Przegląd katalogu
- 858 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 858 wyników
Przeglądaj bar grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 858 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 670,281 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Legionowo i innych.
“Byłyśmy zaraz na otwarcie także dużo miejsca do wyboru. Później już inni mieli problem bo lokal mały. Akurat wzięliśmy drinki litrowe i to był dobry wybór. Nie trzeba było co chwilę kupować nowych a cenowo naprawdę się opłaca. Idealne miejsce aby spędzić czas ze znajomymi.”
“Krewetki standardowo pyszne - czosnkowe i ostre dość, tacosy z krewetkami raczej zawiedzenie- zimne i głównie czuć kapustę. Kanapka steak and cheese dobra ale mogłoby być trochę więcej sera. Dałabym 4.5 ogólnie”
“Super miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i fajną uśmiechniętą obsługą! Zdecydowanie polecam”
“Świetne miejsce, bardzo smaczna shisha, kelner był miły i polecił świetny koktajl :) Byliśmy tam pierwszy raz, ale myślę, że jeszcze wrócimy”
“Ładny lokal, wspaniała obsługa. Dobre jedzenie i pyszne drinki zrobione z dobrych alkoholi. Jednym słowem polecam”
“Świetnie położony i zaopatrzony bar. Sympatyczna obsługa, można rozmawiać swobodnie ;)”
“Bar na dachu na siódmym piętrze – czyli dokładnie tyle, żeby poczuć się bliżej nieba, ale jeszcze nie na tyle wysoko, żeby trzeba było pisać testament. Drinki naprawdę dobre – mój “ostry” był w sam raz, czyli dał kopa, ale nie wypalił mi przełyku. Do tego widok… taki, że człowiek przestaje zerkać w telefon i po prostu patrzy. No i kelner – obsługa na piątkę, a przy okazji całkiem fajny, więc drink smakował jeszcze lepiej. Idealne miejsce na wieczór, żeby się zrelaksować i udawać, że żyje się luksusowo. Wrócę!”
“Pani Laura jest niesamowita! Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i bardzo pomocna. Dzięki niej czuliśmy się wyjątkowo — dziękujemy! ❤️”
“Fajne, proste miejsce na mapie Bielan. Czułam się tu tak jakbym była blisko jeziora na rodzinnej wycieczce, gdzie pije się z plastikowych kubków i jej się jednorazowymi sztućcami. Fajnie, miło, może być imprezowo. Jedzenie bardzo dobre, karkówka mięka, dobrze przyprawiona. Poleca się na wyjście z przyjaciółmi na dobrego grilla!!”
“Miałam ogromną przyjemność odwiedzić tę restaurację i jestem zachwycona! Jedzenie było przepyszne – świeże, doskonale doprawione i pięknie podane. Czuć, że kucharze wkładają serce w to, co robią. Cała atmosfera w lokalu była bardzo przyjemna i sprzyjała relaksowi. Chciałabym szczególnie podziękować pani Janie, która obsługiwała nas z wyjątkową uprzejmością i uśmiechem. Była niezwykle pomocna, życzliwa i profesjonalna – dzięki niej poczułam się naprawdę zaopiekowana i doceniona jako klientka. Z pewnością wrócę tu jeszcze nie raz i z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i ciepłą atmosferę.”
“Wybraliśmy się do TGI we dwoje, w czwartek popołudniu w środku była oprócz nas jedna para, poza tym cisza i spokój i fajna muzyka :) Jedzenie bardzo dobre, przystawki czyli Tacos - świetne, chodź placki tortilli były miękkie, Wings - fajne, chociaż tu lekkie zawód bo było na nich jakoś mało mięsa. Żeberka fantastyczne, miękkie, dobrze doprawione, sos barbecue nie za ostry nie za słodki, do tego frytki chrupiące nie miękkie, a coleslaw jaki osobiście preferuję czyli delikatny, nie za ostry :) Stek był równie dobry, ale warzywa sezonowe (zielona fasolka szparagowa) mocno średnia, twarda jakby niedogotowana, za to puree ziemniaczane super. Na deser brownie i ciasto czekoladowe - w zasadzie smakowały tak samo, jedynie brownie trochę twardsze w konsystencji, ale to ciasto czekoladowe wygrało z powodu miękkiej i delikatnej konsystencji. Dobre drinki sezonowe Mojito Blueberry fenomenalne :) wszystko super poza tymi wingsami i fasolką, obsługa bardzo miła i sympatyczna :)))”
“Zawsze chciałem odwiedzić, przechodziłem obok i nie wchodziłem, to był błąd. Czemu? Nie wiem, bo lubię takie miejsca - klimacik jest! W tej cenie dobra jakość. Takie domowe jedzenie, czuć serducho na talerzu. Mało jest już miejsc w Warszawie o takim profilu, a szkoda. Teraz każdy szuka pięknych wnętrz, ładnych talerzy, a to co na talerzu zeszło na drugi plan. Uczciwie, smacznie, ze swoim klimatem!”
