Przegląd katalogu
- 728 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 728 wyników
Przeglądaj bar pub w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 728 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 808,560 opinii i ocen.
“Genialny klimat, szczera obsługa, degustacja, jedzonko na plus. Z czystym, poznańskim sumieniem gorąco polecam. Przyjdźcie, zobaczcie, wypijcie, zjedzcie...nie pożałujecie❤️”
“Niezmiennie najbardziej klimatyczne miejsce w Warszawie, na szczęście nie zmienione od lat. Wspaniały właściciel, domowa atmosfera jak za starych dobrych czasów.”
“super pizze i piwa! bardzo duzo rodzajow nietypowych piw. obecnie moja ulubiona pizza to kurkowa. obsluga bardzo mila. atmosfera luzna. swietnie mozna tu spedzic czas.”
“Jedzenie świeże, gorące, na miejscu przygotowywane, pyszne schabowe z jajkiem, dobre produkty na których nie widać jakichkolwiek oszczędności, niskiej jakości itp. Jak ktoś szuka dobrego, pewnego jedzenia to polecam. Obsługa szczera, dobrze doradzi. Wrócę jak będę w okolicy.”
“Trzeba przyznać, że wnętrze restauracji niesamowicie dopracowane. Wiele kondygnacji z symbolicznymi elementami, możliwość oprowadzenia po lokalu i mili pracownicy. Co do jedzenia, bardzo smaczne i w nie wygórowanej cenie. Pyszne burgery z mięsem i bez, podawane z świeżymi frytkami. Polecam to miejsce nawet dla osób takich jak ja, które nie lubią piłki nożnej.”
“Bardzo lubię ten nadwiślański bar, który odwiedzam, mniej lub bardziej regularnie, już od niemal od dwudziestu lat. Przez ten czas wiele się zmieniło, od wystroju, obsługi, rozszerzenia menu, placu zabaw czy wielkości strefy, w której znajdują się stoły z ławami. Pozostał jednak bardzo przyjemny, rodzinny klimat i tak samo dobra kiełbasa z grilla. W Jupiterze możemy napić się prawdziwego Pilsnera Urquella, podanego na kilka różnych, tradycyjnych sposobów. Możemy również napić się wina czy koktajlu, zamawiając je zarówno na kieliszki, jak i poprzez zakup całej karafki. Oczywiście w ofercie baru jest także świetna lemoniada i wiele innych napojów czy dań grillowanych. Świetne miejsce, choć w weekendowe, słoneczne popołudnia jest dość tłoczno i czas oczekiwania na zamówienie potrafi się nieco wydłużyć. W tygodniu to jednak prawdziwa bomba i idealne miejsce na relaks oraz wypoczynek po dniu pracy. Dziękuję za zawsze miłe przyjęcie i pozdrawiam całą ekipę baru.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Podane z pomysłem. Za danie dnia zapłaciłem 36 zł - barszcz ukraiński i mięso z kurczaka z sosem i ziemniakami. Jedyne do czego mogę się przyczepić (jako reprezentant wagi ciężkiej) to że zjadłbym dwa razy więcej :) pozdrawiam”
“Porcje są przeogromne! Zamówiłam devolaya. Był pyszny. Wylewało się z niego bardzo dużo masła, a właśnie taki powinien być devolay. Jedynie brakowało mi w środku pietruszki i koperku :( Szpinak był przepyszny. Bardzo dobre ceny, miła obsługa. Mieszkam na Osiedlu Przyjaźń od dziecka i jako dziecko jadałam tam, bo było wszystko tanie i pyszne. Na dziś dzień stwierdzam, że nic się nie zmieniło - jedzenie jest nadal dobre i na pewno będę nadal tam zamawiać. Polecam!”
“Była pora lunchowa chcieliśmy coś zjeść ze znajomymi więc udaliśmy się właśnie do Restauracji Si. Podawane dania bardzo nam smakowały w ofercie lunchowej była zupa grzybowa, polędwiczki wieprzowe i tarta czekoladowa jedliśmy również steka który był niesamowicie podany oraz wybitnie dobry. Na szczególną uwagę zasługuje rownież włoska godzina ;).”
“Świetne miejsce na piwko i rozmowy albo gry. Pani która poleciła żeby zmieszać piwo kozel ciemne z jasnym dobrze wiedziała co robi ; ). Panie na barze w ogóle bardzo pomocne i miłe, użyczyły nam kart do gry. Z całego serca polecam”
“Super klimat! Przypomniały mi się stare czasy PRL!! Ekstra frytki z mięsem i zestaw przekąsek w niedużej cenie. A obsługa? Przemiła, ale konkretna para młodych właścicieli. Fajnie, że ktoś młody jeszcze chce prowadzić takie miejsca! Na pewno wrócimy!”
