Hotel ma już swoje lata świetności za sobą. Nocka ciężka bo grzejnik hałasuje ( słychać mocno szum wody ) pokój 208. Kabina prysznicowa przecieka, karnisz uszkodzony. Śniadanie smaczne .
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Fijalkowski ★★★☆☆
-
Jadwiga ★★★★☆
Hotel położony w koło centrum blisko do jeziorka i starówki, co do pokoju to podstawy są, jedyne co mi brakowało to siadki w oknie bo komary wchodzą i pokrowce na materace łóżkowe, bo maja swoj wiek ale sa wygodne. Hotel leży przy ulicy to trochę przy otwartym oknie słychać ale można zamknąć i jest oky lub poprosić z drugiej strony pokój. Brak windy ale byłam poinformowana i to mi nie przeszkadzało. Śniadanie w formie bufetu jest do wyboru i smacznie. Cena niewygórowana, napewno wrócę.
-
Karolina Orska ★☆☆☆☆
Muszę się tym podzielic- w jednym z naszych pokojow - bo jako rodzina wynajęliśmy dwa pokoje- robactwo: karaluchy spadające w nocy na głowę, pajeczyny w oknach z pajakami - na zewnątrz i wewnątrz! Najgorsze było niedowierzanie personelu i twierdzenia" u nas tego nie było!" A Panie sprzątające to już dno - cytuje " to normalne, że są pajeczyny i pająki, bo idzie jesień" . W hotelu?! Śmiać się czy płakać? Na ścianie zastane czarne smugi - pewnie po zabitym przez poprzednim gościu karaluchu. Nie zaproponowano nam również zwrotu pieniędzy za ten okropny pokój. Siostra spala w naszym pokoju na podłodze, bo nie mogła spać spokojnie u siebie, obawiając się spadającego na głowę robactwa. Gorąco nie polecam!! Jedyny plus to dobra lokalizacja, blisko jeziora.
-
Ramzes ★★★★★
Na hotel wybrałem się przy okazji jako nocleg na Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornym Sulinowie. Skracając wszelkie niepotrzebne rzeczy, jest to hotel godny polecenia. Obsługa bardzo miła, oraz pomocna; po wcześniejszym zameldowaniu można na spokojnie wrócić nieco później do hotelu, lecz trzeba wtedy zadzwonić do obsługi jeżeli chcemy wjechać na parking dla gości. Pokój miał wystarczające wyposażenie, oraz był wyjątkowo duży jak na 3osoby. W cenie 360zł za dobę (za cały pokój, nie jest to cena za jedną osobę) byłem mile zaskoczony, gdyż razem w cenie było jeszcze dołączone śniadanie. Z wielką chęcią będę chciał tutaj wrócić przy okazji kolejnego wyjazdu, lub zlotu w pobliżu Szczecinka :)
-
Mark ★★☆☆☆
Brak mydła w pokojach Sufit farba odpada nieszczelność w kabinie prysznicowej Był to pokój 405
-
M ★★★★★
W stosunku do oficjalnego standardu hotelu miłe zaskoczenie. Pokoje bardzo czyste, dobrze wyposażone. Obsługa sympatyczna, pomocna. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór, każdy coś znajdzie, nawet świeże owoce. Kawa bardzo dobra. Może z pieskiem. Polecam
-
Mikołaj B ★★☆☆☆
Hotel o niskim standardzie, o 4 piętrach i bez windy. Pokoje małe, łóżka małe, pokoje zimne bardzo, kabina prysznicowa miniatura dla drobnych osób.. na plus pyszne śniadania
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Pojezierze - Szczecinek?
Hotel Pojezierze - Szczecinek znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 69A, 78-400 Szczecinek, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Pojezierze - Szczecinek?
Można skontaktować się z Hotel Pojezierze - Szczecinek pod numerem +48 943 743 341
Jak można dotrzeć do Hotel Pojezierze - Szczecinek?
Do Hotel Pojezierze - Szczecinek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku