Przegląd katalogu
- 491 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 491 wyników
Przeglądaj pet store w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 491 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 96,583 opinii i ocen.
“Bardzo lubię robić zakupy w tym Lidlu. Obsługa jest zawsze niezwykle miła, pomocna i uśmiechnięta. Na szczególną pochwałę zasługuje też organizacja pracy przy kasach – praktycznie nigdy nie ma kolejek, a obsługa przebiega sprawnie i szybko. Zdecydowanie polecam ten sklep!”
“Bardzo uprzejma obsługa. Regularne porządki w sklepie.”
“Po przebudowie to sie zrobił kawal sklepu. Dodatkowo trafiliśmy na promocję ze dla każdego kto ma delikarte dostaliśmy kawałek schabu gratis co dziennie jest inny gratis.”
“Super obsługa klient może czuć się zaopiekowany zaraz od wejścia”
“Chciałbym serdecznie podziękować Panu Marcinowi z działu ogrodu w Castoramie w Stalowej Woli. Pomimo że moja sprawa wcale nie dotyczyła Jego działu to cieszę się, że trafiłam na osobę, która poświęciła mi czas i pokierowała moje działania aby rozwiązać mój problem. Dzięki jego pomocy udało mi się szybko i sprawnie załatwić sprawę. Takie podejście do klienta zasługuje na szczególne wyróżnienie, bo rzadko spotyka się tak zaangażowanych i pomocnych pracowników. W moich oczach przez Pana Marcina Sklep Castorama zyskał opinię: Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, a na cuda trzeba chwilę poczekać.”
“Bardzo ładna drogeria Rossmann, chyba największa w Stalowej Woli.Szerokie alejki ,bardzo jasno i do tego przyjemna muzyka w tle.To jest moja ulubiona drogeria w mieście”
“Bardzo dobry sklep. Miła, kompetentna obsługa, bardzo pomocni. Pani Agnieszka doradza z dużym poczuciem humoru, pan Krystian pomocny i uczynny”
“daje like, przyjemna obsługa, poprosiłam o pomoc w dobraniu serum na wypryski i sprawdza mi się świetnie”
“Miła obsługa, ładny sklep. Poza tym przykuwa uwagę parking, a raczej materiał z którego wykonano miejsca parkingowe — gumowe, perforowane maty (lepsze niż kostka chodnikowa czy beton)”
“Ciekawy sklep z bardzo różnym asortymentem nie raz robiłam zakupy Kwiaty ziemia donice Cześć do łazienki kable żarówki duży wybór farb Polecam Fachowe doradztwo i miła obsługa która pomoże w każdej kwestii”
“Sklep dobrze zaopatrzony , miła obsługa polecam.”
“Dzięki Pani doktor i Pań pracujących tam, nasz Roko pokonał problemy, jakie wynikały z braku możliwości wypróżnienia się. Panie przez 3 dni dzielnie walczyły o to, aby pies w końcu poczuł ulgę. Mimo zapachu jaki towarzyszył nam wszystkim, stanęły na wysokości zadania. Dodam również, że w 3 dzień walki o drożność jelit, spędziły Panie prawie 3 nadgodziny, gdyż gabinet zamyka się o 17, a my z psem opuściliśmy lecznice przed 20. Gdyby nie szybka pomoc, pies już dziś, patrzył by na nas z góry. Dziękujemy.”
“Fajna kondycja ryb jak i różnorodność , Pani sprzedawczyni miła duży wybór asortymentu Polecam”
“Pani Ania to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu! Oddaję w jej ręce moje dwa maltańczyki i za każdym razem wychodzą od niej nie tylko piękne, ale i zrelaksowane. Ma niesamowite podejście do zwierząt — cierpliwe, spokojne, a jednocześnie bardzo profesjonalne. Fryzury są zawsze perfekcyjnie dopasowane do każdego psa, sierść mięciutka i pachnąca, a co najważniejsze – bez stresu i pośpiechu. Widać, że wkłada w swoją pracę serce i dbałość o szczegóły. Z całego serca polecam Anię wszystkim, którzy szukają groomera, któremu naprawdę można zaufać. Moje psy ją uwielbiają – a to najlepsza rekomendacja!”
“PSB Mrówka to duży sklep zlokalizowany przy Al. Warszawskiej obok starej zajezdni PKS. W sklepie tym znaleźć można szeroki wachlarz asortymentu zwiazanego z domem. Towary poukładane estetycznie, alejki szerokie, obsluga życzliwa, doradzi kiedy trzeba. W sklepie znajdziecie wyposażenie domu typu karnisze, zlewy, baterie zlewowe, armatura lazienkowa i toalety, farby dekoracyjne sorzet do malowania, przerozne narzedxua dtobne i większe, spdzet wędkarski, elektronarzędzia, asortyment ogrodowy typu ogrodzenia, siatki ogrodzeniowe, donice, nawozy, rośliny, meble i asortyment ogrodowy i wiele wiele innych. Każdy kto majsterkuje, remontuje, uprawia rośliny czy szuka dobrego relaksu coś dla siebie w tym sklepie znajdzie.”
