Przegląd katalogu
- 491 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 491 wyników
Przeglądaj pet store w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 491 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 96,583 opinii i ocen.
“Jest spoko. Ceny na paragonie zgadzają się z tymi na cenówce na półce a to rzadkość. Czasem można kupić nawet coś w bardzo niskich cenach jak są ostatnie sztuki. Fajnie :)”
“Empik to miejsce, do którego chętnie się wraca. Bardzo duży wybór książek, muzyki, artykułów papierniczych, prezentów i drobnej elektroniki sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sklep jest dobrze zorganizowany, przejrzysty i przyjemny do spokojnego przeglądania oferty. Dużym plusem jest miła i pomocna obsługa oraz częste nowości i promocje. Zakupy przebiegają sprawnie, a atmosfera w sklepie sprzyja temu, żeby zostać na dłużej. Empik trzyma równy, wysoki standard i zdecydowanie spełnia oczekiwania.”
“Super firma, bardzo atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa, rzetelne informacje i porady, terminowe dostawy.”
“Pozdrawiam wszystkich hejterów:) wychodzę z założenia "szacunek za szacunek" :) a pieczywko pyszne, świeże. Dużo nowości w dobrej cenie. :)”
“Bardzo fajne miejsce wszystko czego potrzeba w jednym sklepie”
“Szeroko asortyment produktów. Oprócz klasycznego wyboru żywności jest tu możliwość zakupienia artykułów do szkoły, pracy, domu. Duży wybór zabawek, szkła i porcelany, doniczek i sprzętów do ogrodu i prac wokół domu. Ziemia, nasiona, nawozy, trutki na gryzonie i owady oraz gumowy obów, kije do mioteł i łopaty - to wszystko tu można kupić. Artykuły papiernicze i biurowe również są dostępne. Ceny przystępne. Obsługa miła”
“Kanapki pycha serdecznie polecam obsługa rewelacja”
“Miła obsluga i dobre zaopatrzenie”
“Naprawdę polecam obsługa bardzo miła”
“Super obsługa! Ceny bardzo dobre. Duzy parking!”
“Fajny sklep miła obsługa wszystkie świeże polecam !”
“Smak i zdrowie. Profesjonalizm i przedsiebiorczosc. Poza tym piekne miejsce.”
“Kupuję w tym sklepie od dzieciaka, i jedyny problem to to że produkty typu mleko/ser często leżą na półce przeterminowane, więc radzę sprawdzać daty przed kupnem ale poza tym 10/10”
“świetny sklep szybka sprawna i bardzo miła obsługa bardzo szeroki wybór produktów czysto wszystko ładnie poukładane ceny bardzo atrakcyjne na stanowisku mięsnym jak i na całym sklepie polecam !!!”
“Panie miłe uśmiechnięte... pożartują. Warto tu przyjść dla tych Pań.”
“Przyzwoite zaopatrzenie, fajne promocje na towary z jakimiś tam wadami...lepsze trunki też można nieco taniej dorwać.”
“Bardzo miła obsługa, cały asortyment pięknie wyeksponowany. Duży sklep i różnorodnością towarów, ceny przystępne, promocje dobrze oznaczone. Duży parking bezpośrednio przy sklepie. Sklep z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Polecam!”
“Miła i pomocna obsługa sklepu. Duży wybór produktów”
“Miła obsługa dobrze Zaopatrzony sklep pomoc w znalezieniu produktu uśmiechnięte sprzedawczynie aż miło i chcę się robić zakupy w takim sklepie”
“Sklep jest bardzo czysty i zadbany, obsługa miła i czuć przyjazną atmosferę”
“Najlepszy sklep ever dobra cola i zupka chińska polecam”
“Bardzo dobry sklep, miła obsługa. Parking naprzeciwko i przed sklepem. Sklep jest nowoczesny, duży wybór wędlin, słodyczy, produktów mlecznych. Mniejszy wybór kosmetyków, proszków itp. ze względu na wielkość sklepu. Jeszcze w 2025 sklep zostanie powiększony o bliźniaczy budynek, który jest w tej chwili remontowany”
“Piękna obsługa, nie mogłem znaleźć krakersów, w innych sklepach jak proszę o pomoc to panie z wielkim bólem lub żalem wskazują gdzie je znajdę, tutaj z szerokim uśmiechem Pani z obsługi wskazała miejsce gdzie je znajdę ;) Polecam !”
“Chiński market ale wybór produktów bardzo duży i ceny konkurencyjne polecam”
“Najczęściej kupuje w tym sklepie, miła obsługa i obrotna, i wszystko na miejscu; dział mięsny i na zewnątrz paczkomat”
“Duży wybór produktów. W większości miła i bardzo pomocna obsługa. Średni czas oczekiwania w kolejce do kasy. Polecam”
“Bardzo fajne mały super market z cenami porównywalnymi do biedronki. Jego ogromną zaletą jest dobre wyposażenie i brak długich kolejek. Wchodzisz, szybkie zakupy i już płacisz, nie jak w Biedronce obok stoisz 10min w kolejce.”
“Uwielbiam robić tu zakupy spożywcze”