“Legijny pub w którym zawsze super ogląda się mecze dobre piwko,zestaw kibica super pozycja dla głodomorów ,miła obsługa. Polecam!!!”
“O pubie słyszałem już kiedyś, ze względu na wspólne występy właściciela (lub jednego z nich) z Tomaszem Kopyrą, na jego kanale na YouTube. W końcu trafiłem do "stolycy", był upalny dzień, więc postanowiłem napić się piwa i zrobić to właśnie w tym miejscu. Wszedłem na jego stronę internetową i jeszcze przed samymi odwiedzinami, zostałem pozytywnie zaskoczony chyba dość oryginalnym rozwiązaniem technicznym w postaci kamery nadającej niemalże na żywo tego, co aktualnie znajduje się w menu piwnym. Po dotarciu na miejsce zamówiłem jedno z piw, o którym raczej nie ma co za bardzo się rozwodzić i to nie dlatego, że nie było dobre (wprost przeciwnie), a z powodu sporej rotacji w karcie i w momencie pisania tej opinii to już "dawno i nieprawda". Myślę, że przy okazji jeszcze wpadnę, może spróbować też czegoś do jedzenia.”
“Byłem tam niedawno, z okazji mojej przeprowadzki na Bielany. Klimatyczne miejsce, można miło spędzić czas z lokalsami i poczuć się jak swojak. Ceny jak najbardziej w porządku, obsługa miła i życzliwa. Muszę kiedyś przyjechać na Piwko w trakcie meczu Legii, to sobie po kibicujemy razem.”
“Miejsce bardzo klimatyczne, idealne do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi podczas meczu!!! Serdecznie polecam”
“Świetna i profesjonalna obsługa! Barmani świetnie doradzają i znają się na rzeczy! Aż przyjemnie posiedzieć przy barze, czego zazwyczaj unikam.”
“Jak jesteście w pobliżu ,preferujecie dobrą kuchnię domowa i jesteście po pracy czy też po basenie jak to było w moim przypadku to zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, dla dwóch dorosłych osób dwu obiad ,deser i pyszny kompot owocowy zapłaciliśmy nieco ponad 60 zł, obecnie nam się układa w żołądku bo ilości są słuszne i większość ludków będzie się w stanie najeść do syta. Śmiało mogę polecić kopytkami ozorki w sosie chrzanowym, niestety zupa pomidorowa dzisiaj z proszku aż było to czuć, cała reszta dobra tak jak się należy.”
“Dobre pierożki ruskie, troche pieprzne w postaci całych kulek pieprzowych. Miła obsługa, smaczne jedzenie-Polecam :)”
“Petarda! Często pewnie szukasz miejsca gdzie mógłbyś zjeść dobrze, nie zapłacić dużo a do tego czuć sie swobodnie. Sprawdź Tapas Bar na Grzybowskiej. Super stek z tuńczyka zjesz za 56 zly, cudowne tapasy po 20 a wino domu 18 a w kiblu poczujesz sie jak na corridzie. Do tego profesjonalna obsługa i hiszpańska muzyka gratis. Mało? No to wyborowa 10! Znasz podobne miejsce w centrum?”
“Najlepsze domowe jedzenie w okolicy! Świetne pierogi i zupy, wszysyws świeże Jadłem tam każdego dnia przez rok jak pracowałem w okolicy... Polecam wszystkim. Super ceny za bardzo dobre jedzenie”
“Ma swój unikatowy klimat, miejscowej starszej śmietanki osiedlowej;)”
“Bardzo sympatycznie, klimat 5 ⭐️, jedzenie i obsługa 5⭐️. Czas oczekiwania na dwa podpłomyki: 11 minut. Bardzo Polecam.”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Niesamowite miejsce nigdy nie byłem na lepszej imprezie”
“Smaczne estetycznie podane, dostałem to po co przyszedłem tj. smaczny posiłek za ok cene”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Klimatyczne miejsce jak i do spotkań tak i do oglądania meczów piłki nożnej. Płatność w gotówce. Obsługa fantastyczna, pogadać można na wszelakiego typu tematy. Polecam wpaść i poczuć Wagonową atmosferę jedyną w swoim rodzaju.”
“Idealne miejsce na przystanek po spacerze. Psy są miłe widziane. Fajny klimat, stoliczki wśród drzew.”
“Świetnie piwa w dobrej cenie, także na wynos w litrowej butelce. Cześć piw jest na stale, a część jest zmieniana co kilka dni więc zawsze można trafić na coś nowego.”
“Byłyśmy zaraz na otwarcie także dużo miejsca do wyboru. Później już inni mieli problem bo lokal mały. Akurat wzięliśmy drinki litrowe i to był dobry wybór. Nie trzeba było co chwilę kupować nowych a cenowo naprawdę się opłaca. Idealne miejsce aby spędzić czas ze znajomymi.”