Przegląd katalogu
- 319 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 319 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 319 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 218,392 opinii i ocen.
“Odwiedziliśmy restaurację w weekend, bo znajomi polecili nam pyszne sushi. Panuje tam noworoczna atmosfera, więc było bardzo miło. Charyzmatyczna kelnerka podeszła do nas, oprowadziła po restauracji i wprawiła nas w świetny nastrój przez cały wieczór. Śmialiśmy się tak głośno, że bolały nas policzki. Kiedy przyniesiono nam zamówienie, wyglądało ono bardzo uroczo, ale smak... był niesamowity. Sushi jest przepyszne, a wszystkie składniki idealnie dobrane: ryba świeża, wasabi pikantne, a imbir ostry. Było tak pyszne i sycące, że ledwo mogliśmy wstać od stołu. Restauracja oferuje również zamówienie na wynos, ale na 100% tu wrócimy. Szczerze polecam!!!”
“Bardzo mili właściciele fajna atmosfera pizza smaczna na cienkim cieście z dużą ilością świeżych składników bardzo dobrej jakości”
“Bardzo miła obsługa schabowy mega ogromny 1 porcją śmiało najedzą się dwie osoby”
“Przypadkowo trafiłam tu na spotkanie rodzinne, od tej pory regularnie odwiedzam to miejsce. Bardzo wartościowy punkt na mapie Szczecina dla miłośników prawdziwej herbaty, o którą w klasycznych kawiarniach trudno. Fanaberia to pięknie urządzony lokal z duszą, w kamienicy mieszczącej się na równie uroczym, rozrywkowym deptaku Bogusława, fajne miejsce, w którym możemy oprócz spróbowania herbaty kupić ją na wagę wybierając z naprawdę sporego asortymentu i dużej wiedzy, pasji oraz zaangażowania dziewczyn, które tam pracują. Jako miłośnik herbaty, dowiedziałam się o niej jeszcze więcej, dzięki obsłudze Fanaberii. Polecam!”
“Przepyszne! Ogromny plus za opakowania do zabrania że sobą do domu.”
“Jadam od dawna. Przepyszny placek w stylu włoskim, a do tego najtańsza w mieście. Bardzo bardzo polecam każdemu.”
“Polecam serdecznie. Dziś zakupiłam przepiękny bukiet, Pani była przemiła.”
“Bardzo miła Pani kelnerka Roksana, bardzo pogodna, pomocna i przemiła młoda dusza. Wracamy bardzo często do tego miejsca, najlepsze sushi w zachodniopomorskim!!! Piękny zadbany lokal, bardzo zadbana toaleta i świetny klimat.”
“Naprawdę pyszna Jadłem pisze odpiekana w piekarniku w domu. Była przepyszna zdecydowanie lepsza niż w większość pizzeri szczecin i mierzyn.”
“Bywamy w Świnoujściu regularnie od kilkunastu lat. Długo szukaliśmy miejsca wybitnego. Byliśmy chyba w większości restauracji - tych bliżej centrum, jak i tych w okolicach promenady, czy portu. I bywało różnie. Ale Pilar w naszej ocenie jest na ten moment najlepszym miejscem. Wybitne jedzenie - jakość produktów, ciekawe połączenia smaków i ich “wyciągnięcie”. Do tego klimat miejsca, obsługa i ta muzyka! A no i przy okazji stosunek cena vs jakość i ilość. Spore porcje. Bardzo polecamy.”
“Oceniam bardzo poprawnie, jednakże bez fajerwerków. Jedzenie smaczne, dobrze doprawione, typowy street food ( nie zgodzę się z opinią, że to lokal, ot budka przy deptaku). Mankamentem był brak śmietnika przy stolikach i toalety, nie można nawet umyć rąk.”
“Przyjechaliśmy tu z żoną zjeść śniadanie. Żona kocha naleśniki i powiedziała, że to najlepsze naleśniki jakie jadła w życiu :) Naprawdę pyszne i świeże jedzenie. Przytulny taras, miło tam było usiąść, zjeść i chwilę odpocząć :)”
“Gęba nadal mi się cieszy na wspomnienie pierwszego kęsa średnio wysmażonego steka, po którym to nastąpił nagły i długotrwały wyrzut dopaminy. Cała reszta była wyśmienita. Przystawka, deser, napoje czy koktajle. Obsługa pełna kultura. Uśmiechnięci ludzie przy stołach pełnych dobrego jedzenia. Bez jakiegoś zadęcia, na luzie i bez spiny. Życzyłbym sobie więcej tego rodzaju podejścia do gastronomii w naszym pięknym kraju.”
“Jedzenie jest na najwyższym poziomie, bardzo pyszne, napoje także. Byłam tu na śniadaniu kupiłam Łosoś wędzony z chlebem, jajkiem, avocado, szczypiorkiem oraz z sałatką. A także napój lemoniada mango. Bardzo polecam.Śniadanie bardzo dobre, klimat fantastyczny najbardziej na dworzu, obsługa bardzo miła. I do tego dzbanek z wodą za darmo. Z całego serca polecam, naprawdę :)”
“Zamówiliśmy pizze dużą diabolo/pablo Pizza byla wyśmienita, jesli wrócę do Szczecina, to na pewno zahaczę o to miejsce ponownie ;) Super obsługa i dobry klimat, czego chcieć więcej”
“Pizza top1 w Szczecinie, nie jedliśmy nigdzie lepszej. Cannolo pycha, ale szkoda, że nie ma z czekoladą:D. Powinniście jeszcze mieć limoncello na strzały chyba, że są obecne i przeoczyłem ten fakt. Ceny nie są jakieś super niskie, ale za dobrą jakość się płaci. Na pewno wrócimy! 5/5”
“Jedzenie lepsze niż domowe. Rosół lepszy niż babciny, Pierś z kurczaka z ananasem rewelacyjna,a surowki najlepsze jakie jadłam. Do tego ciasta mmmmmniam. Obsługa przesympatyczna. Bardzo polecam !!!”