“Najlepszy sklep w Gorzycach, Panie na mięsnym dbają żebyśmy kupili świeże kawałki czasem tworzą się nieznośne kolejki do mięsnego, ale to zrozumiałe. Towar wykładany cały czas. Na sklepie jest czysto. Jedynie nie ma tam wyboru dobrego pełnoziarnistego pieczywa typu graham itp. Bułki z ciasta mrożonego, ale taka polityka firmy :) panie na Kasie zawsze miłe i pomocne robiąc codziennie zakupy nigdy nie trafiłam na nieuprzejmą Panią / Pana w tym sklepie .)”
“Duży wybór artk szybko przy kasie 5+”
“Czysty i ładny Rossmann bardzo dobrze wyposażony pełen wybór asortymentu od pasty do żebów czy szczoteczek kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów przez lakiery do paznokci szampony i odżywki do włosów po perfumy damskie i męskie wszelkiego rodzaju kosmetyki kremy do twarzy i ciała czy do opalania a także papier toaletowy czy papier do pieczenia a także prdukty dla dzieci a przy kasach drobne produkty spożywcze napoje gazowane i niegazowane jak również drobne przekąski ciastka czy czekolada. Oraz jak zawsze miła i profesjonalna obsługa.”
“Najlepsza przychodnia weterynaryjna do jakiej można trafić w trudnym przypadku (oczywiście moim zdaniem - ale od tego są opinie:)) Mieliśmy ogromny problem z naszą suczką - od początku roku po sterylizacji miała nawracające przepukliny brzuszne - CZTERY razy (mniej więcej po miesiącu - półtora miesiąca po poprzedniej operacji pojawiała się kolejna przepuklina). Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby pomóc psu. Niestety naprawdę trudno znaleźć kogoś kto jest dobry w trudnych przypadkach. Została nam polecona przychodnia Alfavet i lekarz Michał Sęp. Nie wiem jak mam dziękować zarówno osobie polecającej, jak i lekarzowi za to, że w końcu udało się pomóc naszej psicy! Podejście weterynarza od początku było profesjonalne i merytoryczne - podejrzewał dodatkowe schorzenie, zalecił badania i zaordynował leki, a po kilkunastu dniach zaplanował operację. Suczka po operacji czuła się świetnie, rana zszyta była PIĘKNIE (a widziałam kilka szyć), precyzyjnie i bardzo dokładnie. Praktycznie od początku widać było, że tym razem będzie dobrze. Rana sączyła się delikatnie przez pierwsze dwa dni, a następnie powoli się goiła. Żadne objawy czy dolegliwości nie zostały pominięte czy zbagatelizowane! Teraz po dwóch miesiącach od operacji nic się nie dzieje, rana już dawno zarosła nową sierścią, brzuch jest zdrowy, a pies odzyskał siły. PODSUMOWUJĄC: Pełen profesjonalizm, bardzo dobra przychodnia z wieloma lekarzami specjalizującymi się w różnych przypadkach, duże zainteresowanie konkretną sprawą i wielka wiedza i umiejętności. Baaardzo dziękujemy!”
“Szeroki asortyment jaki i wiedza obsługi sklepu. Bardzo pomogli mi w założeniu nowego akwarium. Ceny również nie są wygórowane. Polecam serdecznie, na pewno tu wrócę.”
“Polecam! Ceny, duży wybór, obsługę. Królik z odzysku, który siedział w klatce po 4 miesiącach reaguje na imię i ma się super, pomimo, że nie wyglądał na takiego wariata w sklepie ale na przerażonego gryzonia. Rybki - można znaleźć niesamowite okazy niedostępne nigdzie indziej w Rzeszowie. Jeśli chodzi o warunki dla zwierząt, na standardowym poziomie, spełniające wymogi weterynaryjne i sanitarne. Oczywiście wszystko mogło by być większe ale pamiętajmy, że to sklep :) Jeśli jest coś nie tak z zakupionymi produktami, rybkami czy innymi zwierzętami zawsze trzeba rozmawiać, nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się czy rekompensatą w postaci rabatu. Serdecznie polecam!”
“Bardzo dobrze zaopatrzony w różnorodny asortyment produktów markecik. Smaczne pieczywo, ciasto z własnej piekarni. Obsługa klienta na bardzo dobrym poziomie. POLECAM.”
“Cudowne to miejsce nie zapomnę go nigdy! Obsługa obłędna a produkty zawsze świeże!”
“Polecam - duży wybór towarów w dobrych cenach Sklep dobrze zaopatrzony, znajdziemy tam wszystko co nam będzie potrzebne na codzień i od święta.”
“Nie duży fajny sklep.Dużo produktów.Miła obsługa.Polecam”
“Sklep w którym wszystko kupisz od mydła do powidła”
“Jest co trzeba. Otwarte w niedzielę. Obsługa spoko. Polecam”
“Zaopatrzenie - bardzo dobre, kupisz wszystko co potrzebujesz. Ceny - przystępne z licznymi promocjami.”
“Cenowo może nie najtańszy, ale pod względem świeżości owoców i warzyw, jakości mięsa i wędlin, różnorodności pieczywa i wygody robienia zakupów najlepszy hipermarket w Stalowej Woli.”
“Bardzo przejrzysty sklep jeśli chodzi o rozmieszczenie towaru.”