LOMAX Stacja Paliw
“Świetna stacja, korzystam nieprzerwanie od początku jej istnienia. Paliwo bez zastrzeżeń, miła sympatyczna obsługa. dużo miejsca na manewry do dystrybutora. A ceny zawsze korzystne. Jarosław.”
Znaleziono 5 wyników
“Świetna stacja, korzystam nieprzerwanie od początku jej istnienia. Paliwo bez zastrzeżeń, miła sympatyczna obsługa. dużo miejsca na manewry do dystrybutora. A ceny zawsze korzystne. Jarosław.”
“Mała, ale spoko. Tylko to jakaś klatka Faradaya - w środku internet w telefonie nie działa. Aplikację Vitay trzeba odpalać przed wejściem do środka :D”
“Dawno nie zostałem tak pozytywnie zaskoczony obsługą na stacji paliw. Przypadek sprawił, że musiałem zatankować w nocy — i trafiłem idealnie. Panie pracujące na stacji były uśmiechnięte, życzliwe i widać, że wykonują swoją pracę z zaangażowaniem, a nie „za karę”. Co rzadko spotykane o tej porze, chętnie przygotowały hot dogi, i to z uśmiechem. Sama stacja również bardzo czysta — co w nocnych godzinach naprawdę robi wrażenie. Tak powinno być wszędzie! Pozdrawiam Panie Martynę i Roksanę!”
“Stacjs malutka, ale dobrzd wyposazona w najpotrzebniejsze produkty. Dostępne hot-dogi, zspiekanki, frytki i brownie oraz kawa”
“Odzwiedzilem dzis stacje ,bardzo miła obsługa,,,Pani Justyna profesjonalna i przesympatyczna :),zaproponowany przez pania Justyne sok pomarancziwy swiezo wyciskany byl pyszny .,Za punkty z aplikacji odebrałem świetny glosnik,Polecam serdecznie stacje paliw Źdzary ,po prostu chce się tam wracać ,czysto i przyjemna obsuga.”