Przegląd katalogu
- 649 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 649 wyników
Przeglądaj barber shop w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 649 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 94,197 opinii i ocen.
“Najpiękniejsze rzęski u Emilii. Polecam ❣️”
“Do salonu trafiłyśmy z córką dzięki informacji o współpracy z fundacją. Córka nie tylko wyszła z piękną fryzurą i uśmiechem na twarzy, ale też z dumą, że oddała swoje włosy na szczytny cel. Atmosfera podczas wizyty była serdeczna. Polecamy!”
“Polecam Panią Ilonę. Pierwszy raz od bardzo dawna jestem zadowolona z fryzury. Na pewno wrócę!:)”
“Jestem zadowolona z każdej wizyty u pani Klaudi . Zawsze idealnie dobrany kolor i fryzura .”
“Pani Asia to fryzjerka z powołania. Nie chodzę nigdzie indziej, zawsze doradzi, powie w jakiej kondycji są włosy, bez sciemy i z realna korzyscia dla klientki/klienta.”
“Trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Pani była przemiła, wyrozumiała i dokładnie wysłuchała jaki efekt chciałabym osiągnąć. Wyszłam zadowolona i z super włosami :)”
“bardzo dobry i sympatyczny fryzjer pochodzący z Azerbejdżanu, korzystałem głównie z usługi strzyżenia włosów, gdyż akurat z brodą i wąsami nie było aż tak dużo pracy, ale nimi także bardzo dobrze się zajęto, polecam, ceny również rozsądne jak na Barber Shop”
“Gdybym mógł dał bym 6 gwiazdek ludzie którzy tam pracują znają się na swojej robocie doradzą porozmawiają pełna profeska jestem mega zadowolony”
“Świetne miejsce! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i perfekcyjne cięcie. Widać, że znają się na swoim fachu. Zdecydowanie wrócę!”
“Cudowne miejsce! Pełen profesjonalizm i bardzo przyjemna atmosfera. Pani Iza tworzy na głowie istne cuda :) Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Włosy wyglądają pięknie od razu po i przez kolejne miesiące. Serdecznie polecam!!”
“Fajny fryzjer trochę drogi. Dokładny, precyzyjny i bardzo miły.”
“Pięknie zostałem obsłóżony, dostałem nawet darmową herbatkę bardzo polecam!!”
“Przerobiłem już kilku fryzjerów i niestety większość strzyże na jeden akord, ale w tym konkretnym Pani Natalia to fryzjer z powołania. Jako jedyna od razu doskonale zrozumiała jak ma wyglądać fryzura. Widać, że jej praca to pasja. Sprawia wrażenie jakby dopasowywała fryzurę do osobowości siedzącej na fotelu. Nie musiałem się odzywać, a włosy już zaczęły się układać. Absolutny profesjonalista, polecam w 100 procentach.”
“Najlepsze podejście do klienta, ceny oraz wykonanie pracy. Robiłem trwałą, szybko i profesjonalnie :)”
“Pani Natalia (mam nadzieję że dobrze pamiętam imię) cudowna specjalistka od cięcia. Od wielu lat nie miałam tak dobrze obciętych włosów.”
“Polecam serdecznie, mega pozytywna energia, widać że miejsce tworzą ludzie z pasją. Polecam Matiego, nigdy nie spotkałem się jeszcze z tak precyzyjną konsultacją przed strzyżeniem oraz dbałością o każdy detal. Do zobaczenia wkrótce ☺️”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta i przemiła obsługa. Pani Ela zaopiekowała się moimi włosami i dała skuteczne rady jak je dobrze pielęgnować. Polecam!”
“Wspaniałe miejsce! Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pani Wiola dokładnie wiedziała co ma robić i czuć było profesjonalne ręce. Moje włosy odżyły, a fryzura jest idealna, taka jaką chciałam. A podejście do klienta i rozmowa REWELACJA! Wyszłam z mega uśmiechem. Również mycie głowy coś wspaniałego, z masażem włącznie. Polecam gorąco!!”
“Kseniya jest ekstra! bardzo rzetelna i dokładna, dba o szczegóły. kolejny raz wychodzę z salonu jak gwiazda filmowa. polecam ❤️”
Monic to przytulny salon fryzjerski zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, oferujący kompleksową pielęgnację włosów dla każdego. Specjalizujemy się w nowoczesnych technikach strzyżenia damskiego i męskiego, dopasowanych do indywidualnych rysów twarzy. Nasza oferta obejmuje profesjonalną koloryzację, od klasycznych odcieni po nowoczesne refleksy i baleyage. Dbamy o kondycję włosów, stosując wyłącznie sprawdzone produkty o wysokiej skuteczności i bezpiecznym składzie.
“Fajny salon. Odwiedzam regularnie. polecam Panią Olę ;)”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Centrum zaopatrzenia fryzjerów z przedstawicielem Dorianem to absolutna pierwsza liga! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza o branży i produktach, a do tego świetna obsługa – zawsze można liczyć na doradztwo dopasowane do potrzeb salonu. Kosmetyki Reuzel, które oferują, to topowa jakość – niezawodna w codziennej pracy barberów i fryzjerów. Dorian doskonale zna asortyment i potrafi polecić dokładnie to, czego potrzebujesz. Współpraca z nim to czysta przyjemność i gwarancja zadowolenia. Polecam z całego serca każdemu profesjonaliście w branży!””
“Obcinam włosy tylko u Nikity, najfajniejszego fryzjera w Warszawie! Polecam znajomym, wyraźnie, ostrożnie, ze smakiem i zrozumieniem! Rzadkie cechy Mistrza! Szacunek!”
“Wsrod 3 calorocznych punktow z pirotechniką zdecydowanie najlepiej zaopatrzony. Na plus takze obsluga diametralnie inna od np tego pana z ząbek.”
“Mega robota barbera, który mnie strzygł. Widać było, że przykłada do tego naprawdę dużo uwagi, sam efekt naprawdę mnie zadowolił, jest to jeden z lepszych barberów u jakich byłem. Napewno warto chociaż spróbować.”
“Rzadko wystawiam opinie, ale ten salon zasługuje na wyróżnienie. Pani Monika (Kasia) wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem, idealnie dobierając kolor, który przerósł moje oczekiwania, mimo że nie umiałam dokładnie określić swoich wymagań. Świetna atmosfera i doskonały efekt – polecam wszystkim szukającym fryzjera w Warszawie!”
“Profesjonalne podejście i widać, że Pan Vadim zna się na rzeczy. Warto zajrzeć jeśli macie nietypowe włosy (gęste i kręcone) a na brodzie znamiona lub blizny. Wszystko będzie ułożone ale jednak zakryte. Warto zaglądać, niech nie zmyli was lekko surowe wnętrze. Pan Vadim niedawno po prostu otworzył (-;”
“Przyszedłem pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Widać że Nikita to profesjonalista, który wie co robi i wie też czego oczekuje klient. Sam barbershop dobrze wygląda, czuć luźną atmosferę. Polecam!”
“Bardzo dobra i profesjonalna obsluga, polecam ten salon !”
“Niestety, muszę z rozczarowaniem stwierdzić, że mimo upływu czasu jakość usług jest coraz lepsza, nie dosyć temu, to cen też nie chcą podnieść. To skandal, bo jak można iść do innego salonu, jak się nawet przyczepic do czego nie ma. Nawet się obrazić nie można,”