Profesjonalnie i czyściutko jak w laboratorium :) Przyszłam na zabieg który sobie wymyśliłam że będzie dla mnie dobry . Pani kosmetyczka szczerze powiedziała jakich efektów mogę się spodziewać w moim przypadku. Brawo za uczciwość !!! Oby więcej takich ludzi z pasją do zawodu !!! Zrobiłam zabieg zgodnie z rekomendacją kosmetyczki, zostawiłam jako klient zdecydowanie mniej pieniędzy w salonie niż jak bym wykonała to co chciałam - więc na pewno wrócę !!! to rzadkość w dzisiejszych czasach , że w Salonie nie naciągają. SZCZERZE POLECAM1
Opinie
-
Anna Suska ★★★★★
-
Marta Pazio ★★★★★
Polecam salon kosmetyczny Isabel, obsluga dobrze wyszkolona. Zawsze dobra porada, zabiegi wykonane profesjonalnie, mój permanentny wygląda bardzo naturalnie. Ceny przystępne dla zwykłego Kowalskiego. Po zabiegu efekty dokładnie takie jak było zamierzone, widać doświadczenie w każdym calu. Polecam serdecznie.
-
Julia Szostek ★★★★★
Serdecznie polecam korzystanie z usług salonu Isabel! Korzystałam z serii zabiegów mikrodermabrazji i oczyszczania i od 15 lat Pani Izabela dba o mój makijaż permanentny. Panie zaprezentowały się z jak najlepszej strony: fachowa pomoc, obsługa i życzliwe podejście do klienta. Ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usług, higiena, komfort i to otrzymałam. Panie służą swoją radą i rzetelną wiedzą. Klient czuje się w tym miejscu wyjątkowo!Gorąco polecam!
-
Leszek ★★★★★
Moja Pani Żona była (sam ją tam nawet zawiozłem, o dziwo było nawet gdzie zaparkować pod lokalem), wyszła zadowolona, więc... "pójdziesz i ty". Że co? Matka Natura już dawno zwolniła mnie z obowiązku chodzenia do fryzjera. "Nie do fryzjera, tylko do kosmetyczki pójdziesz. Do ko-sme-ty-czki (jak bym za pierwszym razem nie usłyszał... "Tobie to wszystko trzeba dwa razy powtarzać, a i tak przekręcisz"). Będzie rocznica ślubu, będą goście i masz wyglądać jak człowiek." A niby jak ja wyglądam??? Jak ta małpa z długim nosem na obrazkach w internecie??? "Nie dyskutuj, manicure i czyszczenie twarzy masz zrobić". No ludzie, paznokcie sobie od lat sam obcinam i jest dobrze, mydło w domu też jest, więc nie wiem, po co tyle krzyku, ale OK, facet w pewnym wieku dla Świętego Spokoju zrobi wiele. No to pojechałem. Do kosmetyczki (tak, zapamiętałem już za pierwszym razem!). W środku czysto, że z podłogi można jeść, ale nie żeby każdy coś dla siebie znalazł - tam jest jak w gabinecie u lekarza, tylko mniej stresu, bo chorób w człowieku nie wynajdują. No ale do rzeczy: czysto, sprawnie, profesjonalnie (tak myślę, bo Pani Żona na koniec pochwaliła, że w końcu jakoś wyglądam) - przynajmniej nie musiałem tam leżeć pół dnia z ogórkiem na oczach. Podsumowując: rocznica ślubu udana, Pani Żona zadowolona, więc przed kolejną rocznicą pewnie znowu tam wrócę.
-
Karolina Lewko ★☆☆☆☆
Nie polecam, omijać z daleka... Chyba że komuś nie szkoda włosów. Z włosów do ramion została scieta połowa długości, a miały być tylko końcówki plus chciałam efekt naturalnych fal/loków, a wyszedł pudel-bubel. Szkoda nerwów i czasu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Isabel?
Salon Isabel znajduje się przy Józefa Poniatowskiego 27, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Isabel?
Można skontaktować się z Salon Isabel pod numerem +48 508 205 004
Jak można dotrzeć do Salon Isabel?
Do Salon Isabel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku