Przegląd katalogu
- 730 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 730 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 730 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 242,897 opinii i ocen.
“Hotel Marine w Kołobrzegu to świetny wybór na weekend oraz dłuższy wypoczynek nad morzem. Oferuje przestronne pokoje, bardzo dobre śniadania oraz świetną strefę wellness. Lokalizacja tuż przy plaży z świetnym widokiem, a kawiarnia na 6. piętrze jest idealna na relaks przy zachodzie słońca. Na szczególne uznanie zasługuje personel i restauracja Lobster oraz restauracja serwująca sushi. Goście mają łatwy dostęp do basenu, spa i sauny, choć warto zadbać o egzekwowanie zasad korzystania z sauny bez tekstyliów dla większego komfortu wszystkich gości. Do poprawy można zaliczyć jakość kawy w kawiarni na 6. piętrze, może być lepsza jak przystało na hotel tej klasy. Poza tym trudno się przyczepić do czegokolwiek, wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Polecam pobyt w hotelu Marine każdemu, kto ceni wysoki standard, świetną lokalizację i profesjonalną obsługę, idealne miejsce na urlop lub weekendowy odpoczynek nad Bałtykiem.”
“Stypa | Jedzenie klasyczne polskie i smaczne. Wszystko gotowe na umówioną wcześniej godzinę, ładnie przygotowany stół. Obiad i sernik bardzo dobre.”
“Na hotel wybrałem się przy okazji jako nocleg na Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornym Sulinowie. Skracając wszelkie niepotrzebne rzeczy, jest to hotel godny polecenia. Obsługa bardzo miła, oraz pomocna; po wcześniejszym zameldowaniu można na spokojnie wrócić nieco później do hotelu, lecz trzeba wtedy zadzwonić do obsługi jeżeli chcemy wjechać na parking dla gości. Pokój miał wystarczające wyposażenie, oraz był wyjątkowo duży jak na 3osoby. W cenie 360zł za dobę (za cały pokój, nie jest to cena za jedną osobę) byłem mile zaskoczony, gdyż razem w cenie było jeszcze dołączone śniadanie. Z wielką chęcią będę chciał tutaj wrócić przy okazji kolejnego wyjazdu, lub zlotu w pobliżu Szczecinka :)”
“Hotel położony w dobrym punkcie, obsługa od personelu sprzątającego po obsługę pokoi i kuchni, recepcję znakomita. Jedzenie smaczne i urozmaicone, spora baza zabiegowa. Jedynym minusem jest bardzo wolna winda i tylko 11 miejsc parkingowych.”
“Polecam bardzo serdecznie. I hotel i obsługa na najwyższym poziomie. Spędziliśmy z mężem wspaniały tydzień. Mieliśmy bardzo wygodny pokój z dużym balkonem, świeże urozmaicone posiłki, możliwość korzystania z rowerów, sali gier, nawet był wieczór taneczny. Mieliśmy dostęp do strefy Spa i rehabilitacji. (Na osobną pochwałę zasługuje personel tej strefy bo to mili i kompetentni pracownicy) Hotel czysty i zadbany, a plaża jest dosłownie o rzut beretem. W okolicy ścieżki rowerowe, jak zrobiło się chłodniej to zwiedziliśmy na rowerach całą okolicę włącznie z Kołobrzegiem Jest też w obiekcie kameralna restauracja, idealna na wieczornego drinka lub kolację Czy można chcieć więcej? My nie nudziliśmy się ani chwili, choć to był wrzesień”
“Nie wiem skąd tak niskie oceny. Mega klimat Mega jedzenie Mega obsługa. Pozdrawiamy RWE.. Do następnego !”
“Czysto, pachnąco, pełna kultura, mega obsługa, nowocześnie. Przyzwoity wybór produktów na śniadanie. Okolica mega ruchliwa (parking TIR-ów przed wjazdem na prom) i pokoje z oknami od strony głównej ulicy spory hałas. Plusem cała masa wszelakich sklepików w okolicy więc można zakupić najpotrzebniejsze rzeczy. Miejsce dobre do noclegu, ale aby zobaczyć miasto pozostaje udać się promem lub tunelem (w okolicy hotelu nic ciekawego). Jak na służbowy nocleg bardzo przyzwoicie.”
