Przegląd katalogu
- 115 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 115 wyników
Przeglądaj beauty salon w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 115 wyników w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,847 opinii i ocen.
“Super polecam! Pani Marta jest świetna fryzjerka, która zawsze wie co i jak! ;)”
“Bardzo miłe i profesjonalne Panie :)”
“Tu znają się na męskim strzyżeniu, nazwa nie kłamie :-) Głowa mojego męża wygląda zawsze świetnie po wizycie w salonie.”
“Serdecznie polecam zabieg stylizacji rzęs w salonie AniCure. Kępki są idealne, efekt jest zawsze bardzo trwały. Pani Ania jest profesjonalistką, delikatnie i bardzo dokładnie aplikuje rzęski. Bardzo miła atmosfera, szybka stylizacja oraz pięknie przedłużone rzęsy:)”
“Świetne strzyżenie męskich włosów! W przemiłej atmosferze, uśmiechnięta Pani Gosia robi cuda z włosami. Bardzo polecam!!”
“Od prawie roku jestem stałą klientką Pani Tetiany. Paznokcie po stylizacji wytrzymują miesiąc i nigdy nie miałam żadnych problemów z ich wytrzymałością. Dodatkowo bardzo łatwo znaleźć pasujący termin wizyty dzięki aplikacji Booksy. Serdecznie polecam!”
“Piękne miejsce! Miła obsługa i pełen profesjonalizm!”
“Fantastyczne miejsce,profesjonalne podejście pani Anety. Mam problemowe paznokcie a zawsze wychodzę zadowolona. Polecam”
“Salon z klimatem profesjonalna obsługa, przemiła, uśmiechnięta właścicielka z pozytywną energią polecam”
“Od dawna nikt mnie tak dobrze nie obciął. Dziewczyny są świetne.”
“Polecam z całego serducha, Sylwia fajna kobitka z kilkuletnim doświadczeniem, dziarki profesjonalne, zero babrania się tatuażu :)”
“Korzystam od jakiegoś czasu dość regularnie i jestem bardzo zadowolona z usług jak również z atmosfery panującej w salonie. Polecam serdecznie! :)”
“Polecam bardzo przyjemny i przyjazny salon z osobami które znają sie na temacie”
“Świetna atmosfera, wspaniali fryzjerzy. Pan Łukasz, profesjonalny, z pomysłem, dba nie tylko o dobraną fryzurę ale przede wszystkim o stan włosów. Naprawdę polecam. Update bez zmian! Fajny klimat, mega uslugi!”
“Świetna robota, polecam Panią Malwinę, świetne cięcie, modelowanie i cieniowanie.”
“Moje kolejne tatuaze u Oliwi. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera przemila i jak zwykle tatuaze przepiekne. Juz nie moge doczekac sie nastepnych.”
“Z całego serca polecam Studio 74, z którego korzystam regularnie od początku jego istnienia. Pani Ewa uratowała moje włosy z totalnego koszmaru, który był efektem działania innego fryzjera. Dzięki niej moje włosy odzyskały zdrowie i wygląd, który komplementują zarówno koleżanki, jak i obce osoby. Świetna, profesjonalna koloryzacja, jak i efektowne zagęszczanie, dzięki któremu czuję się super kobieco. Pani Ewa jest fryzjerką z pasji, z olbrzymim doświadczeniem, a mimo to cały czas się szkoli. Wielkim plusem jest to, że pracuje na profesjonalnych produktach dobrej jakości, co widać po kondycji włosów. Studio 74 to miejsce z przemiłą atmosferą, przytulne, które kompleksowo zajmuje się klientką. Dzięki Pani Kasi mam staranny manicure, zrobiony delikatnie i sprawnie. Bardzo polecam!!!”
“Najlepszy salon! Profesjonalne stylistyki. Przede wszystkim czysto, narzędzia wysterylizowane, pilniki jednorazowe i profesjonalne produkty lakiery premium, a efekt stylizacji zawsze WOW!”
“Pani Anetka mi zrobiła najpiękniejsze paznokcie jestem zachwycona zawsze miałam połamane nigdy nie mogłam utrzymać naturalnych Pani Anetka mi przedłużyła jestem bardzo zadowolona kobieta jest żywiołem miła sympatyczna kolor doradzi jest kochana naj naj !!! Jestem bardzo wdzięczna !!!! Będę każdemu polecac!!”
“Przede wszystkim fachowo, rzetelnie i z umiejętnościami. Ja i znajome zawsze wychodzimy zadowolone ze strzyżenia czy farbowania. Do tego miła atmosfera, dobre jakościowo kosmetyki, z przyjemnością wracam”
“Jestem klientką od ponad roku-zawsze idealnie. Najlepszy salon w okolicy. Specjalistka od blondów- włosy po rozjaśnianiu są w super stanie. Bardzo Polecam Panią Elvirę !”
“Pani Renata super fryzjerka, b. dobre ceny. Zawsze miło spedzony czas, a efekt strzyzenia doskonały.”
“Bardzo profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera Zarówno Panie fryzjerki jak i kosmetyczki wykonują usługi na najwyższym poziomie”
“Nie dość, że Pani fryzjerka rozumie oczekiwania co do mojej fryzury lepiej ode mnie, to jeszcze nie zdziera i jak strzyże boki i lekko coś poprawi na górze to nie bierze 40 czy 50, ale 20 za same boki! No i spoko się rozmawia.”