Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj beauty salon w Piastowie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w Piastowie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 1,770 opinii i ocen.
“Pani fryzjerka to bardzo sympatyczna osoba. Strzyżenie męskie na bardzo zadawalającym poziomie. Polecam!”
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Lejdis&Gentlemen to profesjonalne centrum urody zlokalizowane w sercu Piastowa. Miejsce to oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych, skierowanych zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Specjalizacją salonu jest zaawansowana koloryzacja, w tym perfekcyjnie wykonane balejaże oraz chłodne odcienie blondów. Panie mogą liczyć na precyzyjne strzyżenie damskie i modelowanie, natomiast panowie na szybkie i dokładne cięcia męskie. Doświadczony zespół dba o to, aby każda metamorfoza była dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.
“"Gorąco polecam Salon "Od stóp do głów" Strzyżenie było perfekcyjne / bardzo precyzyjne. Fryzjer Oksana dokładnie wysłuchała moich oczekiwań / świetnie doradziła mi nową fryzurę i wykonała cięcie z niezwykłą starannością. Włosy układają się teraz bardzo naturalnie. W salonie panuje bardzo przyjemna atmosfera! Gorąco polecam!”
“Dziewczyny bardzo dokładne, praca trzyma się bardzo długo bez uszkodzeń :) z całego serca polecam p Agate i p Oliwie :) Laminacja u Pani Natalii- rewelacja! Zabieg wykonany delikatnie i w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z efektu.”
“Wszystko świetnie zadowolony z usługi.”
“Można zrealizować szczytny cel oddając włosy na fundację a w zamian otrzymać milą obsługę i ładną fryzurę. Ta młoda dama oddała 20dag włosów i jest zadowolona a ja dumny.”
“Do salonu przychodzę od bardzo dawna. Zawsze wychodzę zadowolona i uzyskuje taki efekt o jaki prosiłam. Fryzjerki są bardzo miłe i profesjonalne oraz indywidualnie podchodzą do każdego klienta i jego potrzeb. Polecam ten salon”
“Profesjonalna obsługa, polecam to miejsce!”
“Super miła obsługa korzystam z usług pana Daniela od kilku lat wraz z czteroletnim synem super do dzieci”
“Fantastyczny salon, przemiła i niezawodna p.Bożenka! Profesjonalnie dobrana fryzura, genialne cięcie, markowe kosmetyki, przemiła atmosfera!”
“Pani Ania robi fantastyczną robotę!!!! Nie jeden barber za 70 zł. NIE PODOŁAŁ polecam z czystym sumieniem Tomek.”
“Jestem Klientka Salonu od początku jego istnienia, a Pani Ilony od…15 lat. Wszystkie wykonywane usługi, przez wszystkie pracownice Salonu są zawsze na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Dodatkowo w Salonie (w obu lokalizacjach) panuje miła i bezpretensjonalna atmosfera, co ma dla mnie również duże znaczenie. Wielokrotnie korzystałam z usług innych salonow, jednakże jakość w nich była nieporównywalnie niższa. Dodam, ze przyjeżdżam do Salonu w Piastowie/ Pruszkowie z drugiego końca Warszawy, co najlepiej świadczy o moim zadowoleniu. Polecam wymagającym Klientkom!”
“Korzystam z usług strzyżenia. Za każdym razem wychodzę zadowolony. Panie potrafią doradzić, są bardzo sympatyczne. Poza tym jest czysto i zawsze jestem przyjmowany punktualnie.”
“Dla mnie super! Pani fryzjerka bardzo dobrze dobiera kolor, jest miło, sympatycznie i z dobrą poradą bez naciagania. Jestem stałą klientką , bo jak na te usługi, to są bardzo dobre ceny.”
“Gorąco polecam. Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi na najwyższym poziomie. Salon czyściutki i pięknie urządzony, a Pani Marta ma bardzo profesjonalne podejście do klienta!”
“Jestem bardzo zadowolony z uwagi że trochę marudzę co do fryzury..Obsluga bardzo miła(pozdrawiam panią Monikę w czerwonych włosach),czystko i przystępna cena”
“Skąpane w słońcu, niekończące się plaże Costa del Sol, gaje oliwne, andaluzyjska sjesta w towarzystwie jerez, a mnie wciąż zachwyca pedicure klasyczny w nieziemskim kolorze oberżyny wykonany w O Mama Studio…Polecam!!!”
“Chciałbym wszystkim polecić. Obsługa na wysokim poziomie, dobre ceny.”
“Dobre ceny, krótkie terminy, często zdarza mi się umówić wizytę dla mnie lub dla dzieci tego samego dnia w którym dzwonię do salonu”
“Byłam już chyba łącznie 4 lub 5 raz. Wizyty u Wioli oceniam na 3/5, bo zawsze atmosfera jest średnia, ale fryzura okej. Natomiast dzisiaj byłam u Agnieszki i jestem zachwycona ❤️ Podczas wizyty była super atmosfera, a refleksy wyszły mega super. Na pewno jeszcze wrócę”
“Bardzo miła i życzliwa atmosfera, ładna fryzura. Dzieci zadowolone. Pozdrawiam serdecznie♥️ Polecam.”
“Przytulnie i czysto. Usługi na dobrym poziomie. Korzystam z tego zakładu już wiele lat.”
“Poszłam pierwszy raz na hennę do pani Eweliny a drugim razem regulację woskiem i hennę robiła mi pani Dominika. Świetna robota jestem bardzo zadowolona i na pewno będę wracać regularnie. Polecam!”
“Najlepszy salon fryzjerski, w jakim byłam! Profesjonalizm, miła atmosfera i pełne zaangażowanie w to, co robią. Polecam z całego serca, zwłaszcza jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę dbają o klienta.”
“Polecam serdecznie. Pani Ania cudowna ciepła dziewczyna. Mistrz w swoim fachu. Doradzi i wspaniale wykona fryzurę. Mam zaszczyt bywać w Fabryce Urody już kilkanaście lat. I zawsze ,zawsze wychodzę bardzo zadowolona.Mistrzostwo Świata!!!”
“Polecam z czystym sumieniem! Salon prowadzi sympatyczna Pani no i super pracownicy bardzo czysto elegancko i sterylnie!”