Pragniemy podziękować za opiekę nad naszym psiakiem,opiekunowie wkładają serce w to co robią. Pani właścicielka przemiła i ujmująca. Skorzystamy na pewno ponownie. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
M C ★★★★★
-
Kamila K ★★★★★
Super miejsce, piesek zaopiekowany, choć trudny z niego zawodnik bo źle znosi rozłąkę. Mogę polecić z czystym sercem- widać że właścicielka kocha zwierzaki, zna zwyczaje i zachowanie swoich podopiecznych. Zawsze można zdalnie podpytać jak piesek sobie radzi i zawsze jest odpowiedź.
-
Julia Kowalska ★☆☆☆☆
Pies wrócił z hotelu tak brudny i śmierdzący, że aż przykro. Nigdy w życiu pies nie był w takim stanie i śmierdzący ekskrementami INNYCH psów. To samo przywieziony nasz kojec - śmierdzący tak że do wyrzucenia i cały zasikany. Pani się upiera, że pies był sam i że to on sikał pod siebie w kojec (pies jest z nami 14 lat i takich rzeczy po prostu nie robi, poza tym to naprawdę nie był jego zapach) - w takim razie nie był wyprowadzany odpowiednią ilość razy. Psy zostawione są same sobie i zasikane skoro tak? Wstyd, absolutnie nie polecam!
-
Anna Nawrocka ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług hotelu , Właścicielka to psiara wiec z ulga i spokojem oddaje moja Bakhite w to miejsce . Wiem , ze jest pod dobra opieka .
-
Unka L ★★★★★
Pozytywne miejsce, na pewno wrócimy. Pani to prawdziwa "psiara". Widać że bliżej jej do piesków niż ludzi. To akurat duży plus. Trudny dojazd i droga dojazdowa uwaga na zawieszenie.
-
Joanna Fi ★★★★★
Wielokrotnie przywoziłam Darwina do tego hoteliku- najpierw pełna obaw, z każdym pobytem coraz bardziej zadowolona. Pies szczęśliwy, zaopiekowany, wylatany :) Można bez obaw jechać na urlop i mieć pewność, że psi przyjaciel jest w dobrych rękach. Polecam!
-
Aga ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Z usług hotelu wielokrotnie korzystały moje pieski. Piękna okolica, psy wychodzą na wybieg. Zostawiając psa jestem spokojna o jego bezpieczeństwo. Polecam!!!
-
Wojciech Rejniak ★★★★★
Korzystam z usług hotelu kilka razy w roku. Mam psa ze schroniska, dla ktorego rozłaka moglaby byc problemem, ale do Badi oddaje ją ze spokojem. Obsługa jest fantastyczna, doświadczona i dobrze zorientowana na indywudualne potrzeby psa - karmienie, ilosc ruchu czy kwestie towrzyskie zwierzakow zwiazane z ich charakterem. Moj pies uwielbia ganiać z innyni i Pani w hotelu zawsze jakiegos innego takiego wariata jej dobierze. Oddje psa szczesliwego i niezaleznie od czasu pobytu, zawsze takiego samego dostaje spowrotem :) Kluska pozdrawia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Badi. Całoroczny hotel dla psów?
Badi. Całoroczny hotel dla psów znajduje się przy 73-108 Motaniec, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Badi. Całoroczny hotel dla psów?
Można skontaktować się z Badi. Całoroczny hotel dla psów pod numerem +48 601 053 885
Jak można dotrzeć do Badi. Całoroczny hotel dla psów?
Do Badi. Całoroczny hotel dla psów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku