Opinie

  1. M C ★★★★★

    Pragniemy podziękować za opiekę nad naszym psiakiem,opiekunowie wkładają serce w to co robią. Pani właścicielka przemiła i ujmująca. Skorzystamy na pewno ponownie. Polecam z całego serca.

  2. Kamila K ★★★★★

    Super miejsce, piesek zaopiekowany, choć trudny z niego zawodnik bo źle znosi rozłąkę. Mogę polecić z czystym sercem- widać że właścicielka kocha zwierzaki, zna zwyczaje i zachowanie swoich podopiecznych. Zawsze można zdalnie podpytać jak piesek sobie radzi i zawsze jest odpowiedź.

  3. Julia Kowalska ★☆☆☆☆

    Pies wrócił z hotelu tak brudny i śmierdzący, że aż przykro. Nigdy w życiu pies nie był w takim stanie i śmierdzący ekskrementami INNYCH psów. To samo przywieziony nasz kojec - śmierdzący tak że do wyrzucenia i cały zasikany. Pani się upiera, że pies był sam i że to on sikał pod siebie w kojec (pies jest z nami 14 lat i takich rzeczy po prostu nie robi, poza tym to naprawdę nie był jego zapach) - w takim razie nie był wyprowadzany odpowiednią ilość razy. Psy zostawione są same sobie i zasikane skoro tak? Wstyd, absolutnie nie polecam!

  1. Anna Nawrocka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług hotelu , Właścicielka to psiara wiec z ulga i spokojem oddaje moja Bakhite w to miejsce . Wiem , ze jest pod dobra opieka .

  2. Unka L ★★★★★

    Pozytywne miejsce, na pewno wrócimy. Pani to prawdziwa "psiara". Widać że bliżej jej do piesków niż ludzi. To akurat duży plus. Trudny dojazd i droga dojazdowa uwaga na zawieszenie.

  3. Joanna Fi ★★★★★

    Wielokrotnie przywoziłam Darwina do tego hoteliku- najpierw pełna obaw, z każdym pobytem coraz bardziej zadowolona. Pies szczęśliwy, zaopiekowany, wylatany :) Można bez obaw jechać na urlop i mieć pewność, że psi przyjaciel jest w dobrych rękach. Polecam!

  1. Aga ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Z usług hotelu wielokrotnie korzystały moje pieski. Piękna okolica, psy wychodzą na wybieg. Zostawiając psa jestem spokojna o jego bezpieczeństwo. Polecam!!!

  2. Wojciech Rejniak ★★★★★

    Korzystam z usług hotelu kilka razy w roku. Mam psa ze schroniska, dla ktorego rozłaka moglaby byc problemem, ale do Badi oddaje ją ze spokojem. Obsługa jest fantastyczna, doświadczona i dobrze zorientowana na indywudualne potrzeby psa - karmienie, ilosc ruchu czy kwestie towrzyskie zwierzakow zwiazane z ich charakterem. Moj pies uwielbia ganiać z innyni i Pani w hotelu zawsze jakiegos innego takiego wariata jej dobierze. Oddje psa szczesliwego i niezaleznie od czasu pobytu, zawsze takiego samego dostaje spowrotem :) Kluska pozdrawia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Badi. Całoroczny hotel dla psów?

Badi. Całoroczny hotel dla psów znajduje się przy 73-108 Motaniec, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Badi. Całoroczny hotel dla psów?

Można skontaktować się z Badi. Całoroczny hotel dla psów pod numerem +48 601 053 885

Jak można dotrzeć do Badi. Całoroczny hotel dla psów?

Do Badi. Całoroczny hotel dla psów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements