Opinie

  1. Łukasz Kozicki ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miły Pan, nie polecam. Ceny po strzyżeniu wyższe niż przewiduje cennik.

  2. Patryk Czarnecki ★☆☆☆☆

    Cena inna niż w cenniku za wykonaną usługę. Pan fryzjer zajęty rozmową z koleżankami niż swoją pracą . Jak masz godzinę na zwykłe strzyżenie męskie to powodzenia.

  3. Paulina Konwerska ★★★★★

    Polecam serdecznie, profesjonalnie wykonana usługa (blond refleksy) w milej atmosferze.

  1. Czerwus ★☆☆☆☆

    Tragiczne strzyżenie męskie. Podejście właścicielki do klienta pozostawiam bez komentarza. Klient zostawiony praktykantce bez „nadzoru” i jeszcze cena 50 zł za strzyżenie niby proste… a trawę kosiarką miała by problem ściąć. Wstyd.

  2. Kasia Asia ★★★★★

    Chciałam oddać włosy fundacji Rak'n'Roll, znalazłam ten salon fryzjerski jako współpracujący z fundacją. Zostałam profesjonalnie obsłużona, na pewno jeszcze tu wrócę, gdy będę potrzebowała.

  3. Iwona Zdrojewska ★★★★★

    Polecam salon. Korzystam z usług p. Natalii. Kolor zawsze dobrze dobrany, używane produkty wysokiej jakości. Włosy gładkie, z połyskiem, przyjemne w dotyku. Córki również zadowolone.

  1. Anna SB ★☆☆☆☆

    Strzyżenie było w porządku, gorzej z refleksami na które przyszłam 1,5 tygodnia później. Rozjaśniono mi włosy do kilku odcieni blondu, od żółtego po siwy, zaczynając kilka cm od skóry głowy - wyglądałam jakbym miała kilkumiesięczny odrost. Nie było żadnego przejścia między kolorami tylko poziome odcięcie, które z tyłu było dodatkowo znacznie niżej. Końcówki miałam jasnoblond lub brązowe, nic pomiędzy- wyglądałam bardzo źle i czułam się strasznie. Refleksy robiono mi wyłącznie rozjaśniaczem i tonerem, żadnej farby. Fryzjerka zniszczyła mi nie tylko włosy, ale też pewność siebie. Spędziłam w salonie 4,5h łącznie z "poprawkami", przepłakałam na fotelu 1/3 wizyty. Fryzjerka, która później ratowała mi włosy nie mogła uwierzyć że nie zrobiłam sobie tego sama.

  2. Marcin Jan ★★★★★

    Można zrealizować szczytny cel oddając włosy na fundację a w zamian otrzymać milą obsługę i ładną fryzurę. Ta młoda dama oddała 20dag włosów i jest zadowolona a ja dumny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski Eliza?

Salon Fryzjerski Eliza znajduje się przy Józefa Wybickiego 2, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski Eliza?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski Eliza pod numerem +48 518 544 880

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski Eliza?

Do Salon Fryzjerski Eliza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements