Przegląd katalogu
- 32 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 32 wyników
Przeglądaj barber shop w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 32 wyników w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 2,821 opinii i ocen.
“Polecam bardzo przyjemny i przyjazny salon z osobami które znają sie na temacie”
“Gorąco polecam usługi, szczególnie Pani Eli. Pani Ela to doskonała profesjonalistka; podchodzi indywidualnie, bierze pod uwagę potrzeby i wolę klienta, ale też subtelnie podpowiada co będzie dla niego najlepsze. Już od jakiegoś czasu regularnie umawiam się u Pani na wizyty i nie zamierzam przestawać, gdyż za każdym razem efekt końcowy przerasta moje oczekiwania. Gigantyczny plus to także atmosfera podczas strzyżenia, Pani Ela jest doskonałą rozmówczynią i umie znaleźć złoty środek tak, by nie mówić nic i jednocześnie tak, by nie mówić za dużo. Jeszcze raz serdecznie polecam.”
“Trzeba przyznać że naprawdẹ jedenz z lepszych jak nie najlepszy barber w całym Grodzisku I okolicy . Główny barber jest mistrzem w swoim fachu ,a sama atmosfera oraz obsługa jest na poziomie .”
“Super obsługa przez Piotrka, polecam każdemu”
“Profesjonalna obsługa pięknych Kobiet Barberek,również na wysokim poziomie strzyżenie z farbowaniem włosów,brody i brwi.Miła,rodzinna atmosfera,gdzie można śmiało porozmawiać i również przy myciu głowy się zrelaksować,polecam wszystkim ten Salon w Grodzisku Mazowieckim i nie tylko mieszkańcom ale całemu Mazowszu.”
“Pani Marta jest cudowna i jest perfekcjonistką! Bardzo przykłada się do pracy i zna się na rzeczy! Przyszłam ruda i na jednej wizycie wyszłam z pięknym blondem!”
“Rewelacja! Pełen profesjonalizm i dokładność. Serdecznie polecam!!!”
“Tu znają się na męskim strzyżeniu, nazwa nie kłamie :-) Głowa mojego męża wygląda zawsze świetnie po wizycie w salonie.”
“Od dawna nikt mnie tak dobrze nie obciął. Dziewczyny są świetne.”
“Świetna atmosfera, wspaniali fryzjerzy. Pan Łukasz, profesjonalny, z pomysłem, dba nie tylko o dobraną fryzurę ale przede wszystkim o stan włosów. Naprawdę polecam. Update bez zmian! Fajny klimat, mega uslugi!”
“Z całego serca polecam Studio 74, z którego korzystam regularnie od początku jego istnienia. Pani Ewa uratowała moje włosy z totalnego koszmaru, który był efektem działania innego fryzjera. Dzięki niej moje włosy odzyskały zdrowie i wygląd, który komplementują zarówno koleżanki, jak i obce osoby. Świetna, profesjonalna koloryzacja, jak i efektowne zagęszczanie, dzięki któremu czuję się super kobieco. Pani Ewa jest fryzjerką z pasji, z olbrzymim doświadczeniem, a mimo to cały czas się szkoli. Wielkim plusem jest to, że pracuje na profesjonalnych produktach dobrej jakości, co widać po kondycji włosów. Studio 74 to miejsce z przemiłą atmosferą, przytulne, które kompleksowo zajmuje się klientką. Dzięki Pani Kasi mam staranny manicure, zrobiony delikatnie i sprawnie. Bardzo polecam!!!”
“Przede wszystkim fachowo, rzetelnie i z umiejętnościami. Ja i znajome zawsze wychodzimy zadowolone ze strzyżenia czy farbowania. Do tego miła atmosfera, dobre jakościowo kosmetyki, z przyjemnością wracam”
“Jestem klientką od ponad roku-zawsze idealnie. Najlepszy salon w okolicy. Specjalistka od blondów- włosy po rozjaśnianiu są w super stanie. Bardzo Polecam Panią Elvirę !”
“Pani Renata super fryzjerka, b. dobre ceny. Zawsze miło spedzony czas, a efekt strzyzenia doskonały.”
“Jestem zachwycona efektem strzyżenia u Pani Iwony. Zostałam cierpliwie wysłuchana i spełnione zostało marzenie o lekkiej, odbijającej się od głowy fryzurce bez ciężko spadającej na twarz grzywki, przy zachowaniu długości. Włoski super się układają zarówno rozpuszczone, przerzucane frywolnie utrzymują to odbicie co nadaje gęstości u nasady, jak i bardzo wysoko upięta kiteczka nareszcie nie zjeżdża pod naporem ciężkości, prezentuje się uroczo i modnie. Fryzura nabrała proporcji i kształtu dzięki precyzyjnemu dopracowaniu każdego pasma. Nareszcie nie mam już tylko długich, ciężkich i problemowych włosów, a fryzurę z którą aż chce się kombinować, stylizować. Bardzo dziękuję:) Do kolejnej wizyty zachęca również przepiękny salon i pozytywna, życzliwa atmosfera. Polecam !”
“Bardzo profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera Zarówno Panie fryzjerki jak i kosmetyczki wykonują usługi na najwyższym poziomie”
“Gorąco polecam salon. Bardzo długo szukałam odpowiedniego miejsca po przeprowadzce, bałam się zaufać. Tu jednak po zapoznaniu sie z portfolio poszłam i wyszłam bardzo zadowolona. A Panie miały naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Odrost, stara koloryzacja i nieszczęsne domowe eksperymenty z farbami zniknęły. Profesjonalne podejście i wiedza sprawiły, że wyglądam jak człowiek. :)”
“Nie dość, że Pani fryzjerka rozumie oczekiwania co do mojej fryzury lepiej ode mnie, to jeszcze nie zdziera i jak strzyże boki i lekko coś poprawi na górze to nie bierze 40 czy 50, ale 20 za same boki! No i spoko się rozmawia.”
“Byłam w tym salonie na strzyzeniu jestem zadowolona z cięcia i modelowania.pani fryzjerka jest bardzo miła,wie jak okiełznać moje włosy a nie są łatwe poniwaz Dużo siwych. Cenna adekwatna do jakości usługi,z terminami nieraz trzeba poczekać ale warto ponieważ pani robi dobrą robotę bardzo się cieszę się trafiłam do tej fryzjerki polecam serdecznie”
“Jestem po raz 4, za każdym razem inne wymagania. Pani Magda z dbałością spełnia kaprysy dotyczące fryzur. Polecam 5/5”
“Bardzo polecam czułam się bardzo zaopiekowana nie tylko przez Panią Sylwię ale również przez innych pracowników włosy są super wykonane fryzjerka spełniła moje oczekiwania oraz doradziła mi jakie produkty mam używać”
“Namówiła mnie na krótkie włosy Pani Agnieszka i nie żałuję. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.”
“Bardzo polecam salon. Pani Magłosia to świetny, profesjonalny fryzjer! Usługa została wykonana 11/10!”
“Jedyny fryzjer godny polecenia polecenia okolicy, idealnie wyczuje czego chce klient i zrobi tak jakie ktoś ma wyobrażenie.”
“Bardzo polecam salon. Pani Magłosia to świetny, profesjonalny fryzjer! Usługa została wykonana 11/10!”
“Cudowne cięcie, wspaniała atmosfera, profesjonalne produkty. Polecam każdej kobiecie.”
“Bardzo polecam ten salon,pełen profesjonalizm, właścicielka przemiła i umie naprawdę robić cuda z włosami. Napewno tam jeszcze wrócę”