“Pad thai był smaczny, pinsa również. Ceny są dobre.”
“Polecam z całego serca wołową bułę. Kotlet w punkt wysmażony, soczysty i pięknie różowawy. Mięso świeże od jakiegoś dobrego rzeźnika. Dodatki to już kwestia indywidualna ale u mnie było wszystko dobrane tak jak lubię. A jestem maniakiem na punkcie burgerów i grillowania. Nie zawiodłem się. Jeszcze raz Polecam !!”
“Ogromne porcje. Zupa nie do zjedzenia w dwie osoby, musieliśmy zabrać na wynos. Porcje z kurczakiem równie spore. Inne smaki, ale dobre. Kurczak z zielonym curry wyśmienity. Panierka chrupiąca i dobrze przyprawiona. Ceny niższe niż w innych restauracjach tego typu.”
“Chyba najlepsze miejsce z kuchnią azjatycką w Szczecinie! Polecam!”
“Lubię ten sklep ,bardzo duży wybór ryb świeżych do smażenia,wędzonych oraz w słoikach w różnych zaprawach.”
“Jeżeli chodzi o pizzę to jest chyba jedna z lepszych jaka jadłem w Szczecinie. Ciasto super , dodatki nie przesolone , ilość składników odpowiednia, smak bardzo dobry. Nie mam się do czego przyczepić . Jeżeli chodzi o klimat to widać, że przede wszystkim dostarczają pizzę a za dużo ludzi nie przychodzi zjeść na miejscu. Polecam”
“Tkacka Pizza Kraftowa to kameralna restauracja położona niedaleko centrum Szczecina, w spokojnej, bocznej uliczce. Lokal urządzony jest klimatycznie – w przytulnych, stonowanych barwach, które tworzą miłą atmosferę. Choć niewielki, robi świetne wrażenie. Największe wrażenie robi jednak jedzenie – pizza jest po prostu wyśmienita, bez przesady mogę powiedzieć, że to najlepsza, jaką kiedykolwiek jadłem. Menu oferuje bardzo szeroki wybór, w tym wiele nietypowych i oryginalnych kompozycji, które zaskakują smakiem. Widać też, że miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem – zarówno w lokalu, jak i w zamówieniach na dowóz. Z pełnym przekonaniem mogę polecić to miejsce każdemu miłośnikowi pizzy.”
“Pizza przepyszna, dostarczona punktualnie i to jeszcze bardzo gorąca! Chrupiące ciasto, świeże składniki, bardzo oryginalne menu. Bardzo dobry sos czosnkowy- mocno czuć czosnek. Miły i uprzejmy dostawca. Dopiero dziś odkryłam to miejsce, ale napewno będę stałym gościem. Prawdziwa włoska pizza. Pycha!!!”
“Pizza była przepyszna! Ogromna ilość dodatków – jeszcze nigdy nie dostałam pizzy z tak dużą ilością składników. Ciasto idealnie wypieczone, chrupiące. Wszystko świeże i bardzo smaczne. Zdecydowanie polecam każdemu – na pewno wrócę!”
“Powiem szczerze, że obsługa na najwyższym poziomie! Jeszcze nie spotkałam się z takim profesjonalizmem,dziękuję Panu kelnerowi niestety zapomniałam imienia ale łamie polski i jest świetny w tym co robi.bardzo nam umilil miło spędzony czas ♥️ olivki -czekadelko bardzo smaczne ,sernik rewelacyjny co do makaronu z krewetki też dobry ale dodała bym więcej smaku moze kwestia gustu.wrice tam z miłą chęcią! Polecam świetne miejsce z ogródkiem.”
“Pyszne jedzenie i jeszcze lepsza obsługa. Pani nas obsługująca dbała o każdy szczegół. Porcje były tak duże, że ledwo się toczyliśmy. Czuć jakoś składników wykorzystanych w kuchni. Drinki też pyszne. Na pewno zawitam do Rosso nie raz”
“Byliśmy tam pierwszy raz,akurat mieliśmy szczęście,bo nie było dużo osób.Kelnerka bardzo miła.Dostaliśmy smaczne czekadełko,długo nie czekaliśmy na jedzenie,bo były zajęte tylko 3 stoliki.Jedzonko pyszne,pięknie podane,porcje spore,ceny normalne nie jakieś z kosmosu.Na pewno jeszcze nie raz zawitamy tam z chęcią.”
“Pizza dostarczona na wynos i mega szybko a był dzień pizzy. System płatności przez stronę internetową - MEGA POMYSŁ i działa świetnie. Pizza bardzo dobra. Po mimo tego ze pizza była zamawiana pod koniec dnia pracy. Polecam i wrócę tam napewno. Pan z dowozy bardzo miły.”