“Właśnie z mężem kończymy 5 dniowy pobyt w Rybniczace w Świnoujściu .Jestesmy zachwyceni .Zostalismy pięknie powitani , pokoj byl pięknie przygotowany .W całym obiekcie czysto , winda duża więc nie można narzekać na kolejki żeby dostać się na wyższe piętra . Łazienka duża w której zapewniono podstawowe kosmetyki ,ręczniki, suszarkę.W pokoju lodówka , telewizor , czajnik , kawa ,herbata ,cukier i woda w butelce .”
“Polecam idealny na spędzenie miło czasu”
“Z całego serca polecamy Hotel Psitulaniec. Prowadzą go ludzie pełni serca i zaangażowania w samopoczucie i bezpieczeństwo psiaków. Dostawaliśmy na bieżąco informacje i zdjęcia naszego pupila. Uwzględniono wszystkie nasze oczekiwania, w tym dawanie ciepła dla naszego psiaka. To był pierwszy i nie ostatni pobyt :)”
“Absolutnie najwspanialsze miejsce dla Twojego psa jak wyjeżdżasz na kilka-kilkanaście dni. Wspaniali opiekunowie dbający o to by pieski się dobrze czuły i niczego im nie brakowało. Wysoki standard i pełne bezpieczeństwo. Twój pies wybrałby Pupilka!”
“Wspaniale miejsce dla zwierzaków, moja suczka Gina Bambina spędzała tam dwa tygodnie latem tego roku, a ja mogłem beztrosko śmigać motorkiem po Europie. Psiaki czują się tam jak dzieci na kolonii. Nie spotkałem tam smutnego psa, wszystkie były zadowolone. To nie schronisko to hotel. Polecam. Miejsce świetnie zlokalizowane, a obsługa mega profesjonalna.”
“Cudowna obsługa, personel bardzo pomocny , dostępny o każdej porze. Człowiek nie jest zagubiony Polecam z całym szacunkiem i sercem”
“Serdecznie polecam, nasz piesek jest stałym bywalcem i zawsze wraca bardzo szczęśliwy. Kontakt z opiekunami na najwyższym poziomie :)”
“Kiedykolwiek jestem w Stargardzie (a jestem często) to pomieszkuję w tym hotelu. Czysto, cicho, super jedzenie w restauracji. Obsługa na pięć z plusem. Lokalizacja bardzo dobra. Teraz dojazd, po remontach dróg okalających ten hotel bardzo, bardzo dobry.”
“Chcieliśmy z żoną z całego serca podziękować obsłudze Dworku Hetmańskiego (w szczególności oczywiście pani manager Kasi) za zorganizowanie wesela naszych marzeń!!! Wszystko było dopięte na ostatni guzik, w dniu wesela czuliśmy się jak goście a nie jak organizatorzy. Pani Kasia szczegółowo i cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania, nie było miejsca na żadne niedopowiedzenia czy nieścisłości. Goście byli zachwyceni zarówno pięknym ogrodem jak i salą. Jedzenie pyszne, a ilość taka że nie da się tego przejść. Dostaliśmy mnóstwo pochwał od gości na temat sali, sami też jesteśmy nadal pod jej wielkim wrażeniem. Ceremonia zaślubin w ogrodzie wyszła magicznie. Jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni za możliwość wyprawienia tej uroczystości właśnie w Dworku Hetmańskim. Pani Kasia to kobieta na medal i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Jeżeli organizować wesele to tylko tutaj!!! Polecamy i pozdrawiamy, Ania i Marcin (14.06.2025) ❤️❤️❤️”
“Polecam!!! Wszystko na wysokimi standardzie. Super miejsce aby się oderwać od codzienności i miasta.”
“Trafiliśmy tutaj zupełnie przypadkiem szukając na szybko noclegu w okolicy. Atrakcyjna cena, fajne pokoje w dodatku bardzo czyste, pachnąca pościel i ręczniki, do tego sauna (w tym parowa). Najważniejsze jednak to niesamowita obsluga, przesympatyczna i pomocna, bardzo bogate śniadanie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Napewno będąc w okolicy wrócimy tutaj.”
“Bardzo przyjemny hotel. Wszystko na najwyższym poziomie i z dbałością o szczegóły. Profesjonalna oraz bardzo życzliwa obsługa. Nawet Panie z serwisu sprzątającego witają cię już z daleka uśmiechem i przyjaznym 'dzień dobry', co zdecydowanie jest rzadkością i fajnie zaczyna dzień. Smaczne śniadania i przytulna restauracja (bardzo dobra kawa!). Sąsiedztwo parku sprzyja spacerom i wyciszeniu. Miła okolica. Bardzo polecam.”