“Zawsze kiedy bywam w Warszawie korzystam z hotelowych posiłków. Robię to trochę z przyzwyczajenia, a trochę z przymusu. Po całym dniu pracy dobrze jest zjeść w spokoju, całkiem blisko przytulnego pokoju, gdzie po tylu latach czuję się prawie jak w domu. Obsługa od lat ta sama nadaje temu miejscu domowego nastroju. Lubię tu zaglądać z rodziną, a doskonałe burgery z frytkami to ulubione danie mojego syna. Ja wolę zupy.”
“Jestem nowym klientem, ale regularnym. Co czwartek, odbierając syna ze szkoły obok, zawsze wpadamy na obiad. Nigdy się nie zawiedliśmy. Bardzo dobre, tradycyjne polskie smaki, świeżo, pachnąco i po babcinemu. Wystrój wewnątrz klimatyczny. Obsługa suuuuper.”
“Bardzo fajne miejsce , fajne drinki i przekąski, miła obsługa”
“Bar UFO to nostalgiczny punkt na mapie Grodziska – miejsce, w którym czas jakby stanął w miejscu, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. W erze modnych, hipsterskich lokali, Bar UFO pozostaje przytulnym miejscem, gdzie można dobrze zjeść, napić się piwa, pograć w bilard i lotki, obejrzeć mecz czy inne wydarzenia sportowe – i to wszystko w bardzo przystępnych cenach. W ilu barach można jeszcze kupić piwo za 13-14 zł? Wybór jest imponujący – kilkadziesiąt rodzajów, wszystkie w podobnych cenach. Latem dodatkowym atutem jest zadaszony ogródek. Bywam tu od niemal 20 lat i mam nadzieję, że będę bywać nadal. Oby to miejsce przetrwało kolejne dekady. Na koniec warto wspomnieć o bardzo miłej obsłudze i… absolutnie najlepszym hot dogu w okolicy. Gorąco polecam!”
“Nic dodać nic ująć 5/5. Obsługa, klimat jest super. Jedzenie duże i bardzo smaczne”
“Bardzo mocno polecam ten bar, jest naszym stałym elementem w czasie rowerowych wypadów. Dobre jedzenie (zupy i grill), miła obsługa, duża przestrzeń i fajny klimat. Jedyne czego brakuje do pełni szczęścia to chociaż mikro placu zabaw dla najmłodszych, którzy nie wysiedzą przy stole.”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie w uczciwej jak na obecne czasy cenie. Fajny wystrój w środku z kilkoma tematycznymi rekwizytami.”
“Smacznie, duże porcję i tanio. Tylko nie zawsze te surówki pasują do danego dania :) Brakuję mi tylko gulaszu do placków ziemniaczanych :) Pozdrowienia od 3 dużych facetów ;)”
“Mega spoko bar. Jeździmy tam od kilku lat i od lat jest tak samo pyszny żurek z kiełbasą i jajkiem i flaki. Schabowy poprawny. Porcje są bardzo pokaźne. Bardzo tanio.”
“wszystko, co z działkowego jedzenia się wymarzy, a do tego bardzo miłe panie. no i jagodzianki, oczywiście ze świeżymi jagodam i;-) I bitą śmietaną - niebo w gębie”
“Lokal faktycznie... Słaby wystrojowi ale nadrabia kwiatkami :) pani z obsługi mówi po polsku jak przystalo. Kurczak z warzywami na ostro smakował mi bardzo, nawet powiem, że jeden z lepszych jakie jadłem :) drobno pokrojone kawałeczki kurczaka, delikatne mięciutkie mięsko. Jedzonko bardzo szybko pojawiło się na stoliku a dodatkowo miłym zaskoczeniem jest dostawa do stolika. Jak dla mnie - kolejny punkt na mapie głodu :) i śmiało polecam :)”
“Tu nie ma co dyskutować. Jedno z najlepszych PHO w regionie. Jeżdżę tam specjalnie 25km na tę zupę i to od kilku lat ;) Do zupy warto wycisnąć sobie cytrynę i dodać czosnku marynowanego. Dodatki są za darmo i zawsze są na którymś stoliku. W lokalu nie jest specjalnie przytulnie, nawet bym powiedział, że wygląda tanio, surowo i średnio czysto, ale skoro jedzą tu regionalni sprzedawcy, to tylko potwierdza, że warto tu zjeść.”
“Wpadłyśmy tam przypadkowo, prosto z trasy. Jedzenie podano nam bardzo szybko i wszystko było niesamowicie pyszne! Duże porcje, przystępne ceny, piękny wystrój, a przede wszystkim, wspaniała obsługa! Dziękujemy! PS. Miejsce dog friendly :)”
“Jedzenie pyszne, wszystko świeże, rybka pierwsza klasa, a co ważne nie trzeba długo czekać. Parking obszerny zawsze są miejsca Miejsce z letnim klimatem i z sercem. Fajny letni przystanek”
“Jedzenie pyszka! Domowy obiadek! Do tego przemiła Pani! Prze prze przemiła! I klimat w związku tym wspaniały! Polecam! Aaa jeszcze ceny mocno w tyle do tych rynkowych. Czyli tanio!”
“Smaczne. Krewetki chrupiące i kurczak po tajsku. Nie ostre. Duże porcje i szybka obsługa.”
“Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!”
“Fajne miejsce z dobra muzyka. Barman potrawi mieszać drinki na zamówienie i to bardzo smaczne.”