Opinie

  1. Алла Замогильна ★★★★★

    Byłam dziś w salonie pierwszy raz i jestem zachwycona. Bardzo polecam zabieg z użyciem prostownicy ultradzwiękowej. A pani Natalia chyba ma magiczne ręcę. Bardzo dziękuję!

  2. Piotr C ★★★★★

    Korzystam z usług strzyżenia. Za każdym razem wychodzę zadowolony. Panie potrafią doradzić, są bardzo sympatyczne. Poza tym jest czysto i zawsze jestem przyjmowany punktualnie.

  3. Krzysztof G ★★★★★

    Korzystam z usług już od kilku lat, co w sumie oznacza, że jestem zadowolony. I tu mała* . Strzygę się u pani Natalii, po wcześniejszych próbach również u innych pracujących kiedyś lub aktualnie. Także opinia jeśli chodzi o strzyżenie dotyczy właśnie konkretnej fryzjerki. Na plus możliwość umawiania się przez stronę/aplikację booksy - bezproblemowo i wygodnie. Jako męski troglodyta ciężko mi z przekonaniem ocenić efekt strzyżenia. Tzn jestem zadowolony i tyle. Natomiast zawsze słyszę od znajomych kobiet, że bardzo dobrze mam ostrzyżoną głowę - także chyba jest ok. Słowem, polecam wizytę u pani Natalii.

  1. Agata K ★★★★★

    Jestem zachwycona wizytą! Pani Anna obcinała bardzo dokładnie, równo. Grzywka również została ładnie skrócona i wycieniowana a to mi się niezwykle rzadko zdarzało u innych fryzjerów. Pierwszy raz wyszłam od fryzjera i mogłabym iść normalnie w świat a nie do domu poprawiać po swojemu włosy. Klientka oraz klient z sąsiednich foteli również wyglądali po wizycie wspaniale! Na pewno wrócę! Polecam nawet najbardziej sceptycznym klientom.

  2. Grażyna ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam. Wizyta umówiona z wyprzedzeniem do p. Natalii na godz 16. Człowiek pędzi na złamanie karku żeby się nie spóźnić a tam propozycja żeby przyjść za 2,5 godziny tj na 18.30 albo inna fryzjerka. I żadnego telefonu czy smsa z informacją że spotkanie nieaktualne.

  3. Anna Świercz ★★★★★

    W dniu wczorajszym miałam przyjemność po raz pierwszy skorzystać z usług tego salonu. Pani Natalia stanęła na wysokości zadania. Wykonała na moich włosach zabieg pielęgnacyjny z ampułką oraz strzyżenie z modelowaniem. Efekt końcowy jest niesamowity, włosy są piękne, lśniące, zdrowe A strzyżenie wykonane bardzo precyzyjnie. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam ten salon, zwłaszcza kobietą które chcą skorzystać z wysokiej jakości zabiegów pielęgnacyjnych w bardzo dobrej cenie.

  1. Anika KOWALSKA ★★☆☆☆

    Byłam w tym salonie obciąć włosy, niestety zostały fatalnie obcięte. Pani fryzjerka ani w ząb po polsku, ale podobno wszystko rozumie jak zapewniała Pani w recepcji. Pani fryzjerce brak umiejętności, doświadczenia, zero kontaktu z klientem. Więcej tam nie pójdę. Pani właścicielka mocno się reklamuje, ale powinna zatrudnić profesjonalne fryzjerki a nie panie z Ukrainy które pewnie zatrudnione są dlarego bo tak jest taniej. .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon fryzjerski Viktoria Kuc?

Salon fryzjerski Viktoria Kuc znajduje się przy Warszawska 43, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon fryzjerski Viktoria Kuc?

Można skontaktować się z Salon fryzjerski Viktoria Kuc pod numerem +48 221 184 142

Jak można dotrzeć do Salon fryzjerski Viktoria Kuc?

Do Salon fryzjerski Viktoria Kuc można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements