była łatwa, ale efekt końcowy był oszałamiający. I najważniejsze, jest to, że zapłaciłam o ponad połowę mniej niż do tej pory w "profesjonalnych" salonach.”
“Bardzo dziękuję za przepiękną fryzurę dla mojej córki! Jestem zachwycona efektem – wyglądała jak mała księżniczka i była bardzo szczęśliwa. Widać, że wkłada Pani serce i profesjonalizm w swoją pracę. Na pewno wrócimy!❤️”
“Bardzo polecam, Pani Ewa super profesjonalistka zawsze indywidualnie podchodzi do klientki i dobiera zabieg wg potrzeb skóry. Napewno wrócę”
“Korzystałam osobiście (polerowanie) oraz przyprowadziłam dziecko. Pani Aneta za każdym razem wykonała super robotę.”
“Bardzo polecam! Profesjonalna Pani Kasia, idealnie dobrała zabieg do mojej wymagającej skóry. Z pewnością tu wrócę.”
“Mega :) byłam u Pani Oli - z włosów blond wyszłam jako brunetka ze świetnie dobraną fryzurą - po myciu włosy układają się bez większego wysiłku. Jestem bardzo zadowolona, na bank wrócę :) i pyszna kawa ;)”
“Bardzo profesjonalna obsługa, miła atmosfera i świetny efekt końcowy. Na pewno wrócę do tego salonu.”
“Polecam, bardzo dobrze był zrobiony pedicure. Następna wizyta będę manicure!”
“Profesjonalnie, rzeczowo. Kobietki wiedzą co robią. Ceny nie są wygórowane, bardzo przystępne. W trakcie wizyty można się nieźle uśmiać, bo Panie obsługujące klientów mają „większe jaja” aniżeli niektórzy mężczyźni. Tym, którzy w trakcie wizyty oczekują szampana z truskawkami radzę zmienić salon na taki, który do rachunku doliczy sobie tę przyjemność.”
“Miałam koloryzację ze strzyżeniem. Jestem bardzo zadowolona z super dobranego koloru i cięcia włosów oraz grzywki. Pani Oksana super wszystko dobrała, do tego jest przesympatyczna osobą. Inna Pani wykonała henne brwi z depilacją woskiem również bardzo ładnie i profesjonalnie. Do tego ceny bardzo przystępne i miła atmosfera.”
“Serdecznie polecam! W Salonie korzystam głównie z usług stylizacji paznokci. Jakość usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Panią Paulę i Panią Natalię kocham całym sercem. Z takim profesjonalizmem, empatią i szacunkiem do klientki nie spotkałam się w żadnym innym miejscu.”
“Polecam koloryzację u Pani Renaty, która ma wspaniałe i profesjonalne podejście do włosów zniszczonych (przez inną pseudo fryzjerkę z ulicy Powstańców). Uzyskała efekt który chciałam, nie niszcząc ich. Odważyłam się zaufać, po ponad 2 letniej przerwie. Dziękuję :)”
“Bardzo polecam ten salon prze miła obsługa i bardzo dobrze wykonana praca Polecam serdecznie❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty w salonie urody z paznokciami. Pani, która tam pracuje, jest niesamowicie utalentowana i profesjonalna. Zadbano o każdy detal, a moje paznokcie wyglądają pięknie. Atmosfera w salonie jest przyjemna i relaksująca. Polecam ten salon każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług pielęgnacyjnych dla paznokci. Zasługuje na 5 gwiazdek!”
“Z czystym sumieniem polecam, z całą pewnością nie jest to moja ostatnia wizyta w tym salonie.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo polecam cudowne i sympatyczne Panie Natalkę i od dziś Ewelinkę. Naprawdę piękny manicure. Bardzo dziękuję”