“Wystrój, jak w pałacyku, sztukateria i skrzypienie podłóg świetnie oddają atmosferę budynku. W budynku ciepło, także na korytarzach (porą zimową). Niespodzianką jest podwieczorek, śniadanie wliczone w cenę z bogatym wyborem serów i wędlin. Pokoje obszerne, czyste, z wygodnymi łóżkami. Pościel i ręczniki z haftowanym logo hotelu. Załoga uczynna.”
“Moje pieski z chęcią zostają i są zadowolone. Nie zawsze jesteśmy w stanie je wziąć ze sobą na wyjazd.”
“Ciekawy hotel, z charakterem motoryzacyjnym nawiązujący do toru Silverstone. Duże pokoje, wygodne prysznice,miła obsługa. Fajny maly basen , pływać za bardzo sie nie da ale dla relaksu idealny. Tor kartingowy w oddzielnej hali. Nie śmierdzi benzyną i nie słychać pojazdów. Tyle z plusów. Minusy to nie wygodne materace w łóżkach, nie są miękkie ale zapadają się. Dwa razy przebudziłem się bo krew mi nie dopływała do nogi. Jest kawa, czajnik i kubki ale brak jest łyżeczek do pomieszania. Niby drobnostka ale troszkę irytujące. Pokoje od strony trasy szybkiego ruchu są narażone na hałas.”
“Hotel butikowy, bardzo komfortowy. Przepiękny wystrój, jakby człowiek przeniósł się do ekskluzywnego hotelu z początku XIX w. Pokoje nie za duże are bardzo klimatyczne i komfortowe. Duże wygodne łóżka. Trochę za mały telewizor jak na standard hotelu. Przepiękne korytarze i restauracja, gdzie podają pyszne śniadania, z pyszną kawą. Obsługa bardzo miła, w hotelu bardzo czysto. Można skorzystać ze strefy basenowej Hanza Tower - jest przejście z hotelu korytarzami (można w szlafroku się spokojnie przemieścić). Jest w niej duży basem z komfortowa temperaturą wody, jacuzzi i 2 sauny. POLECAM zarówno dla odpoczynku, jak i w sprawach biznesowych.”
“Ładne pokoje, mila obsługa, królewskie śniadania.”
“Pragniemy podziękować za opiekę nad naszym psiakiem,opiekunowie wkładają serce w to co robią. Pani właścicielka przemiła i ujmująca. Skorzystamy na pewno ponownie. Polecam z całego serca.”
“Byliśmy z Żoną na weselu w tym hotelu 3 tygodnie temu. Pokoje czyste, estetyczne, łóżka wygodne. Jedzenie podczas wesela było różnorodne i smaczne. Obsługa również pokazała się z dobrej strony. Dobra lokalizacja, dużo turystów zagranicznych w restauracji, co oznacza dobre jedzenie. Polecam jak najbardziej.”
“Super hotelik, cichutko z pysznym i bogatym śniadaniem w cenie pokoju. Dania z karty menu również przepyszne, kucharz w Kredensie gotuje poprostu mistrzowsko. Wszędzie bliziutko. Nie jest to hotelik luksusowy jeżeli ktoś szuka czegoś z tej półki ale jest czysto i rodzinnie. My byliśmy już kolejny raz i napewno wrócimy.”
“Odwiedziłem Hotel przy okazji rajdu terenowego Baja Poland - obsługa Bardzo Miła czy to na recepcji czy w restauracji i wieczorem w barze. Jedzenie Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, śniadania dedykowane z małym szwedzkim stołem więc nie marnuje się jedzenia z racji nakładania na talerze ponad stan (super rozwiązanie). Gratulacje dla Szefa kuchni i dla obsługi - wyjechałem Bardzo zadowolony z pobytu. Dziękuję !”
“Pokoje ok, czyste. Łazienka duża. W pokoju sejf i czajnik z kubkiem i herbaty. Brak lodówki. Śniadania obfite duży wybór i świeżo pieczone ciasta.”
“Bardzo ładne i eleganckie pokoje. Zadbane i czyste oraz w pełni wyposażone”