Przegląd katalogu
- 151 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 151 wyników
Przeglądaj stacja obsługi samochodów w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 151 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 21,844 opinii i ocen.
“Miła, fachowa obsługa, dobra cena. Polecam!”
“Przed zakupem auta wyszukałam pierwszą lepszą stację w Rzeszowie i trafiłam idealnie! Pan ze stacji był bardzo pomocny – dokładnie obejrzał auto, doradził. Konkretne i uczciwe podejście. Przyjechałam z daleka i cieszę się, że trafiłam właśnie tam. Polecam ☺️☺️”
“Miłe zaskoczenie klimat trochę lat ubiegłych ale rezerwacja na godzinę nie ma kolejki do zmiany opon lub mycia , będę korzystał”
“Zanim przyjechałem na tę stację przeczytałem opinie i odpowiedzi diagnostów. Widzę że niskie oceny wystawili kierowcy których auta nie przeszły pozytywnie przeglądu i ich znajomi którzy nie byli na badaniu ale opinie też wystawili. Uważam że to nie uczciwie. W mojej ocenie przegląd wykonany rzetelnie że zwróceniem uwagi na drobne usterki o których nie wiedziałem a należy w przyszłości je poprawić. Polecam i daję 5 gwiazd.”
“Perfekcyjna i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu!”
“Dobra hurtownia że sporym asortymentem. Wszystkie potrzebne części były na miejscu plus olej Liqui Moly spec 4300 który rzadko jest na sklepowych półkach. Fachowe doradztwo i miła obsługa. Pozdrawiam”
“Bardzo dobry serwis samochodowy. Naprawy w konkurencyjnych cenach. Polecam wszystkim.”
“W warsztacie uzupełniałem czynnik w klimatyzacji. Usługa wykonana sprawnie, obsługa miła.”
“Zdecydowanie polecam ten serwis! Naprawa auta przebiegła szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Świetny kontakt z obsługą – wszystko jasno wyjaśnione, żadnych ukrytych kosztów. Ceny naprawdę rozsądne, zwłaszcza jak na tak wysoką jakość usług. Auto zostało oddane w terminie, w pełni sprawne i zadbane.”
“Miła o profesjonalna obsługa. Badanie wykonane prawidłowo. Polecam”
“Badanie diagnostyczne przebiegło sprawnie, diagnosta udzielił rzetelnej informacji dotyczącej przyszłej wymiany butli lpg.”
“jeżeli chodzi o obsługę , polecam tą stację kontroli pojazdów . Dariusz W.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam”
“Super fachowiec .zna się na żeczy nic mu nie umknie w samochodzie”
“Profesjonalna obsługa i uprzejma. Brak kolejek. Zaproponowana kawa lub herbata.”
“Bardzo dobra , kompetentna obsługa. Polecam.”
“fachowa obsługa , bardzo miły diagnosta”
“Myjnia super. Dogodne położenie. Polecam serdecznie dla samochodów bardzo ubrudzonych oraz tych do opłukania. Fajne programy. Czas ucieka dopiero po włączeniu lancy nie tak, że tylko monete się wrzuci a czas zmyka. Polecam”
“Po odwiedzeniu czterech różnych warsztatów, w których odmówiono mi wymiany opon ze względu na ich niski profil oraz dużą szerokość, trafiłem w końcu do tego serwisu. Tutaj wszystko zostało wykonane od ręki – szybko, profesjonalnie i w bardzo rozsądnej cenie. Jestem w pełni zadowolony. Polecam”
“Polecam. Będąc w trasie z rodziną potrzebowałem pilnie naprawić auto (wymiana drążka kierowniczego). Panowie byli w stanie zamówić części i załatwić sprawę w niewiele ponad 2 godziny. Dziękujemy i pozdrawiamy.”
“Polecam, byłam wczoraj na przeglądzie samochodu (prosto z trasy bez umawiania się) zostałam przyjęta od razu. Pan wyregulował mi żarówki w aucie i przekazał uwagi. Wszystko poszło ok :)”
“Zawsze jeżdżę tutaj na przeglad samochodu ok 10 lat Panowie na których jactrafialam zawsze byli rzeczowi mówili co jest do roboty .I o to chodzi aby nie stulac że wszystko ok a potem problemy.Jak się ma samochod to trzeba o niego dbac, a nie jezdzic ..trumna na kolkach.pozdrawiam panów z przeglądu technicznego Pani z z czerwonej pandy”
“Fachowo i sprawnie przeprowadzone badanie techniczne. Polecam.”
“Świetny fachowiec, przez to ciężko się dostać do niego z autem.”
“Usługa sprawdzenia samochodu wykonana bardzo rzetelnie. Bardzo miła obsługa. Dodatkowo do PT otrzymujemy paliwo gratis więc jak najbardziej na plus. Serdecznie polecam.”
“Polecam dobrze omówiona wizyta”
“Badania techniczne robię na tej stacji od ponad 10 lat i nie miałem nigdy żadnych problemów. Bardzo miła obsługa. W dniu 9 września tego roku byłem na badaniu techniczym i nie miałem żadnych problemów. Trzeba cierpliwie czekać w kolejce i tyle. Średni czas badania samochodu to 25 - 30 minut. Nie da się tego zrobić szybciej. To już nie te czasy, że przychodziło się z samym dowodem rejestracyjnym i diagnosta podbijał dowód. Niestety za badanie techniczne nie dają już kuponu na paliwo, dają 5 litrów płynu do spryskiwaczy, bo zmienił się właściciel. To już nie jest Auto - Styl.”